Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Liska25 gratulacje!!!śliczny prezent na Święta :)Dziewczyny Wesołych Świąt spełnienia marzeń ,dużo zdrowia ,miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska cudowna wiadomość:)Gratuluję Wam z całego serca:) Z okazji Świąt Życzę Wszystkim Dużo Zdrowia,Rodzinnej Atmosfery i Wspaniałych Prezentów pod Choinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie Wam dziekuję dziewczyny, ale powiem Wam, że do mnie to kompletnie nie dociera, ciągle sobie wmawiam, że może coś jest nie tak, że za wcześnie żeby sie cieszyć itd. Boje się wszystkim o tym mówić, ale lepszej okazji niż święta nie można sobie wymarzyć. chyba dopiero wizyta serduszkowa obudzi moja wiarę. Spokojnych i Wesolych Świąt dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Liska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Gratuluje:):):):) Doczekałas sie:) my tez sie doczekamy:):):)Zycze ci wesołych świąt a na prezent juz masz wymazony:) Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska to normalne ja ciagle mialam wrazenie ze cos jest nie tak wmawialam sobie wszystko od cizy pozamacicznej po pomyzlke labo.wszystko bedzie dobrze!MUSI!WESOLYCH SWIAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczencja
Dziewczyny witam dawno nie pisalam ,co niektore z Was mnie moze pamietaja,przypominam krotko ze mialam 3inseminaje,2 razy icsi,1 raz ivf,wszystkie proby sie niepowiodly,moj maz ma mala ilosc plemnikow zdolnych do zaplodnienia ale nadaja sie pomimo ze ich jest malo,ja natomiast jestem zalamana bo przed swietami pojechalam 23 do Provity do Katowic mialam juz wszystkie wyniki ,wiedzialam ze mam rezerwe jajnikowa ale scielo mnie z nog jak lekarz powiedzial ze mam 5%szans tylko na ciaze ,swita mnie juz nie ciesza jestem zalamana ,Wam do was ogromna prosbe czy ktos z Was zna osobe ktora zaszla w ciaze z AMH 0,7 ,czy ja wogole mam miec nadzieje na dziecko ???czy zastanawiac sie juz lepiej nad adopcja lub jajeczkiem od dawczyni ,PROSZE WAS O ODPOWIEDZ SZCZERA bo niewiem co mam robic swiat mi sie zawalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska super !!!! gratulacje!! piękny wynik !! a może uwierzysz jak urodzisz , bo ja do dzisiaj nie wierzę jak patrzę na moją kruszynkę :) Zdrowych , spokojnych Swiąt Bożego Narodzenia dla wszystkich dziewczyn :) i oczywiście tak wysokich bet jak liski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Dziewczyny, @ nie roskrecił sie:) a wczoraj pod choinke zrobiłam test na poczatki 1 treska wyszla a za kilka godzin druga:) dzisiaj od rana mnie mdli, i boli mnie calu czas plecy i brzuch... we wtorek ide na krew, bo dzisiaj dopiero 10 dzien. Zobaczymy jak tam beta wyjdzie bo jeszcze nie robiłam po swietach kazano mi zrobic...ale mam nadzieje ze sie tym razem uda. @ juz nie mam wszystko dobrze,pare dni tylko byłona 5 i 6 dzien po fransferze... Wesołych Swia!!!!!!!!!!!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Nie nastawiam sie ale nadzieje mam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
