Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

steve1980 mój nr gg to 4207767 ale uprzedzam, że ja jestem przy kompie tylko kilka razy dziennie, ale jak zostawisz mi wiadomość to odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
jestem załamana...:( tymi wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi nie martw sie mdłości w końcu sie skończą, mnie męczyły do ok 15tc. A później można się już tylko cieszyć ciążą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
wiecie moze ile w polmedzie wynosi koszt transferu mrozaków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Iren..Ale którymi dokładnie? Co powiedzieli w Polmedzie? Cennik masz na stronie. Transfer mrożaków kosztuje 1200 zł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Widze po wynikach ze sie nie udalo. zrobiłam II czesc zastrzyku... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Dawno, dawno nic nie pisałam ale forum podczytywałam regularnie. Chciałabym się podzielić wiadomością. Od transferu minęło tyle czasu, że prawie zapomniałam, do crio nadal nie podeszłam, sprawę przekładałam z miesiąca na miesiąc. Ale moja @ w tym miesiącu się spóźniała i w piatek zrobiłam test. Po raz pierwszy w życiu na dziesiąti wykonanych testów ujrzałam dwie krech. Dla pewności test powtórzyłam dzisiaj, znów dwie krech!!! W poniedziałek idę na wizytę do Polmedu. Nadal nie mogę w to uwierzyć. Jesteśmy z M przeszczęśliwi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Gratuluję..!! Iren.. ,,Jeśli dojdzie do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej, a odbywa się to między 6 a 8 dniem po owulacji, to 48 godzin później we krwi pojawia się wykrywalne stężenie HCG (1 mIU/ml)." Czyli rozumiem że beta jest wydzielana ok 2 dni od zagnieżdżenia? Może to być nawet 10 dzień po punkcji (przyjmuję że wtedy jest zapłodnienie)? Wyprowadźcie mnie dziewczęta z błędu jeśli się mylę.. Iren może jest jeszcze szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, MOha niedowiary!!! SUPER! Gratulacje ogromne, cuda jak widać się zdarzają:) Cieszę się razem z Wami:) natasza dobrze piszesz, przy późnej implantacji beta może się pojawić dopiero koło 10-11 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
dzieki za wsparcie. ale progesteron spadł bardzo wiec to tez bardzo zły wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
ersi mnie juz przestały bolec, to tez chyba zły znak... Natasza, a ty jutro idziesz??? daj znat. trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Mocha 76, a jak to 2 kreski??? kiedy robiłas transfer??:) gratulje:) ja s kolei załamałam sie niskim poziomem progesteronu:( zrobiłam II zastrzyk Ovitrellu i czekan do czwartku...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Iren u mohy to naturalskik.. A u mnie brak objawów, brzuch mnie boli z nerwów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
fajnie:) u mnei tylko in vitro nie mamy zadnych szans, bo nie mam jajowodów. Nie martw sie...i sie nie stresuj. mi bolał brzuch do 6dpt a teraz troche jak na okres, i co z tego jak nic nie wyszlo. jestem podłamana ale juz mysle jak zabrac mrozaków,mam tylko 2 i w tym jeden prawdopodobnie nie przerzyje bo nie jest w najleprzym stanie. Natasza, wiesz mozesz ile trzeba odczekac zeby zdobic transfer???ile trzeba wczesniej sie przygotowywac i cos tam brac. Kurcze nic nie wiem...:( Kiedy dostane okres po nieudanym transferze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
natasza, przyjezdzasz jutro do wrocławia na badania??? daj znac Trzymam kciuki za ciebie.Mam nadzieje ze tobie sie uda:*Bodz dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
