Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość iren
Dziewczyny, Zycze wam spełnienia marzen!!!!!!!\ Wesołych i spokojnych Świąt!!!!!!!!!!!!:):):):) Liska, modle sie zeby tobie sie udało!!!!!!!!tym razem musi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska moja pierwsza beta była dokładnie taka sama i teraz leży w moich ramionach i pije mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Wam dziewczyny dziękuję. Iren bardzo mi przykro, ale cieszę się, że jest plan! Powiem Wam, że nie wierzyłabym, aż tak w powodzenie, gdyby moje cialo mi tego nie podpowiadało. Bolą mnie piersi, wydzieliny dużo więcej, od dwóch dni słabnę, w sklepie przy zakupach strasznie mi gorąco, ten ból żołądka a po nim powiększony brzuch, i ciągle czuję sie jak piłka. Boli mnie też brzuch. przy poprzednich transferach nie czułam prawie nic, oczywiście jeszcze się nie cieszę, czekam na kolejną betę. nawet z emkiem tak glupio, bo kazdy ma rogala na twarzy, a tu jeszcze nie można. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 trzymam mocno kciuki!!w piątek beta na bank będzie wysoko:) ja cały czas myślę jakie są szanse na jednym pękniętym pęcherzyku ,chciałbym miło się zaskoczyć ,wyniki mamy w porządku ,nasienie b.dobre ,a nie wychodzi ,czemu życie jest takie skomplikowane szczególnie dla nas które tak pragniemy macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 ja tak mysle, ze przy kolejnej inseminacji będe chciala zastrzyk na pękniecie, bo jaką mamy pewność, że te 3 pęcherzyki pękną. Ostatnio też podchodziłam na 3, w dniu inseminacji jeden już pękł, a co z resztą? Mogłaby by być taka sytuacja, że w ostateczności podchodziłam na jednym, a to automatycznie mniejsze szanse niz przy 3. Jedna moja uwaga jest taka, że dr sam powinien zaproponować taki zastrzyk, bo ty jestes przykładem na to, że mogą wszystkie nie pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka 27 ja miałam podany zastrzyk w piątek rano ,a w sobotę miałam IUI,w poniedziałek byłam na USG i okazał się że pękł jeden z trzech ,więc po zastrzyku też nie jest powiedziane że pękną wszystkie ,dobrze że miałam podany bo wyszło by jeszcze na to że żaden by nie pękł ,teraz po zostało tylko czekanie ,co mogliśmy zrobić to zrobiliśmy:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,życzę Ci wysokiej bety przy kolejnym badaniu:)Będzie piekny prezent pod choinkę,najpiekniejszy jaki można sobie wymarzyć:) Irene,przykro mi...ale dobrze mówisz,trzeba mieć nadzieję.Także zbieraj siły fizyczne i psychiczne na następny raz. Wiecie co,mam do Was pytanie...W poniedziałek dostałam zastrzyk diphereline,a dzisiaj czuję się fatalnie...mam stany depresyjne,płaczę z byle powodu,ogólnie czuje się rozbita i rozdrażniona:(Powiedzcie mi czy to normalne?Wypiłam sobie meliske i troszke mnie wyciszyło. Miałyście takie dolegliwośći? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 i sylwia0406 dzięki wielkie za kciuki:) jeśli chodzi o dipherelinę to bralam 3 razy i za każdym razem inaczej się czułam, za pierwszym potwornie mnie bolała glowa i przy tym czułam sie fatalnie, przy drugim już glowa rzadziej bolała, ale też nie czulam się rewelacyjnie, spada tez libido tylko nie wiem czy po antykach czy dipherelinie:) Ale za to juz za trzecim razem czulam sie normalnie, żadnych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolka 83
Ja brałam diphereline przez 3 cykle i doznałam praktycznie wszystkich mozliwych dolegliwości, ale można to znieść i nauczyć się z tym żyć, tym bardziej że to tylko przez krótki czas. Liska to napewno ciąża. Ja w pierwszej weryfikacji miałam tylko 6, a w drugiej 17,8 i nic z tego nie wyszło :( Teraz w poniedziałek miałam crio... moja śnieżyczka się rozmroziła i zamieszkała w moim brzuszku:) Teraz tylko czekanie i nadzieja, że przy weryfikacji betka będzie wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolka 83
Po jakim czasie po crio (5 dniowa blastka) można zrobić betę by była wiarygodna ? Czy muszę czekać aż 14 dni? Może któraś z Was robiła wcześniej weryfikację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolka 83
na naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolka 83
na naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolka 83
na nautralnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolka 83
ale mi nawrzucało...mieliło sie i zmieliło 3 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolka 83
tylko mi się poprzestawiała: pierwsza po odstawieniu tabletek, druga po w 50 dc, a crio miałam w 24 dc bo w 19 dc pękł dopiero pęcherzyk, więc nie wiem dokładnie kiedy @ teraz powinna być ...ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolka 83
ale skoro 19.12 miałam crio to chyba już 27.12 powinno coś wyjść, skoro była 5 dniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no to nie mam pojęcia, 8 dpt to malutko ale z drugiej strony samej mi wyszla dodatnia w tym dniu, więc to zależy od Twojej wytrwałości:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolka 83
Racja.. muszę poczekać dłużej. Mam nadzieję że @ się nie pojawi to wtedy zrobię betkę 30 grudnia (oby był piekny prezent noworoczny) Za Cb Liska też trzymam kciuki - za piątkową betkę... rośnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
hej, ja miałam w czwartek crio na natruralnym, Pecherzyk pekl mi w poniedziałek na 16 dzien cyklu( tradycyjnie) miałam 3 dniowe sniezynki. @ dostaje zawsze na 25 albo 26 dc i właśnie mi sie zaczał... wiec nie wiem jak u ciebie. Aby nie przyszła przez 9 miesięcy!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Nikola , mi powiedzieli ze po swietach mam robic bete!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolka 83
dziewczyny a kiedy następuje implantacja blastusi ? dziś 3dpt a mnie coś pobolewa brzuch jak na @ - oby tylko to nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, liska beta ładna, życzę super przyrostu w piątkowej weryfikacji :):) nikolka zwykle w 5-6 dpt, życzę ładnej bety :) iren Tobie również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
mam pytanie po jakim czacie mozna zrobic sikańca po transferze Crio 3 dniowych sniezynek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka mnie tez strasznie boli jak na @! jak dzownilam przy crio pytac kiedy implantacja blastek może nastąpić to mi Pani pielęgniarka powiedziała, że nawet 2-3 dnia. więc trzymam kciuki, żeby to właśnie o to chodziło:) Iren najlepiej na pewno bete zrobić a nie sikańca. A ja dzisiaj sie podłamalam, rano plamienie brązowe z domieszką krwi ale tylko jednorazowe, potem do poludnia brązowe, po poludniu już spokój, objawy jakos się uspokoiły i martwilam się czy to już po wszystkim, ale wieczorny sikaniec wyszedl z dwiema krechami, nadal się denerwuję, pozosaje czekać do jutra.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Liska, daj znać:) trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska moje gratulacje!!!!!!!!!!! wzruszyłam się i poryczałam :) dodałaś mi skrzydeł tą wspaniałą wiadomością !!! dziewczyny chciałabym Życzyć Wam z okazji Swiat Bożego Narodzenia wszystkiego najlepszego , spełnienia marzeń i szczęśliwego Nowego Roku!! oby był obfity w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×