oj, nic z tego. dzisiaj powtorzyłam test i nic nie ma 1 kreska jak nic a do tego planienai sie zaczeły... dobrze ze sie nie nastawiawiałam za bardzo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mam do was pytanie i moze wy mi pomozecie i doradzicie Margi- szczegolnie do ciebie bo mam to samo co ty...czyli obnizona rezerwe jajnikowa :( moje amh wynosi 0,66 lecze sie za granica....i w pazdz. mialam 1sze podejscie do in vitro...moja stymulacja trwala 16dni i urosl mi tylko 1 pecherzyk :(...niestety nie mogli mi zrobic podejscie bo trzeba miec minimum 3 :( zrobili mi inseminacje ale niestety wynik negatywny :( po 3 mies mialam miec ponownie in vitro ale dostalam list ze szpitala ze niestety nie widza szans u mnie powodzenia z in vitro i proponuja wziac pecherzyk od dawczyni albo adopcja zarodka :( jestem za tym jak najbardziej ale niestety czeka sie tutaj kilka rak na dawczynie (ok 3-4lata) mam dopiero 29 lat i jestem zalamana....nie ma juz dla mnie szans na dziecko???? mam takie pytanie jak to jest w Pl ile sie czeka i jak to wyglada???? jestem ciekawa czy zrobiliby mi in vitro w Pl czy juz tylko pozostaje mi myslec o dawczyni???? czyleczyla sie ktoras z was w Bialymstoku???? jestem z podkarpacia i nie wiem do jakiej kliniki sie zwrocic i gdzie wogole sa??? mam nadzieje ze mi cos poradzice i doradzice :( jestem zalamana...fany prezent mi sie trafil na swieta??? myslalam ze zrobia jeszcze jedna probe z in vitro....ze za 2 razem moje jajniki troche lep[iej odpowiedza na stymulacje??? dodam ze tutaj mam to refundowane i moze tez i przez to przejmuja sie tak pacjentkami i nie wszystkiego za wszelka cene zebty pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam jeszcze dodac ze stymulowana bylam ....decapeptyl 1/4 ampulki i puregon 450unitow...takze dawka maksymalna ....i tylko 1pecherzyk urosl totalna porazka :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n2
Evian..Z tą stymulacją różnie bywa. Lekarz raz pokazywał mi wyniki jednej dziewczyny (oczywiście bez danych osobowych) która za pierwszym razem stymulowała się normalnie a za drugim razem jajniki ani drgnęły. Więc moze warto porozmawiać z jakimś lekarzem w Polsce. Może za granicą mają większe wymagania bo zabieg jest refundowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza no wlasnie mamy zamiar to zrobic...tylko nie wiem do jakiej kliniki sie wybrac wy szystkie jestescie w Polmedzie ...jakie macie opinie ile sie czeka na wizyte??? zdecydowalabym sie od razu nawet na zabieg z komorka dawczyni...wiecie ile sie na takie cos czeka i jakie sa przygotowania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
u mnie,,,,Niestety, nie tym razem. Ale sie nie poddaje. Jutro ide na bete. Ale @ na robre sie zaczał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Iren...Nie szkoda pieniędzy jak @ się rozkręciła? Ja się martwię że już taka stara jestem że kiepsko u mnie z owulacją :( Dziś idę zbadać progesteron, zobaczę czy owulacja wogóle była. Sprawdzę też prolaktynę, bo czuję że skoczyła a lekarz pierwszego kontaktu nie chciał mi przepisać bromergonu :/ Evian..Na wizytę nie czeka się długo, myślę że nie miałabyś problemu umówić się na dowolny termin, no chyba że wizyta miałaby być z dnia na dzień. Na temat komórki dawczyni niestety nic nie pomogę. Trochę mnie to przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Evian.. Może wybierz klinikę gdzie Ci bliżej. Sama dojeżdżam ponad 100km. Niby niedużo ale męczące, za każdym razem muszę brać wolne z pracy - a robią mi problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Natasza U mnie to juz chyba jedyna szansa na ciaze dzieki komorce dawczyni :( Tez wolalabym sama zaskoczyc ale sie nie da :(...a zycie bez dziecka???!!! Nie wyobrazam sobie :(:(:( Na dluzszy pobyt do Pl przyjedziemy dopiero na wakacje :(... ech przeraza