Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

ja byłam dwa razy, raz chyba w 9 albo 10 dniu , potem w 13 albo 14, i jak na [pierwszym podglądaniu był ładny pęcherzyk tak na drugim był tej samej wielkości, wiec dalej już nie chodziłam i kolejny cykl na sztucznym, nadziejka podchodziła na naturalnym na pewno napisze dokładnie jak to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska ja też miałam problem z tą poradnią genetyczną, ja tam się nigdy nie mogłam dodzwonić mimo, że dzwoniłam w okreslonych godzinach, tylko udawalo mi się czegokolowiek dowiedziec e-mailowe, chociaz na e-maile odpisywali.... Tak jak podchodziłam na cyklu naturalnym do crio, jeżdziłam tylko na monitoring cyklu chyba z 2 razy byłam, zeby zaobserwowac czy rosnie pęcherzyk, a pozniej robiłam testy owulacyjne jak wyszedł mi pozytywny to miałam dzwonić i umawiac się na wizyte. Doktor stwierdził, ze faktycznie była owulacje i pękł pęcherzyk to umawialismy się na transfer...ja miałam zarodek w stadium blastocysty dlatego transfer było dopiero po 5 dniach od owulacji...po transferze nie brałam żadnych leków.. a teraz jestem 5 dni po IUI i czekamy czy się uda, teoretycznie powinno się udać, bo przeciez ze mną wszystko Ok, ale w życiu różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie na maila dostałam odpowiedź...., że mam czekać jeszcze jakieś dwa tygodnie! chyba trzeba się tam przejechać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska nic to nie da jak się tam przejedziesz, taki mają czas oczekiwania i nic nie zmienisz....ja miałam czekac na wyniki do 2 tyg a wyszło, że czekalismy 6 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
liska25 Hej ja dopiero mam robić w piątek,bo Pani z kliniki powiedziała,że z krwi wyszła ciąża a sikińce też są dodatnie,ale przyrost nie wcześniej niż w piątek:) Bo wtedy umówimy się na wizytę w polmedzie:) A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika a po jakim czasie od owualcji robiłas test, który ci wyszedł pozytywny? czy juz po 14 dniach powinien mi wyjść pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Nadziejka 27 hmm... 9dnia zrobiłam test bo bardzo mnie brzuch bolał wyszedł 1,67 lub jakoś tak... i powtórzyłam 12 dnia i wyszedł 27,52 czyli w ciągu 3 dni urosło o prawie 26:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
tak po 14 dniach na pewno wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Nadziejka za info. :) tak jak mówisz - w życiu różne bywa.... ale mam nadzieję , że ta zła aura, która wisiała nad nami- już odeszła i coś czuję , że tym razem będziemy szczęśliwe :) trzymam mocno kciuki za Twoje powodzenie!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
A na co jest clexane i kiedy się go bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj powtórzyłam bete po 5 dniach wynosi 1477:))) zadzwoniłam do polmedu powiedzieli ,że cudnie przyrasta bo ponad 100% na dobe:)fajne są te babeczki w recepcji,cieszą się razem z człowiekiem aha i bety już nie kazali powtarzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Asiu suuuper beta:) Już niedługo chyba wizyta co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Asiu to ładny wynik. A kiedy masz wizytę w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza clexane chyba na kłopoty z krzepliwością, zapobiegawczo po transferze, Joanna jeszcze raz moje gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyte mam w przyszłym tygodniu:) przy takiej becie naszczescie jest małe prawdopodobieństwo ciązy pozamacicznej której bardzo się obawiałam bo przy lekach do stymulacji owulacji zdaża się ona czesciej,dziękuje dziewczyny za gratulacje:)jak się czujesz moniczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a już lepiej bóle mam tylko może 2 razy w nocy:) A tak to wszystko jest ok:) w piątek mam robić betę, już nie mogę się doczekać... a ten czas tak wolno mi leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt czas leci powolótku:) ale napewno bedzie wszystko dobrze:) ja jestem ciągle spiąca i coraz bardziej bolą mnie piersi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje teryiaki:) tak bardzo martwiłam się teraz odliczam dni do Usg modle się ,żeby było wszystko ok z dzidzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Joasiu i Moniko !!! Arita, ja również mam wizytę na poniedziałek i chcę podejśc do transferu. To będzie mój 10 dzien cyklu, a Twój? Też mam małą nadziejkę, że zła passa się konczy, bo własnie minał mi rok po usunięciu ciązy pozamacicznej ;-((( Wszystki przyszłym mamuśką zyczę duuuuuuzo zdrówka ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca..- mój również 10 dzień cyklu :). startujemy jak na razie razem :), będziemy mogły powymieniać się wrażeniami :). Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu na pewno wszytsko będzie dobrze, ja przed każdym USG się denerwuje to chyba normalne dla mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita, a ile masz mrozaczków, bo my 2. Tobie też życzę powodzenia. Jak to mówią " w duecie raźniej" ;-))) Mam nadzieję że wszystko będzie ok ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) nie mogłam dziś wytrzymać i zrobiłam test z sikańca, wyszły 2 krechy, z tym że ta druga jest bledsza, ale widoczna :) Powiedzcie mi dziewczyny gdzie wy robicie test z krwi HCG, że macie wynik w tym samym dniu???? U mnie w mieście odbiór po 3 dniach roboczych, bo jest gdzieś odsyłany i na miejscu żadne laboratorium go nie robi. 09.09 miałam zrobić HCG i zadzwonić do kliniki podając wynik, ale jak zrobię w piątek to wynik będzie gdzieś dopiero na środę :( Ale chyba jak bym przeczuwała, że nie będzie wyniku w tym samym dniu, więc dziś zrobiłam betę, może wynik odbiorę w piątek, dziś jest 8 dpt :) będę wdzięczna, jeżeli macie jakieś namiary na przychodnie, w których wynik jest w tym samym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi 2 krechy to świetna wiadomość. Ja robię wyniki w Alablaboratorium wyniki mogę sprawdzic po kilku godzinach przez internet, wiem że podobnie jest w DIAGNOSTYCE. Wpisz sobie w wyszukiwarce nazwy tych 2 laboratoriów i sprawdź gdzie jest Twój nabliższy punkt pobrań. Trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we Wrocławiu jest sporo miejsc gdzie robią od razu, na pewno w laboratoriach "diagnostyki" wyniki są w ten sam dzień, sprawdź w szpitalu jakimś w legnicy czy czasem nie mają swojego laboratoria, Legnica to duże miasto, na pewno gdzieś robią wynik w ten sam dzień. Diagnostyka jest na pewno w Lubinie na Kilińskiego. Musisz kochana podzwonić i popytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margii to super wiadomośc, bardzo się ciesze, jeszcze tylko zrób tą bete i wszystko bedzie jasne na 100%, ale jak już wyszły ci 2 kreski to na pewno beta bedzie wysoka... ja miałam zamiar zrobic test w niedziele 11dni po IUI, ale pytałam doktor o to i mówiła, ze za wczesnie, lepiej zrobic po 14dniach...ale chya się skusze,jak wyjdzie 1 kreska to poczekam na spokojnie jeszcze kilka dni :-) Terayki a ty kiedy robiłas pierwszy test, który wyszedł ci pozytywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×