Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Hej Moniczko byłam na wizycie i Pani dr powiedziała ,że była owulacja:) widziała ciałko żółte i płyn w zatoce teraz pozostało mi czekanie:) ale ciesze się ,że wogole miałam owulacje i wiem jaką dawke leku potrzebuje mój organizm wrazie gdyby się nie duało:) ja też robiłam ten zastrzyk na pęknięcie:) nic nie boli:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Mam do was jeszcze tylko jedno pytanie. Dosyć niezręczne... ale wolę zapytać może ktoś mi pomoże. Więc... od 2 dni mam coś typu ''upławy'' takie białe i jest ich bardzo dużo. nie jest to jednolita masa,tylko takie grudki. Przy czym bardzo boli mnie ''tam'' Co jest trudne przy działaniu:) Nigdy nie miałam owulacji,albo nie pamiętam tak dawno,więc nie wiem czy to normalne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy owulacji śluz jest raczej przezroczysty jak białko jaja kurzego, nie wiem jakie wpływ mają zastrzyki, ktore bierzesz, a może to jakieś małe zapalenie? może zadzwoń do kliniki, powiedz o problemie, na pewno doradzą coś mądrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko liska ma racje ja też jak miałam owulacje to miałam śluz przejrzysty i rozciągliwy i było go bardzo dużo o grudkach o których piszesz myśle tak jak liska ,że to jakaś infekcja lepiej zadzwoń do polmedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie , dawno się nie odzywałam:)dziś byłam na wizycie i niestety muszę zrobić HSG będę jej robić u dr.Wojciechowskiego wiem że któraś z was robiła to badanie możecie napisać jak to wygląda ,troszkę się stresuje Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam M84, jasne, że Cię pamiętam, tu masz linka do dyskusji na temat HSG u dr Wojciechowskiego na Kamieńskiego, a jak Ci link nie wejdzie to wejdz na www.forum.gazeta.p i tam w wyszukiwarce wpisz dr Wojciechowski i wyskoczy Ci ta dyskusja http://forum.gazeta.pl/forum/w,747,60797608,69286774,Re_Dr_Wojciechowski_HSG.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Mam pytanie do Nataszy-n1 tj. do jakiego endokrynologa chodzisz? Chciałabym pokazać moje wyniki tarczycy (TSH), bo może własnie tam tkwi problem mojej bezpłodności ;-( a zawsze konfrontacja diagnoz 2 lekarzy, to większe znalezienie przyczyny. Mój mówi, że jest ok ale nie jest, więc jak mam wykorzystac moje kolejne "2 słoneczka", to niechcę ich stracić ... Będę wdzięczna za namiar. A może Wy Dziewczyny znacie dobrego endokrynologa we Wrocławiu lub okolicy? Pozdrawiam ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca_79 ja znam i bardzo polecam to jest Pani dr.Diana Jędrzejuk we wrocławiu przesyłam nr tel tylko nie wiem czy jest jeszcze aktualny jak nie to napisz , wtedy postaram sie załatwić nowy 603082298

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca ja chodzę z moją tarczycą do endo do dr Basiaka do CM LIM. Nie wiem gdzie jeszcze on przyjmuje, ale jak wpiszesz w googlu to na pewno coś znajdziesz. M84 ja miałam HSG u dr Wojciechowskiego nie raz juz pisałam tu o tym. Zresztą wszytsko wygląda tak jak na forum o którym pisze Liska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Czekająca..Ja nie jestem z Wrocławia, do endo chodzę u siebie. Chyba psychicznie to już bym nie wytrzymała jakbym jeszcze do endo musiała jeździć. A napisz jakie masz wyniki, zobaczymy.. A ja jakoś łapię doły. Jakoś nie wierzę że mnie może spotkać to szczęście :(Jak sobie o tym pomyślę to od razu łzy napływają mi do oczu. Wiem że zdarzają się cuda. Ale nie mnie :( Nie będę pisać co czuję bo już się rozkleiłam. Martwią mnie te moje przeciwciała chociaż