Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Nikolka 83
Liska maluszki pewnie dadzą radę i będziesz miała piękny prezent na nowy rok. Monika ja enodo w 14dc miałam 6,5 a w 18 już 10,5 i też wsuwałam morele Ja jutro podchodzę do crio i modlę się aby nasza jedna śnieżyczka się rozmroziła i chciała zostać nami. Stres mnie łapie coraz większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Liska, jak sie czujesz? u mnie nic. nawet piersi nie bola i nic.... dzic dopiero 4 dzien wiec nie ma sensu doszukiwac sie jakich kolwiek objawow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki Sami nie wiedzą skąd,ale powiedzieli,że jak na tyle dni,to się dobrze jeszcze trzymałam... Tabletki mam brać 10dni a po dziesięciu dniach jeszcze @ ma wystąpić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
m84..7,5 mm w 12dc to nie jest źle! Do 8mm na pewno dociągnie a przecież mówi się o mm 8. Ja też ledwo dociągałam do 8mm i lekarz mówił że jest ok Ja po transferze miałam biegunkę - to tyle z moich objawów, coś nie wiem czy wogóle mają ze sobą związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam na USG z trzech pęcherzyków pękł mi jeden oby to był ten trafiony:)endo podrosło do 9mm więc spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika faktycznie to dziw, że Ty sie jeszcze dobrze czułaś i nie słaniałaś się na nogach. Iren u mnie ok, od dwóch dni mam brzuch wydęty, żołądek mi przeszedl, ale za to brzuch się powiększył, chodzę jak bombka, zobaczymy co z tego będzie, jutro pierwsza weryfikacja, szkoda, że nie będzie wiarygodna 100% przez ovitrelle. Iren a dziś jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska nie chce zapeszać, ale pamiętasz jak mnie wzdęło i też miałam problem z żołądkiem i płucami , więc trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barnerka dzięki kocchana, jeszcze mi się na domiar złego plamienie pojawiło rano....na implantację już późno, no nic nie marudzę, idę się szykować i na krew, zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Liska, czuje sie jak by miała buc zaraz @. mam badzo regularnie i ma byc dzisiaj. Nie stresowałam siie przez te dni ale dzisiaj zaczełam bo czuje ze nic z tego nie wyszło:( Trzymam kciuki zeby tobie sie udało:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Dziewczyny, mam pytanie czy po nieudanym Crio ( cykl owulacyjny, nie biore zadnych leków) przychodzi normalnie @??? Mam zawsze na 25 dzien i dzisiaj właśnie 25 dzień cyklu, ale dopiero 5 dzien po transferze 3 dniowych snieżynek???? Dziękuje z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iren, raczej normalnie powinna przyjść, zgodnie z terminem. beta 49....................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Liska, SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciesze sie i trzymam kciuki zeby ładnie rosła!!!!!!!!!!!:):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
dziewczyny gdzie moge we wrocławiu zrobic histeroskopie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska to teraz możesz mieć nadzieje, ze się udało :-) Kiedy brałas zastrzyk? Który to dpt? Teraz kiedy robisz bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n
Iren..Możesz w Polmedzie, ja robiłam w szpitalu - nie wiem jaka to teraz ulica - przenieśli tam Dyrekcyjną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n
Ale Wam zazdroszczę dziewczyny.. Mi jakoś nic nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
dzieki, ja sie dowiem bo chyba nic z tego, zaczyna mi sie @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska po cichu gratuluję :) oby to był ten najpiękniejszy prezent :) iren trzymam kciuki żeby @ się nie rozkręciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza pamiętaj, że nie jesteś sama....Mi też ciągle się nie udaje.... dziś Liski post zasiał w nas pewne wątpliwości, że może warto byłoby podejść jeszcze raz do ICSI.... teraz mamy dylemat, bo nie wiemy czy mam podejść do kolejnej AID czy do ICSI....co robic dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
dzieki dziewczyny, Na razie przycichła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
probowac probowac i probowac az do skutku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Natasza, ile masz mrozaczków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2_$
Liska super wyniki gratuluje:) napewno będzie ładnie przyrastać:) Moniczko najważniejsze ,że jesteś pod opieką lekarzy ale fakt że to cud żę to wytrzymałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n
Mam dwa blastki, jeden słabszy. Nie mam czasu i pieniędzy próbować do skutku..Niedługo kończę 34 lata. Wogóle jakaś lewa jestem..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n
A próbowałam już dwa razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
natasza, nie mow tak...Nie jestes do niczego. Masz jeszcze szanse, trzeba sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo, histeroskopię ja robilam w Polmedzie w znieczuleniu koszt 400zł, nadziejko kochana, zastrzyk brałam w piątek, ponoć wartości ponad 20 w tym dpt oznaczają ciążę, ale wiem doskonale, że najważniejszy jest przyrost. w piątek mam powtórzyć to już w 100 % będzie tylko moje HCG. Moja droga ciężko jest doradzać, ale ja na twoim miejscu wybrałabym ICSI, przecież znalexli u was prawidlowe plemniki, może lekko zmieniono by ci stymulację i może by zaskoczyło, ja nawet nie myśalam nad AID, uważam, że skoro są plemniki to trzeba dzialać swoimi, a skoro jest ich za malo na insemkę to trzeba liczyc na ICSI. dziewczyny nie łamcie się po jednym czy dwoch nieudanych razach, to niestety jest troche jak loteria z wielka wygraną, Nie ma gwarancji powodzenia ale trzeba wierzyc, że sie uda! dziękuję Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza n już nie mów, że Ty stara jesteś, to wspaniały wiek na dzieci, i trzeba próbować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska trzymam mocno kciuki !!!! oby to były najpiękniejsze Święta w Twoim życiu :) ja miałam taką samą betę i wróciły przykre wspomnienia.... ale w styczniu zaczynam starania od nowa , mam nadzieję , że zakończą się tym razem sukcesem :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
U mnie ...niestety. Ale ja sie nie poddaje. Zrobie histero w POlmedzie i zaczynamy odnowa!!!!!!!!!!! Kiedys musi sie udac!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×