Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Tinka wielkie gratulacje!!!! m84, przykro mi bardzo! laparoskopię chcesz robić zy histerskopię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 na wizycie dowiedziałam się że laparoskopie bo mogą być zrosty,wiec chyba raczej szpital mnie czeka:( Szkoda kasy żeby podchodzić po raz trzeci do IUI może laparoskopia pomoże , jak się czujesz?? wizyta lada dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska trzymam kciuki za wizyte:)a brakiem objawów sięniemartw ja nie miałam żadnych oprócz braku@ i powiększonego brzucha:P jak narazie ani razu nie wymiotowałam i tylko czasami bolą mnie piersi Pozdrawiam i trzymam kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 no to pewnie, że lepiej sprawdzić co tam slychać niż pakować kolejną kasę. Ja czuję się ok, nie moge się jutra doczekać!:) Brzuch nadal mam powiększony, UU bolą cały czas, poza tym czuję, że coś się w tym brzuchu dzieje, jak zasnę w dzień to przez 2 h nie mogę się dobudzić, teściki pokazuja wciąż 2 kreski i to baardzo mocną testowa więc trochę się uspokajam i czekam cierliwie do jutra:) Joanna ja też chciałabym obyć się bez wymiotów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
M 84 nie martw sie, zbadasz sie i bedzie dobrze. masz racje, szkoda pieniędzy próbować w ciemno. A po laporoskopii szybko dojdziesz do siebie. Ja miałam juz 2 laporoskopii. Teraz chce zrobic histeroskopie i dopiero po niej roszymy z kolejna próba:)dzies ide na wizyte i moze w tym tyg jeszcze bede miała, bo nie ma na co czekac . Mam nadzieje ze beda mieli w tym tyg czas dla mnie:) Liska, nie martw sie i przestan testy robic:) wszystko jest dobrze:) i tak bedzie:) a robiie testy to tylko kolejny stres dla ciebie:)daj nam znac trzymamy kciuki:):):) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iren wręcz przeciwnie, testy mnie uspokajają:) A powiedz mi czy to jest tak, że histerskopia może pokazać coś innego niż laparoskopia? bo ja do tej pory myślalam, że to jest tak jakby słabsze niż laparo i jak ona nie pomaga to wykonuje się laparo, i czy jest sens wykonywać histero jak się robiło laparo... trochę nakręciłam, mam nadzieję, że zrouzmiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Przy laporoskopii patrza raczej z zewnąstrz o ile ja wiem. np macicę z zewnątrz, jajowody( czy nie sa powiekszone i czy nie ma wodniaków, jajniki czy nie ma torbieli i endometriozy. A przy histeroskopii parza dikładnie jame macicy z wewnatrz i nieprawidłowości np na sciankach...czy nie ma zrostów czy nie ma polip, przegrody i tp:) to wiem z własnego dozwiadczenia. Bo np na usg nie zawsze zobaczyc wodniaki jajowodów jak w moim przypadu a przy laporoskopii to było widach bo były wielkie i nadmuchane, dlatego je usuneli bo sa do niczego. jajniki miałam oki i macice tez. ale teraz trzeba zbadac wewnatrz czy tam sa jakies nieprawidłowosci, bo przych mnie boli, dziewne okresy mam...Taka to różnica. przy paroroskopii robia 3 dziurki i wpładaja kamerę a przed tym nadmuchuja brzuch i patrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no widzisz to ja nie wiedziałam, że to tak:) umówiłaś się już na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
dziaiaj ide:) I jesli beda mieli czas dla mnie w tym tyg to mam nadzieje ze juz w tym tyg zrobie... bo dzis dopiero 5 dzien cyklu mam... Chce wiedziec na czym stoje i jakie sa szanse:) moze cos tam nie tak, to niech zrobia porzadek i bedziemy próbować dalej. Wiesz. Liska, ja nawet bym chciała zeby cos znalezli podczas histeroskopii, bo nie szukac przyczyny tego ze ani za 1 ani za 2 razem nawet na chwile sie nie zatrzymały u mnie w brzuszku moje zarodki...Muszi byc przyczyna.Tyle juz przeszłam i to wytrzymam. Musze sie dobrze zbadac, wtedy tez bede miała wieksza pewność ze sie uda:) a to tez jest wazne!!! A ty w domku??? nie pracujesz??? zapewnie dziedziesz w interenecie:) hihi:) Uwazaj na siebie i odpoczywaj:) Czekam na wiesci:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najczęściej pracuję w domu, więc mam luzik:) Wiesz co ja też miałam dwa transfery, i też beta nie drgała, za drugim razem miałam tylko jakiś mały wynik ale to po ovitrelle, bo za dwa dni już nic nie było, histero nic nie wykazała, więc też nie znałam przyczyny niepowodzeń. Czasami tak jest, że pierwsze podejścia nie wychodzą, widzisz u mnie druga pełna stymulacja, lekko