Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

mietka.. ja mam problemy z tarczycą i jak ostatnio miałam wizyte u mojego endokrynologa to wynik wynosił coś koło 2,7 przy dawce n75 i lekarka zwiększyła mi dawke żeby troche obniżyć... więc wydaje mi się że tsh powinien wynosic koło 2 a nawet ciut ponizej 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie porobiło!!!Forum nam zwariowało!!!Ależ ja mam nerwa,a przecież nie wolno mi się denerwować...tylko ile razy można pisać to samo!!!;((((( Mietka,chętnie bym Ci pomogła ,ale się nie znam na wynikach tarczycowych.Zagladaj tutaj ,bo może wkrótcve zjawi się jakaś dziewczyna ,która wszystko Ci wytłumaczy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietka1980
anulka bardzo Ci dziękuję. Wydaje mi się, że moje TSH to jedna z przyczyn niepowodzeń. Mam teraz w weekend podejsc do 3 IUI i nie wiem co robic... pęcherzyki bardzo slabo mi rosna, po gonalu ledwo 2 i tak cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietka1980
Właśnie nic nie biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niby poziom tsh masz w normie, bo co innego jak ktoś ma zaburzenia tarczycy to wtedy lepiej jest miec tsh w granicach 2 bo w razie zajscia w ciaze moze bardzo podskoczyc a u osob bez zaburzen powinno byc na swoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara czekamy na wieści!!! Pewnie wszystkie tu umieramy z ciekawości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietka1980
Dzięki anulka, ja tez wlasnie tak myslalam ale po tylu nieudanych probach zaczelo mnie to zastanawiac. U mnie w rodzinie sa problemy z tarczyca. Ja jestem nerwus ale nie wiem czy to moze byc powodem niepowodzen. Cyklemi sie skrocily do 25 dni. Juz od tego wszystkiego swiruje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietka1980
Dziekuje anulka :), tak ludze sie juz od 2 lat a mi latka tez przybywają, juz niedlugo stuknie 32 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietka bo tak naprawde to nic innego nam nie pozostaje jak tylko wierzyc ze moze tym razem sie uda...... trzeba myslec pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna1980
witam my zaczynamy starania w tym roku w grudniu mama 31 lat i zespol turnera u nas wchodzi w gre tylko invitro z komorka dawczyni albo zarodek wybralismy klinike polmed jak tam wyglada sytuacja z oczekiwaniem na komorke albo zrodek i jakie sa szanse powowdzenia wiecie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka- ja dopiero w przyszłą sobotę, jeszcze szmat czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aniu:-) Ja niestety nic nie podpowiem, ponieważ w Polmedzie podchodziłam do IUI, ale jestem pewna, że pozostałe dziewczyny na pewno pomoga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietka1980
Lena82 a na ilu pęcherzykach podchodziłaś do IUI?? i jezeli mozna wiedziec jakie bralas leki i ile? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop Hop Emilia i Szczęściara gdzie Wy???? AWitaj Ania, nasza margi77 może coś na gen temat powiedzieć, trzeba ją wywołac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziewczyny czy wiecie do której godziny czynne jest lab.na Powstańców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mam :) komp mi się zwiesza i z trudem mogę cokolwiek zdziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna1980
margi77 potrzebuje pomocy co wiesz na temat invitro z komorka dawczyni w polmedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMilia i Szczęściara piszcie Nam!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))) czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak to jest,Polmed już zamknięty ,a my nadal nie mamy wieści od dziewczyn;)Lubią nas trzymać w niepewności,oj lubią;) No chyba że jeszcze nie ochłonęły po wizycie i nie dotarł do nich rozmiar szczęscia to wybaczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Dziewczynki kochane dopiero przyjechaliśmy do domku i pierwsze co mój M pobiegł włączył kompa, żeby pochwalić się Wam, że spełniło się nasze najwieksze marzenie mamy bliźniaki HURRRRRRRRRRRRRRA:-) Było widać pęcherzyki ciążowe, za tydzien kolejna wizyta serduszkowa :-) Mamy pierwsze zdjęcie z USG :-) Trzymamy mocno kciuki za pozostałe dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie gratuluję z całego serca:)))Cudownie,że jest tak jak sobie wymarzyliście!!!!Dbaj o siebie i o swoje maluszki:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara gratulacje !!!! tak się cieszę , że ci się w ogóle udało ,a bliźniaki to już pełnia szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara super!!!! kurcze bliźniaki:) ale wiadomość gratuluje wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×