endo mówi że TSK najważniejsze. Dziewczyny na allegro są testy ciążowe i owu za 1 zł / szt. Ja osobiście nie znoszę ich robić bo mam dosyć tej jednej kreski :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam bardzo Dziewczyny !!! Poczytam o tych lekarzach. Moje TSH było: 23.03.11 - TSH 2,35 26.04.11 - TSH 3,06 30,05.11 - TSH 1,57 01.07.11 - TSH 3,48 W ciagu osotniego roku TSH miałam w przedziale od 1,01 do 3,48. Cały czas biorę euthyrox n75. Pierwszy wynik w marcu 2009r. to TSH - 11 !!! Miałam również robione 2 lata temu dodatkowe badanie SHGB i było w normie tj. 91,80 nmol/l. Już nie wiem co może być przyczyną ;-((( Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 dziękuję bardzo za szybką odpowiedz :)poczytałam forum i staram się podejść na luzie ,na razie dr.Elias kazała zrobić HSG po wyniku zobaczymy co dalej,mam nadzieje że wynik będzie w porządku:)ty biedna czekasz teraz na wyniki genetyki najgorsze to czekanie,na pewno bedzie wszystko ok ,teryiaki a ty jak się czujesz??maluszki pewnie rosną jak na drożdżach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 nie denerwuj się HSG u dr Wojciechowskiego naprawdę nic nie boli. A co do Twojego wyniku to raczej będzie ok, bo przecież już byłaś w ciąży. Ja się czuje w sumie już coraz lepiej, choć jeszcze czasem dopadają mnie mdłości wymioty itd. Za parę dni zaczynam 2 trymestr, więc mam nadzieję że dolegliwości będzie coraz mniej, choć pewnie za to dojdą inne. W poniedziałek mam USG prenatalne, mam nadzieję, że wszytsko wyjdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, już się przyzwyczaiłam do czekania więc te 3 tygodnie już nie robią wrażenia, a raczej staram się po prostu nie czekać, nie myśleć, wtedy czas szybciej płynie. Teryiaki a juz oswoiliście się z myślą o dużej rodzince?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Czekająca.,A robiłaś przeciwciala p/tarczycowe (aTPO i aTG)? Dobrze że bierzesz leki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARBERA JAK SIĘ CZUJESZ? KTÓRY TO JUŻ TYDZIEN??? MÓJ SKARB SKOŃCZYŁ 2 MIESIACE I WAZY 6230, KAWAŁ CHŁOPA:) POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYN MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska nadal jesteśmy przerażeni jak sobie poradzimy z tymi wszytskimi obowiązkami typu karmienie trójki na raz. Staram się za bardzo jednak nie panikować z góry. I tak jak sobie pomyślę co przeżywałam jeszcze kilka miesięcy wcześniej to teraz jestem bardzo szczęśliwa. Niepłodność to naprawdę straszna rzecz. Dlatego trzymam kciuki za wszytskie staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m31 dzięki za pamięć :) ja się czuję w sumie super nie licząc ociężałości itp. a u ciebie widzę maluszek pięknie rośnie i pewnie strasznie mamusia nie może się napatrzeć i nacieszyć :) mi tak się ciągnie teraz , tzn. długo już trwa ta ciąża i nie mogę się doczekać aż się rozpakuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, m31, no to ten twój skarb faktycznie wielki :) ale mój też okrągluśki :) waży 8300 i apetyt mu dopisuje :) Barbera, to przed tobą jeszcze trochę czekania a ten ostatni miesiąc to się dopiero dłuży, no chyba że nadejdzie tak jak u mnie.. z zaskoczenia i już :)) Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo wytrwałości i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj paga !, a jak Twój maluszek ? widzę, że nadal podczytujecie forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Cześć dziewczyny! Co tam słychać? Asiu jak tam starania? Kiedy masz wizytę? Jak się czujesz?:) Mi od 20.08 test owu pokazuje 2 krechy:D Staramy się cały