Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość natasza--n1
Irewen..Jak dwa dni temu robiłaś ovitrele to na pewno wynik nie jest prawdziwy. Ale ważne że nie jest zero!!! Ale masz odwagę! Ja testować wcześniej nie będę. 3 razy beta poprzednio (pozytywna i spadająca) to dla mnie za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
I następna beta powinna już być ta ,,Twoja" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza,no to przesyłam pozytywne fluidy ciążowe:)trzymam kciuki za Ciebie:)Oby Ci te dni do testowania szybko zleciały!!!A ile blastusi Ci podali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
dwa blastki.. Już nic nie mam w zapasie. Wzięłam kilka dni urlopu bo w pracy mam masakrę..Niby praca biurowa ale daje popalić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sylwia to jest takie na 50.....nie mam zadnych objawow tzn.pirsi bola ,ale to zazwyczaj po progynovie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza,a kidy testujesz i w,ktorym teraz jestes?ja nie wczesniej robie powtorke niz w poniedzialek..mnie juz cierpliwosci brak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen a jaki progesteron i estradiol, ponoć to ważniejsze niż beta na tym poziomie. Kochana beta jest szczerze" na dwoje babka wróżyła" musisz uzbroić się w cierpliwość.Trzymam kciuki za piękny wzrost. natasza za Ciebie również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irwen,no to ja byłam w innej sytuacji, bo ja miałam komplet;dostałam takie zalecenie z Polmedu,bo zle się czułam i chcieli sprawdzić czy hiperki nie mam. Ja przy takiej becie-17,2 , ale równocześnie wysokim progesteronie i estradiolu miałam wstępnie powiedziane,że się udało...no ale pewności to nabrałam jak zrobiłam kolejne wyniki. Jak powtórzysz wyniki w poniedziałek to będziesz miała jasność sytuacji.Tylko zrób je w tym samym laboratorium. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia0406 pewnie,ze odpoczywaj w domu.Maz ma racje, ze tak o Was dba,w koncu oboje czekaliscie na maluszka wiec nie ma co ryzykowac.Ja tez postanowilam,ze jakby sie udalo to pojde chyba na zwolnienie na poczatku bo u mnie w pracy tak raczej nie pomoga,jak jest ciezko to i ciezarna dzwiga a ja juz raz poronilam i drugi raz bym nie chciala tymbardziej,ze wiem jaka droge przechodzimy,ile lez wylanych co miesiac ;-)A poza tym pracuje w szpitalu,infekcji duzo wiec na poczatku tez bym chuchala wiec masz racje,ze odpoczywasz;-) No ale sie rozkrecilam jeszcze nic nie wiadomo a tu juz na zwolnienie ide!!!Fu dziewczynka... semb32 wszystkiego najlepszego!!!I powodzenia na punkcji;-)Jestem z Toba!!!Jaki torcik mialas?Ale mi ochoty narobilas i smaka... irewen trzymam kciuki ;-) anulka126 super,ze wyniki dobre ;-)Daj znac w pn co i jak ;-) natasza trzymam kciuki!!!Moze bedziemy sie razem cieszyly???Kto wie?! Powodzenia dziewczyny;-) A prawie bym zapomniala,komp nam sie zepsul w domu,w czwartek bedzie zrobiony wiec w pn nie napisze bo juz od pn mam wolne wiec nie bede miala dostepu chyba,ze bede u brata to napisze co i jak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Liska..Sylwia..Po crio nie robimy estradiolu i progesteronu. Tutaj nie ma szans na hiperkę (przecież nasz organizm nie produkuje estradiolu bo nie ma pęcherzyków).Z irewen miałyśmy crio na cyklu sztucznym. I prg i estradiol bierzemy w tabl. Irewen, jakie masz dawki? Po ja 2x2prygenowe, 3x3 luteinę, encorton, clexane no i overtille. Ja dopiero wczoraj miałam transfer. Jeden zarodek rozmroził się idealnie, drugi miał lekkie uszkodzenie mechaniczne (ale ponoć nie ma to wpływu na genetykę zarodka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Zrobiłam zastrzyk z clexane! Ale piecze! Nie mogłam wbić igły w brzuch. Ale to był mój pierwszy zastrzyk więc może będzie lepiej. Maął G.. Ty będziesz wcześniej testować. Ja zrobię betę dopiero w 12dpt. Jakoś teraz inaczej do tego podchodzę. Po prostu nie czuję tego i jestem zrezygnowana..Poczekam..Czas mi szybko zleci. W pracy mi czas ekspresowo zleci a przez te kilka dni odpocznę i pooglądam filmy. ,,nie" dziekuję za fluidy i kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza troche piecze masz racje!Po nastepnym dojdziesz do wprawy.Ja mam takie same dawki lekow jak ty,wiec powodzenia zycze tobie i sobie.