Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Mietka, Ewelka dzięki dziewczyny. Po co ja dawałam szanse tamtemu lekarzowi po raz drugi to nie wiem, trzeba było od razu do Polmedu :) Dziewczyny już się doczekać nie mogę, opiszę wszystko po wizycie. Monch trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Kalinko. Wiem, że wpływu nie mamy ale raz zostałam już oszukana bo lekarz twierdził, że się przecież dostosowuje do mojego cyklu ale iui miałam wykonaną po 10 godzinach od podania pregnylu ( bo takie było godziny jego pracy). Czy to nie za wcześnie? Dlatego pytałam czy któraś miała taką sytuację bo jedno co lekarz mówi/obiecuje na początku a co innego w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel30 owulacja po podaniu pregnylu występuje po 24-36h, a nawet 48h to rzeczywiście zrobił za wcześnie bo lepiej w trakcie, albo przed samą owulką. Nie martw się ja miałam w Polmedzie 3 IUI i zawsze było tak jak powinno:)czasem nie trzeba podawać pregnylu tylko testy robić owulacyjne ja jakoś tak miałam bo zawsze miałam owulację, ale też miałam z zastrzykiem, ale tym droższym odpowiednikiem podskórnym zapomniałam nazwę:)Lekarze z Polmedu znają się na rzeczy:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Aniutka126, od piatku bralam po 50 co dziennie. Po 4 zastrzykach mialam estradiol 27, i 17 pecherzykow ok 9mm. kazali mi dalej brac po 50 i jutro ide na estradiol i wizyte. A jak u ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Dziewczyny ile mialyscie pecherzykow mniej wiecej???Bo nie wiem czy 17 do duzo czy malo.... nie pamietam ile mialam przy 1 podejsciu, ale pobrano mi tylko 5 komorej a zaplodnilo sie 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka uspokoiłaś mnie i mam nadzieję, że za to co przeszłam wczesniej, w Polmedzie mi się poszczęści. A teraz trzymam kciuki za betę Monch i za Mietkę i jej udaną iui :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn bardzo ładnie rosną:)ważne, żeby rosły w miarę równo i były dojrzałe komórki w nich, ale widzę, że dawki masz malutkie i te same to znaczy, że rosną równo, ja pamiętam, że miałam 9,10 pęcherzyków i 8 komórek,ale czasem jest więcej i mniej komórek z tego także nigdy nie wiadomo. Życzę Ci takich dojrzałych i żeby się pięknie zapłodniły, a dalej wiesz już sama :), :):), :):):) żeby z tobą zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Kalinka, dzieki za informacje. dr powiedzial ze dobrze reaguje wiec nie chce zwiekszac ilosc leku, zobacza jutro co i jak... A co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Kalinka, dzieki za informacje. dr powiedzial ze dobrze reaguje wiec nie chce zwiekszac ilosc leku, zobacza jutro co i jak... A co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Kalinka, dzieki za informacje. dr powiedzial ze dobrze reaguje wiec nie chce zwiekszac ilosc leku, zobacza jutro co i jak... A co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam angel_30 ;-) Na stronie 295 napisałam jakie ja robiłam badania do IUI ;-) Pozdrawiam ;-) mietka ja jeszcze @ nie dostałam,w tamtym miesiącu dostałam 10-go ale ja mam nieregularną więc nie wiem kiedy nadejdzie. Mam nadzieję, że dostanę bo do Pl jadę 17-go a wracam 3-go Maja i baaardzo byłoby mi szkoda nie wykorzystać urlopu. Zaczynam się już martwić czy zdążę ;-(;-(;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaG17 Jasne!mozemy pogadac kiedys przy kawce.....!mysle ,ze wystarczy czasu!!! skad lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenn ja tez ide na wizyte na podgad jak mi endo rosnie moze juz na dniach bede miała transfer:) ooooo 17 pęcherzyków to dużo teraz niech ładnie dojrzewają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irewen lece do Wrocawia a mieszkam ok 50 km od Wroclawia ;-) Obym dostala ta @ bo zalamie sie chyba jak nie uda mi sie teraz podejsc do IUI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem dzisiaj 9 dpt od wykonania ICSI (I raz ) wczoraj zrobiłam wg zalecenia HCH 25,09 estradiol powyżej 80 tyś i progesteron powyżej 3 tyś.Podano mi 3 zarodki 8A 8C i 9C. Jakie są Wasze kwestie w odniesieniu do wyników??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa...i jeszcze dodam, że zarodki podano mi po 3 dobie, a po tygodniu od transferu podałam sobie 1/8 ampułki ovitrelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
