Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

AnnaKK Zrob weryfikacje,takie gdybanie nic nie da.Ovitrelle bardzo potrafi zaklamac wynik- piszesz ,ze bralas 1/8 2 dni temu,bo tak zrozumialam. To nie znaczy ,ze nie jestes.Bardzo bym chciala i trzymam kciuki!!!! MalaG oby sie udalo,trzymam kciuki bardzo mocno!!! Anulka co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem!!!! i nie emocjonuję się za wczasu, bo ovitrelle fałszuje wyniki i to grubo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna myślę, że wynik wskazuję na jedno, ja miałam przy I ivf w 8 czy 9 dpt koło 40 i miałam mojego jednego aniołeczka i nawet pielęgniarka mi mówiła, że to beta na pojedynczą ciąże.Miałam podane dwa klasy Bi C, ale raczej liczyli na tego pierwszego, a który się zagnieździł to się nie dowiemy.Oczywiście zdarzają się przypadki nasza Liska miała trochę gorszej jakości przy II ICSI i będzie mieć bliźniaki tak jak widzisz nie ma reguły:)Dobrze pamiętam Liska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinko- no widzisz to ty miałaś 40 bete, ja mam 25 w tym samym dpt. I jeszcze miałam ovitrelle 1/8 ampułki ,Ty też miałas??\ ja się modlę o jednego zarodeczka!!!! dzięki dziewczyny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak robiłam,ale jakoś po punkcji 10,11 dnia już nie pamiętam, Anna nie patrz na to ile ktoś miał bo każda ma inaczej jednej szybciej rośnie na początku drugiej wolniej.Tak jak pisałam wczoraj zdarzają się bardzo niskie bety, a jest ciąża dlatego każą robić drugi zastrzyk, a tobie nie kazali bo masz proporcjonalną do tego dnia. Czekaj spokojnie i się nie denerwuj, ale wiem jak to jest:)sama sprawdzałam jakie wyniki mają dziewczyny, ale tak jak mówię każda ma inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka wiem wiem wiem wiem i jeszcze raz Ci to napiszę wiem hehe ale widzisz że sama tak robiłaś, to silniejsze ode mnie...bo człowiek taki jest.Dobra nie ma co gdybać, poczekam do soboty i wykonam 2 raz bete...(jak ja to zniose:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jesteś dzięki!!! to 13tego w piątek zrobię ( transfer miałam 3-04-12) ale data:))) a miałaś jakieś objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie jakiś obolały brzuch i wzdęty i mnie jajnik lewy boli w nocy i z rana i ( ale to pewnie od leków) niewyobrażalną chęć na kwaśne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mnie bolał jak na okres i cały czas latałam do toalety bo myślałam, że okres dostane co było nie możliwe przez luteinę, ale ja oczywiście wmawiałam sobie, że mój organizm domaga się okresu, a to był bardzo dobry objaw:)Po drugiej weryfikacji czułam, że jestem w ciąży bo coś w tym brzuszku się działo, także to normalne tak na przyszłość Ci powiem.No i sikanie sikanie i wstawanie w nocy:(przez co zła w pracy byłam:(każda ma inaczej nie sugeruj się mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 piątek fajna data,myślę że jak byś robiła betkę w 10 dpt to byś miała podobną do mojej, ale tak jak pisałam ważne żeby rosła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne każda ma inaczej i tutaj nie ma reguły, tak z ciekowości pytam Ja rzeczywiście pobijam rekordy z sikaniem to jest szok .Parę dni temu nawet myślałam, że się zaziębiłam i mam zapalenie cewki moczowej bo tyle sikam NON STOP.ale to nie reguła. noi brzuch to fakt-jak bym miała dostać okres się czuję:) dziekuje ZA INFORMACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 5dpt wzielam ost.dawke ovitrelle to w 7dpt beta 20.mialam zrobic weryfikacje w 9 dpt,ale juz nie zrobilam .w10dpt zrobilam test byla blada kreska,w 13dpt beta 1.7.Dlatego nastepnym razem juz nie bede sie nakrecac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA 3-04 mialam transfer, a ovitrelle wzielam tylko jeden raz 1,8 ampulki i to bylo 7-04. 