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.Idzie wiosnnnnnnnnna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny. Po punkcji.... 2 komorki dojrzałe i 1 niedojrzała. MIejmy nadzieje ze to wystarczy. We wtorek mialbybyc na 99% transfer. Wy ile mialyscie komorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb super że jesteś już po i wszystko w porządku:) ja miałam zapłodnionych 12 komórek ale tylko 3 się rozwinęły:( trzymam kciuki żeby twoje komórki ładnie się rozwijały no i oczywiście za wtorkowy transfer:) irewen trzymam kciuki za jutrzejszą bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb,fajnie że już jesteś po punkcji.Odpoczywaj teraz sobie i relaksuj się przed transferem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wsparcie dziewczyny!!!! Natasza jak sie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza no ja juz jutro testuje ;-)Chce juz wiedziec co jest grane ;-)Odpoczywaj,odpoczywaj a ja bede za Ciebie trzymala kciuki ;-) semb32 trzymam kciuki ;-)Odpoczywaj rowniez...;-) Dla odpoczywajacych polecam ksiazke Kena Folleta Filary Ziemi;-)Nie moglam sie od niej oderwac ;-) A ja jutro nie napisze bo nie mam kompa ale najprawdopodobniej pojde do brata to od niego napisze co i jak ;-) Pozdrawiam wszystkie polmedzianki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Semb..Wiesz czy te 2 się zapłodniły? Irewen..Staram się nie myśleć co będzie, czuję się tak jakbym crio wogóle nie miała (mimo że miałam więcej wizyt przy podejciu do crio niż do in vitro). Trochę mi niedobrze, za dużo trochę tych leków. Po zastrzykach mam kropki na brzuchu :) MałaG..Dzięki za polecenie książki, jak dostanę w bibliotece na pewno przeczytam! A jak serial? Bo mam nagrany tylko nie wiem czy warty obejrzenia..Poluję teraz na pamiętniki wampirów (polecam serial!) i gra o tron (serial również super). Pamiętniki wampirów - dla dziewczyn, z zabójczo przystojnym złym wampirem :) Stara jestem a mnie wciągnęło na maxa :) Drugi to fantastyka, jeśli ktoś lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaG ja 30tkę będę miała 6tegfo ;) Trzymam kciuki za dzisiejsze testowanie oby dwie krechy były jak malowane ;) Irwen za Ciebie również trzymam kciuki mocno Szczęściara słyszałaś serduszka??? Fantastycznie Sylwia super że świetnie się czujesz kochana i racja dbaj o Was i żyj w zwolnionym tempie czego życzę wszystkim ciężaróweczkom ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, za wszystkie dziewczyny testujące 3mam kciuki :) semb niech te dwie komóreczki ładnie się zaołodnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam wszystkie 3 sie zapłodniły ;-) mam nadzieje ze beda sie dobrze dzielily i bedzie ok. W srode transfer. Dziekuje wam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fastKarolina 33
margi77 mam do ciebie pytanko-napisz mi prosze dlaczego zrezygnowałaś z invimedu?bo widze w stopce ze 1 wizyte tam miałaś.Ja lecze sie w invimedzie ale zastanawiam sie na polmedem. Mam nadzieje ze sie nie obrazisz za to pytanie.Tak nie musisz wnikac w szczególy ale prosze napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no chyba 2 zarodki wchodza w gre. jutro Pani Monika ma dzwonic do mnie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb super!!!! Trzymam wszystkie kciuki za środę!!!! Ja być może dziś dostanę zastrzyk i za 14ście dni zaczniemy. Wszystko będzie wiadomo po 16tej. Trochę się boję co tam doktorek powie. MałaG jak tam testowanie było????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb kciuki zaciśnięte, aby kruszynki się pięknie dzieliły. Napisz jeśli możesz ile pęcherzyków wychodowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×