Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Sylwia super że maluszek zdrowo rośnie :) Czas szybko minie i za chwilę będziesz już blisko rozwiązania ;) małaG ja też kończę 30 w kwietniu ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki, Co słychać? z tego co widzę to duuużo tu się dzieje:) Ewelka w sumie przy IVF wcale nie ma więcej wizyt niż jak piszesz przy monitoringu, wszystko zależy od stymulacji, ale ja z tego co pamiętam miałam chyba 5 wizyt do tego punkcja i transfer i to wszystko, więc nie jest tak źle. Sylwia strasznie się cieszę, że dzidzia rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym sylwia, ale jeszcze troszke musze poczekac do testowania. W niedziele punkcja, brrrrr boje sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mocno trzymac kciuki i wysyłac pozytywne fluidy,żeby były super jajeczka no i żeby się pięknie załadniały:)Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała,mam nadzieję że podpaski Ci się nie przydały??? Niedługo będziesz testować więc trzymam kciuki. No a mi się chyba coś przyśniło,że dzisiaj ma któraś dziewczyna testować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anulka,mam się całkiem dobrze:) Nie wiem co to mdłości,nudności,nie narzekam na brak apetytu;)Ogólnie bardzo dobrze się czuję i czasem zapominam ,że jestem w ciąży:)Jedynie czasem głowa boli,ale to chyba wina ciśnienia i tej zmiennej pogody.No brzuszek mi dokucza wieczorami, no ale mówi się,że jak boli to rośnie i faktycznie tak jest;)Aha,jeszcze taki minusik,że szybciej się męczę;jak w domu zrobie kilka rundek po schodach to potem jestem tak zmęczona jakbym maraton przebiegła;)Ja nie wiem jak ja bedę funkcjonować jak będę w wyższej ciąży...;) A Ty jak???Masz jakoś wizytę teraz no nie???Przygotowana??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Hej dziewczynki, Wizyta zaliczona, z dzidziusiami wszystko w jak najlepszym porządku, serduszka biły jak oszalałe, cudowne uczucie :-) zycze kazdej starającej się takiego doznania :-) Kolejna wizyta dopiero za 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara,bardzo dobre wiadomości:)Pozdrów odemnie swoje kruszynki:) Ja też mam wizytę za 2 tygodniew czwartek, a Ty zaraz po mnie w piątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka a ktorego konczysz 30??? Sylwia jak na razie sie jeszcze nie przydaly, ja testuje 5.03,tak jak mi dr polecila czyli 13 dni po IUI ;-) Super ,ze czujesz sie dobrze ;-)Oby tak do konca ciazy ;-) Pracujesz czy odpoczywasz w domku? Szczesciara 2012 super,ze wszystko z maluchami dobrze;-) Wiem jakie to uczucie;-) Jak ja sie dowiedzialam,ze jestem w ciazy (nieplanowanej)troche bardzo sie zaskoczylismy ale gory moglam przenosic,bylam przeszczesliwa,uczucie ktorego nic nie zastapi.Ono jest zarezerwowane tylko dla nas...dla kobiet;-)Wierze,ze i ja niedlugo bede sie cieszyc tym stanem przez zale 9 m-cy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała,mamy swoja firmę więc nie musze się codziennie meldować w pracy.Emek chucha na mnie i dzidziusia i trzyma nas z daleka od stresowych sytuacji i obowiązków i każe nam leżeć na kanapie i się relaksować;)Troszke mnie nosi, bo nie mogę usiedzieć w miejscu bezczynnie no ale robię to z myślą o maluszku,żeby jemu się nic nie stało.Może ktoś powie,że przesadzam,ale wolę w ta stronę przesadzić niż potem żałować,że nie zwolniłam tempa życia i praca była dla mnie ważniejsza od dziecka na które tyle czekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała,mamy swoja firmę więc nie musze się codziennie meldować w pracy.Emek chucha na mnie i dzidziusia i trzyma nas z daleka od stresowych sytuacji i obowiązków i każe nam leżeć na kanapie i się relaksować;)Troszke mnie nosi, bo nie mogę usiedzieć w miejscu bezczynnie no ale robię to z myślą o maluszku,żeby jemu się nic nie stało.Może ktoś powie,że przesadzam,ale wolę w ta stronę przesadzić niż potem żałować,że nie zwolniłam tempa życia i praca była dla mnie ważniejsza od dziecka na które tyle czekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Sylwia trzeba dbac o malenstwo. A ja dzisiaj mam urodzinki a jutro punkcja mily prezencik bylby..... Pozdrowionka dla wszystkich i zycze milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
Semb32 trzymam kciuki!!!, najważniejsze to myśl pozytywnie! zobaczysz, że za 2 tyg. wszyscy będą Ci gratulować! tak ma być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
Mala tobie będziemy gratulować 5! fajny dostaniesz prezent na dzień kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb,a gdzie torcik dla nas??? Wszystkiego najlepszego,oby dziś wypowiedziane zyczenia sie spełniły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziekuje bardzo. a na torcika i kawunie jak najbardziej zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb32 spełnienia marzenia ;) 🌼 A na torcika też z chęcią wpadnę. Jutro nic nie robię tylko kciukuję za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! zrobilam dzisiaj pierwsze testowanie.Beta w 7dpt 20-co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen z całą pewnością mogę Ci pogratulować. Jesteś kolejną szczęściarą. Życzę Tobie aby beta pięknie rosła. Jak ja lubię czytać takie wieści. Kolejna zaczarowana huraaaaaaaaaaa !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Sylwia ja do wizyty jak najbardziej przygotowana, badania porobione wyniki w porządku więc wszystko jest na dobrej drodze:) wizyta w poniedziałek. Semb wszystkiego najlepszego i oby spełniły się twoje marzenia:) Irewen no moim zdaniem jak na 7 dpt to beta jest wysoka:) trzymam kciuki żeby ładnie przyrastała:) a ile zarodków miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam crio-3 blasto..z tego co widzialam to mialyscie wieksza bete,pozatym jeszcze sie nie ciesze,pierwszego rano wzielam 1/5 ovitrele.Po jakim czasie robilyscie bete,po ovitrele?Dzieki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen,ja w 6 dniu miałam ciutke powyżej 17, tak więc Twoja też ma odpowiedni poziom:)))jak powtórzysz teraz i będzie przyrost to bedzie już wszystko wiadomo na 100 %:)Nie mniej ja Ci nieśmiało gratuluję ,bo wszystko wskazuje na to ,że Ci się udało:) Kiedy chcesz powtórzyć teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 stycznia po południu wzięłam 1/5 ovitrelle,a w sobotę 28 stycznia rano robiłam betę i wskazała mi 17,2. Powiedz jak się czujesz??masz jakieś objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
MalaG..Ja po transferze.. Mi dr kazała robić betę nie wcześniej niż 10dpt, wtedy ma być pewność że nie będzie ovitrellu (to mówiła P. embriolog, dr mówiła że po 12 dniach). Dodam że podano mi blastki.. ale psychicznie to jakoś nie czuję..Jak dr mówiła coś o ciąży to nawet się zdziwiłam że to do mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×