zmienione leki, a bardziej dawki, inaczej całkiem reagował mój organizm, mniejszy progesteron, mniej komórek, zarodki słabszej jakości niż poprzednio i się udało.Nie ma co gdybać trzeba próbować. Nadziejka co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Liska, ale wiesz, zawsze to dodatkowe badanie, fakt ze wolałabym nie ingerować ale wydaje mi sie ze trzeba:) Jestem ciekawska i musze wiedziec. Wiesz, duzo czytam i sie interesuje i dzieki temu wiem wkońcu wiem co by ło powodzem tych wszystkich moich problemów, bo oczewiście w szpitalu nie powiedzeli co jest przyczyna tak wielkich zmian, wodniaków i zrostów....Lekarz niestety nie poswieci tyle czasu zeby szybko znalezc przyczyne. a czasami kazdy rok, miesiac czy nawet dzien w przypadku nieleczonej bakterii robi wielka roznice... W szpitalach niestety lecza tylko skutki a nie przyczyne. Nawet po 2 laporoskopiach nie znałam przyczyny stanów zapalnych. Dobrze, Liska, powracam do pracy:) hihihih Trzymaj sie ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest fajne, że jak się robi histero w Polmedzie to jak nie ma nic to nie ingerują kompletnie w macicę, a słyszałam, że na kasę to zawsze coś tam muszą zrobić. Więc jak nic nie znajdą to tak jakby nie było żadnej ingerencji. To dawaj znać co po wizycie. MIłej pracy:)ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Liska..Nie masz racji z tą histeroskopią, wiem bo robiłam kilka razy i wszystko na kasę chorych. Jeśli robią Ci histero diagnostyczną, to tylko oglądają - nieważne czy robisz w Polmedzie czy w szpitalu. Jeśli jest ok to nic Ci nie robią..Nawet jak nie jest ok to nic nie robią. Histeroskopia diagnostyczna ma ,,cieńsze" urządzenie i służy tylko do oglądania, przy histeroskopii opreacyjnej histeroskop szerzej otwiera szyjkę żeby można było wprowadzić urządzenie i wyciąć co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz natasz-n1, ja słyszałam, pokreślam słyszałam, bo nie doświadczyłam, że jak robisz histero na NFZ, to nawet jak nic nie ma to muszą np drapnąć macice, bo NFZ inaczej im nie zapłaci. Nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości, może mi ktoś głupot nagadał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
To nie jest prawda :) Sama miałam kilka histeroskopii więc wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Byłam dzis dziewczyny. Histereskopie mam na czwartek. Powiedział ze zobacza i jesli cos tam bedzie do odrazu usuna( np zrosty albo małe polisy) a jesli sa bardzo duze jakies zmiany to kieruja jednak do szpitala. Wiec jednak to nie jest tylko diagnostyczne badanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
aha i cena 1500 ze zniczuleniem ogolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
ale uspokoił ze bardzo duze dmiany spotykane sa rzadko:P hehe chyba zebym sie nie stresowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczencja
MARGI KOCHANA dziekuje ppo urlopie sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Liska, daj znac:) czekamy na dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TinaW,gratuluję dzidziusia:) Liska,odezwij sie koniecznie po wizycie,czekamy z niecierpliwością na newsy i wrażenia po wizycie:) Iren,muszę Ci powiedziec ,ze jesteś bardzo dzielna:)Mimo porażki Ty nadal jesteś pozytywnie nastawiona i masz silę do działania.Oby wyniki histero były dobre,bardzo Ci tego życzę:) Wczoraj byłam na wizycie,zaczełam stymulację.Dostałam menopur i gonal,do piątku mam sobie robić strzaly, a rano w sobotę na estradiol i potem wizyta w klinice. powiedzcie mi jakie jeszcze leki Wy dostawałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
hej. oj, nie pamieaj jaki miałam lek ale tylko 1 brałam puregon czy cos takieo. Ale to oni dobieraja indywidualnie....:) Fajnie ze juz zaczełaś:) Powodzodnka:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! czy możecie mi powiedzieć jak wygląda kolejne podejście do ivf ? czy to jest tak samo jak za 1 razem - antyki idt. ? pytam bo nie wiem na kiedy się umówić na wizytę :) mam dobrą pamięć ale bardzo krótką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aritka zaczynasz tak samo czyli tabl anty, pozniej wyciszacz i i w kolejnym mies stymulacja...a kiedy zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już, no więc tak, dwa piękne zarodeczki, za dwa tygodnie wizyta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×