AnnaKK a mozna wiedziec gdzie podchodzilas do ICSI? pytam bo zazwyczaj podaja w polmedzie 2 zarodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna K, Malina wynik jest obiecujący a progesteron na pewno nie jest w tysiącach tylko po prostu 80, bo na tym kończy się miara w laboratorium. E2 i progesteron super beta też nie mala ale nikt nie da Ci żadnej gwarancji dopóki ni zrobisz weryfikacji!!! Sprawdź jeszcze raz betę i będziesz wiedzieć. A tak to mimo, że 20 osób napiszę, że byc może jesteś w ciąży to i tak będziesz żyć w niepewności! Nie ma sensu szukać potwierdzeń na każdym forum, bo wszędzie przeczytasz to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że ciąża:)ale jeszcze ważne żeby przyrastała, Mietka w Polmedzie podają tez trzy zarodki w zależności od wieku, wagi i ewentualnie od klasy. Widzę, że jeden klasy A a dwa pozostałe C trochę gorszej jakości to dali wszystkie.Myślę, ze liczyli na ten klasy A.Ważna teraz II weryfikacja i będziesz wiedziała czy przyrasta, ale widać, że przyjął się jeden.Czekaj cierpliwie, ale jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch..bardzo mi przykro..ale nadziej aumiera ostatnia, więc życze Tobie podobnej sytuacji, o której pisałaś: beta 5,1 i bobasek się pojawił:-) MałaG ale ten czas szybko zleciał..wydawało mi się, że musisz tak długo czekać, a tu proszę, już zaraz start! No to czekamy, tym razem z niecierpliwością, na Twój @:-) Angel30, witaj! Nic się nie martw o terminy w Polmedzie, tak jak dziewczyny pisały, zjawia się zawsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję Kalinka u mnie wszystko w porządku, czuję się super, brak dolegliwości a w brzusiu jedna dziewczynka siedzi a drugie się ciągle ukrywa, kolejne USG 23 kwietnia i mam nadzieję, że już coś będę wiedzieć, jutro mija połowa ciąży. Kochane wszystkie Was podczytuję codziennie i z całych sił kibicuję, abby Wam wszystkim się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super, że wszystko ok, pewnie mąż na chłopczyka liczy:)fajnie, że dziewczynka na pewno będzie, ale parka to też fajnie by było:)Daj znać po wizycie czy się pokazało.Czas zleciał ty już 5 miesiąc prawda, a do sierpnia już z górki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo dziękuję za przyjęcie mnie do Waszego grona :) Chyba powraca mi wiara w to, że się uda:) Szkoda tylko, że Polmed nie ma własnego, na miejscu laboratorium takiego do poboru krwi czy badania nasienia. A orientujecie się jak to jest np. z nasieniem dawcy? Czy mają na miejscu? MałaG podchodzisz do in vitro prawda? Z forum wyczytałam, że większość ciąż jest po in vitro a po inseminacji? Czy ktoś zaciążył po iui? Lena chyba jesteśmy z tego samego rocznika :) jeśli 82 to twój rocznik. Widzę, że Tobie 3 IUI się nie powiodły :( Ale za to in vitro wyjdzie za 1 razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anel_30 najlepszym przykładem na ciąże po IUi jest nasza Teryiaki, niestety juz nie zagląda do nas, ale po IUI była w ciąży trojaczej:) U mnie tak, 5 miesiąc, zaraz wskoczę w 6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel30 tak wszystko mają na miejscu zarodki i nasienie dawcy pewnie też, niestety laboratorium nie ma, ale na Powstańców Śląskich można robić badania bo współpracują z polmedem, ale badanie nasienia nie robią, ale dadzą Ci namiary gdzie co zrobić tym się nie martw:)Kto wie może będzie laboratorium bo się ponoć powiększają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo dziękuje za informacje:)) czekam cierpliwie:) Liska - kafaeterie znacznie bardziej cenie niż inne fora.Nie szukam potwierdzenia ciąży, poprostu spytałam jak i Ty pytasz, po to chyba tu jesteśmy:))Malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka- tak jak napisała Mieta polmed-wrocław,podano mi 3 zarodki, ponieważ tak naprawdę tylko jeden był "w miarę pewny" choć słyszałam,że ostatnio w polmedzie był przypadek ciąży bliżniaczej z 3 zarodków: 8C 8C i 9 B Tak więc same widzicie -do tego potrzebne jest szczęście!!! Kalinka- na podstawie tego wyniku bety można stwierdzić że przyjął się u mnie 1 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×