JEŚLI się nie udało to okres dostaniesz po odstawienie tabl - u mnie to była kwestia kilku dni. Do crio (chyba) można podejść jak wrócą normalne krwawienia..Ja też mam dwa mrożaki - blastki. Jestem zł że muszę przyjechać - już mam tyły w pracy. Ogólnie uważam że to bz sensu teraz robić betę - tylko się zdenerwuję. Ale to moje subiektywne zdanie oparte tylko na własnym egoiźmie :) Boję się nawet zadzwonić po wyniki i je usłyszeć..Wiem że będę się z tym zbierać sporo czasu..Kurde..Ten okres jest najgorszy.. :( Wiem że nie powinnam się stresować ale to jest jak mówienie głodnemu żeby nie myślał o jedzeniu..Ja się po prostu boję i aż się trzęsę..Po prostu się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
To moje drugie podejście..Za pierwszym razem byłam pełna optymizmu..Teraz jest gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Rozumiem cie, ja juz zdazyłam sie wypłakac... maz sie wkurza bo mowi ze bez sensu ze za wczesnie. ale sama wiesz....czuje ze sie nie udało. Bolały mnie bardzo piersi a teraz juz nie bola...nie wiem po co oni robia bete, ale poczytałam sobie troche i nawet wysokie maja dziewczyny kt sie udalo... Które to troje podejscie??? Byłam na prawde pozytywnie nastawiona, bo to moje pierwsze, ale cós, widocznie tak ma byc, ze nie ostatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
No właśnie, ale postanowiłam sobie ze przy drugim podejsciu nie wejde na internet i nie bede czytac i sie doszukiwac objawów.a czy mi sie uda...??!! to nie wiem....bo szczerze to sie stresowałam, jedna pisze to, druga tam to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
my mamy 3 dniowe krozaki, tak zadecydowalismy z mezem...oni nie maja argumentów w klinice ze do 5 doby sa lepsze, powiedzieli ze to kwestia wyboru, i ze sa twoje za i przeciw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iren zwolnij trochę! w Twoim przypadku nic jeszcze nie jest wyznacznikiem ,ze się nie udało! na wszystko przyjdzie swój czas, i na łzy i na radości, nie przyspieszaj tego. Piersi to żaden wyznacznik, mnie po 2 transferze bolały cały czas a się nie udało. Natasza ta beta w 6 dpt też jest dla mnie bez sensu, ale może lekarze coś w ten sposób badają. Nadziejka kiedy IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Moje piersi też już jakby mniej wrażliwe :( A były taaakie duże...Tylko że jak u mnie beta wyjdzie zero to już dupa..Przy 5 dniowych zarodkach będzie to o czymś świadczyć.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Natasza, daj znac, jak wam wyniki. Trzymam kciuki. Trzymaj sie ciepło. Dzieki dziewczyny za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Liska, narazie nie wiem jeszcze kiedy dokłanie IUI, czekam na pierwszą wizyte :-) ale mysle ze w przyszłym tyg będe już po, żebym tyko dobrze zareagowała na CLO... a co tam u Ciebie Liska? tez pewnie już powoli odliczasz dni :-) M84 a co tam u Ciebie? Ile udało Ci się wytworzyc pęcherzyków po 2 tabl. CLO? jestes już po IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka, ja faktycznie odliczam dni, za 10 dni dipherelina, ale nie mamy jeszcze tych wyników genetyki, napisali mi, że w tym tygodniu będą na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Zrobiłam test sikany- NIESTERY :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Natasza, jak tam u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Mialam nie pisać bo boję się cokolwiek o tym myśleć. Wiem co powiecie ale jak się jest w takiej sytuacji to myśli są jakieś inne.. prg >80 estradiol>3000 beta 15,5 To pewnie po otrivelu i pregnylu...W piątek idę powtórzyć. Zbyt wiele jest u mnie przeciwności żebym mogła myśleć pozytywnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iren przykro mi, ale może pójdź jeszcze na betę. Natasza- fajne wyniki, ale i tak z radością trzeba poczekać na przyrost, a co w klinice powiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Że trzeba sprawdzić czy przyrasta...Bo to dopiero 6dpt (zarodki 5 dniowe). Więc na razie nie mam się z czego cieszyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×