mnie to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześcdziewczynki, u mnie krewka dziś znów upuszczona, zobaczymy co tam w niej slychać. evan2010 Białystok w Polsce słynie z bardzo dobrych klinik i lekarzy, sa tam 3 kliniki i wszystkie ponoć bardzo dobre, ja wiele świetnych opinii wyczytałam na temat Bociana wlaśnie w BS. Więc jak tam masz blisko to może warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zrobiłam test po 10 dniach od IUI już nie mogłam wytrzymać,wyszedł negatywny myślicie że jeszcze mogę się łudzić ,@ mam dostać 02.01 Liska25 beta na bank wysoka, wiem że po tylu staraniach ciężko w to uwierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Liska, ja juz zgłupiałam wczoraj jak by sie zaczeło @ ale dzis juz znow nic... Zle sie czuje, jak bym była chora, zmeczona i jest mi nie dobrze...i nie wiem czy mnie zoładek do tym swiatecznym jedzeniu boli czy brzuch...Oddałam krew dzisiaj i czekam do 17:00. Bedzie wczystko wiadomo... Prawdziwa @ spóżnia mi sie juz tydzień. Spokojnie do tego podchodze i sie na nic nie nastawiam. Poprostu czekam na wynik. A jak ty sie czujesz??? :) Piekny prezent dostałas pod choinke:) Kiedy na 1 USG idziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84, po IUI chyba poźniej wychodzi wynik niż po IVF, do tego w moczu HCG jest później niż we krwi, dlatego moim zdaniem albo leć na bete to może cos juz wykaże albo nie wierz temu sikańcowi i zrob kolejny za kilka dni. Iren, krwawienia w ciąży moga się zdarzyć, na pewno trzeba je skonsultować, dobrze, że zrobiłaś betę, będzie przynajmniej wszystko jasne. Trzymam kciuki. u mnie 1230... jupi, wizyta 3 stycznia. Nie wiem jak ja to wytrzymam..... caaaly tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Natasza, chce zobaczyc wynik Bety, nie szkoda mi 30 zl, a wynik jest wazny bo bedzie wiadomo czy udało sie przynajmniej na chwile, bo ostatnio moj wynik bety był tragiczny , jak by wogole wypadły odrazu zarodnki...Dlatego chce wiedziec na czym stoje. Natasza, nie załamuj sie... Nie jestes stara. Moja kolezanka ma 21 lat i nie ma owulacji , wiec nie ma wiek nic do tego. mozna i tak młodym wieku nie miec... :( Trzymaj sie i sie nie załamuj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 beta ładnie przyrasta tak się cieszę że Ci się udało :)Dzięki za ciepłe słowa ,myślę ze faktycznie jest jeszcze za wcześnie, trzeba czekać cierpliwie i myśleć pozytywnie, może prześlesz nam fluidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Evian moje AMH na styczeń br wynosiło poniżej 0,2, więc moje szanse na naturalną ciążę były bardzo znikome. Zdecydowaliśmy się na AZ - koszt zabiegu 3500 zł + badania i wizyty (łącznie ok 4500 zł). Na KD nie mogliśmy sobie pozwolic, bo koszt był trzykrotnie wyższy niż zwykłe in vitro :) Nie wiem jakie są ceny w innych klinikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Iren..To chyba źle Cię zrozumiałam, myślałam że @ rozkręciła się na dobre, wtedy chyba nie ma sensu lecieć na betę. Ale skoro nie to pewnie że warto zrobić. Ja jak sobie pomyślę o wyjeździe do Wrocławia to aż mnie brzuch boli z nerwów. Nie wiem czy jest sens walczyć, coraz gorzej znoszę porażkę. Jakoś nie wierzę że mi może się udać. Tyle lat walki i nic..Dziś zapłaciłam 72 zł za PRL, TSH i PRG :/ Zobaczę czy miałam owulację, chociaż śluz był ale piersi się nie powiększyły. liska25..Boże...Jak ja Ci zazdroszczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×