11-04 beta 25,09. Nie ma co sie nakrecac taka jest prawda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja po pierwszej weryfikacji też się nie nakręcałam brałam pod uwagę zastrzyk i spokojnie czekałam na kolejną betę, a jak dzwonił telefon to mi tak serce waliło oczywiście z wynikami. Anna to dobry objaw:)a sikanie to też przez wodę.Anna a ty na Powstańców robiłaś wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na powstańców.wiem stresy straszne.... już mnie korciło dzisiaj aby jutro bete zrobić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polmedzie też Ci mówili żeby w piątek zrobić ? muszą wiedzieć jaki jest przyrost. Dobra spadam trzeba jakiś obiad zrobić. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sadzisz o powstabcow' ?? nie w polmedzie mi kazali zrobic nie jutro a po jutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak zrób jak mówią:)Powstańców bardzo dobrze robią wszystko i fajnie , że wyniki są zawsze szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po podglądanku ;) Pęcherzyków przybyło jest razem 12 estradiol wzrósł z 29 do 80 i na razie dr mówi że jest dobrze. Dawka dalej 225 w sobotę kolejna wizyta. Monch jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eewlka :) a nie mówiłam, że będzie ich więcej. Piękne wyniczki ;) A u mnie coś czuję, że zbliża się wielkimi krokami małpa, tyle że jeszcze nie przyszła pewnie ze względu na leki :(. Nad ranem ok. 4 jak wstałam na sikanie, to po wytarciu była czerwień na papierze :(. Od tego momentu cisza, ale ja wiem, że to tylko formalność. Szkoda, bo mrozaczków nie mam i z kasą krucho :(, Jeszcze wczoraj wypadła mi koronka i znów kasa... na dentystę :( Jak nie urok, to sr...ka. Troszkę jeszcze dziś popłakałam, ale cóż trzeba się wziąć w garść, bo magisterka w czerwcu. Pewnie do walki wrócę około lipca, chyba, że coś naturalnie zmajstrujemy :) AnnaKK jak na moje oko to wszystko jest na bardzo dobrej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch a kiedy powtarzasz betę?? Nie przekreślaj jeszcze moze sznsy może to było plamienie implantacyjne?? Ja mocno wierzę w to że się jednak udało. Pozdrawiam gorąco i trzymaj się. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za Wasze kciuki ;-) @ dalej nie przyszła...;-( Jędza... mietka ja będę podchodzić do drugiej IUI jak przyjdzie @ i zdążę przed 3 Maja...A jak nie zdążę to podchodzę do ivf pewnie jesienią albo latem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen dziekuje ze pytasz:) dzisiaj moje endo wynosilo 9 mm w poniedzialek kolejna wizyta z badaniem estradiolu jezeli wszystko bedzie ok to w sobote transfer:) ewelka a ty o ktorej dzisiaj mialas wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) No no,takiej frekwencji to ja się nie spodziewałam;miałam co czytać;) Angel30,witaj:) Monch,mam nadzieję,że się pospieszyłam z tym pocieszaniem i na przyszłość będę wiedziała,że mam się ugryzć w jęzor...oby betka poszybowała do góry:) Irenn,sporo masz pęcherzyków;pięknie Ci idzie stymulka,oby tak samo pięknie się komórki zapładniały no i potem hcg przyrastało:)Trzymam kciuki. Anulka,teraz czas na Ciebie:)Będę mocno trzymała kciuki za powodzenie:) Anna KK,oby betka ładnie przyrastała,życzę powodzenia:) Ewelka,ładny wynik pęcherzykowy:)Trzymam kciukasy za Ciebie:) Mała,taka to właśnie złośliwość;jak się chce to @ nie przyłazi,a jak by się chciało ją odwlec to nie,bo przychodzi nieproszona.Mam nadzieję,że się ułoży po Twojej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Sylwia, jak sie czujesz? Rosnie brzusio??/:) :):):) Bylam dzis na wizycie, zwiekszyli mi lek do 75 mam w sobote wizyte... mam 17 pecherzykow, jedne bardziej rosna inne mniej ale jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Ewelka, a ktory masz dzien stymulacji? Ja mialam dzis estradiol 48 a ostatnio czyli we wt 27. Jakie masz rozmiary pecherzykow? ja tez ide w sobote na wizyte....:)A posniej odrazu na wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×