czas...:) Dziś jest 22.08 i nadal na teście pokazują się 2 krechy,czy to może znaczyć,że owulacja była,czy ewentualnie jeszczę będzie, z tym,że 19.08 brałam zastrzyk na pęknięcie... niby 24-36h powinna być owulacja,więc myślę,że była...Tylk0o dlaczego nadal są 2 kreski?? Jutro mam wizytę,więc zobaczymy,co się tam dzieje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 m31 wow, faktycznie kawał chłopa. moja ma prawie 4 miesiące i waży tyle samo ;) hihi fajnie Paga - twój szkrab to już w ogóle pokaźną wagę osiągnął, no ale już niedługo będzie miał pół roczku. ale ten czas leci :D Życzę wszystkim starającym się dziewczynom wytrwałości i duuużo wiary. Uda się!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko ja miałam owulacje 15-16 sierpień (17 sierpnia byłam na wizycie i Pani dr powiedziała ,że jestem po ładnej owulacji) w tym okresie się staraliśmy a testów nie robiłam wiec ci nie pomogę.Powiem szczerze ,że nie licze na to żeby się nam udało bo j raczej mam takie szczescie albo raczej go brak no i mąz ma trochę obniżone parametry nasienia ale i tak szczesliwa jestem ,że przynajmniej wiem jaka dawka leków jest mi potrzebna:)oczywiscie ciągle się doszukuje jakiś objawów ciązy których nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Asiu ja właśnie jestem po wizycie. Owulacje miałam 20-21 sierpień. Za tydzień mam zrobić test i się wszystko okaże... Nie nastawiam się zbyt pozytywnie,żeby mieć mniejsze rozczarowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki możesz mi napisać jak się przygotować do HSG,np.czy mogę z jeść sobie obiadek,co najlepiej zabrać ze sobą,wczoraj dzwoniłam do dr.umówić się na 30.08 i z zapomniałam spytać ,jak czytałam na forum to różnie dziewczyny pisały więc wole spytać ,no ja myślę że drożny któryś musi być skoro dwa raz się udało, we wtorek wszytko będzie jasne,a jak się czułaś po tym badaniu??Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 do badania nie trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać. Nie musisz być na czczo, więc spokojnie zjedz obiadek:) Jedyna rada to zabierz ze sobą podpaskę i załóż ją znim pójdziesz na badanie do dr bo póżniej po badaniu jest krwawienie a nie ma za wiele czasu na przyklejanie podpaski. A i przed badaniem u dr trzeba też opróżnić pęcherz ( w gabinecie dr nie ma toalety trzeba skoszystać z tej na korytarzu) inaczej przy badaniu nie będziesz mogła sie rozluźnić. Dobrze też przyjechać wcześniej, bo pacjentki są przyjmowane w kolejności jakiej przyszły. Ja byłam jakoś ok.17.45 i przede mną było chyba 5 dziewczyn. Po badaniu czułam się dobrze, przez 2 czy 3 dni miałam lekkie plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nie nastawiam zawsze miałam tyle objawów ciążowych przed okresem i oczywiście nigdy w niej nie byłam:P a teraz nic ani brzuch ani piersi mnie nie bolą. mi Pani dr kazała zrobić test dopiero 2 tyg po owulacji trzymam kciuki żeby ci się udało a ty robisz test zwykły czy z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki dziękuję Ci za szybką odpowiedz :) w takim razie wyjadę wcześniej do wrocka mam 120km więc lepiej być wcześniej :)kiedy idziesz na usg zobaczyć swoje pociechy jak rosną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 ostw poniedziałek miałam USG genetyczne. Maluszki mają juz po ponad 7cm. Mój mąż miał okazje je zobaczyć po raz pierwszy podczas badania był w szoku, że już są takie duże. Dzieci machały rączkami i nóżkami, ssały kciuk. Tylko jeden mało ruchliwy był bo chyba spał. Życzę wszystkim staraczkom takich widoków wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×