Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość irenn
Ania KK Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!:):):):) Tak bardzo sie ciesze!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ogromne gratulacje beta piękna!!! Monch wierzyłam w Ciebie do końca i moja intuicja mnie nie zawiodła. Czekam na wynik trzeciej weryfikacji ;)) Ale już gratuluję!!!! Ja kolejną wizytę mam we wtorek o 11.40. Pobranie na weekend. Pozdrawiam i miłej niedzieli żuczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwanosd
jeśli szukacie sprawdzonego lekarza do badan diagnostycznych niepłodności to polecam dr Świdraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He dziewczyny ;-) annaKK gratuluje!!! Dobra passe czas zaczac!!! monch czekamy na weryfikacje nr.3 !!! A ja tez mam nowine,dostalam @,hihi i baaardzo sie ciesze (az dziwne,ze tak pisze) bo zdaze zrobic IUI ;-) A juz sie balam ,ze do 3-go Maja nie zdazymy podejsc... Mam nadzieje, ze i nam sie uda i dobra passa bedzie trwala i trwala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnKK
monch-trzymam kciuki pisz co i jak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czyli jednak @przylazła... tak zaklinałyśmy,że nie miała innego wyjścia;) Monch czekamy z zaciśnętymi kciukasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie. Wyniki po. 16, bo strasznie dużo ludzi dziś było, czekałam 2 godziny. Tak bardzo się boję. Już tej wewnętrznej walki mam dość. Raz mi się chce płakać, raz powstrzymuję się bo coś się zadziało i znów łzy. Wykończę się do 16. Nie uwierzę jak nie zobaczę. Ale dziękuję dziewczyny, że chociaż Wy wierzycie, bo ja już opadłam z sił. Co ma być to będzie, czasu już nie cofnę. Buziaki za trzymanie kciukasów. Jesteście kochane ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch120 trzymam mocno kciuki na pewno Beta będzie wysoka:)Ja w sobotę dostałam okres po laparoskopii ,na razie mamy strać się naturalnie zobaczymy co z tego wyjdzie , daje sobie czas do sierpnia jak się nie uda wracam do Polmedu i działamy dalej ,liczę na to że będziecie przesyłać fluidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocnch TRZYMAM KCIUKI !!MYŚL TYLKO POZYTYWNIE I CO MA BYĆ TO BĘDZIE. NAJGORSZE TAKIE CZEKANIE.BĘDZIE DOBRZE,CZUJĘ TO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem. BETA 111 !!!!!! hura!!!!!!!! :D Cuda Wy moje. Jesteście Najwspanialsze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch Gratulacje!!!!!!! Anulka Jak twoje endo i estradiol?Jestes chyba po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch gratuluję!!! Twoja historia daje nam wszystkim nadzieję i siłę by walczyć do końca i przede wszystkim wierzyć...;-)Super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch120 GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!:):) dziękuje za fluidy :) :)takie wiadomości dodają wiary , że w końcu musi się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irewen dziekuje ze pytasz:) ja juz po wizycie estradiol miałam ponad 500 a endo nie wiem jakie było ale niby ładne, irewen a ty jakie miałś endo i estradiol i kto ci robił transfer????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka już pisałam wcześniej, że w tym wszystkim czasami nie panuje się nad emocjami. Wiem, że troszkę z poślizgiem, bo w pewnym momencie była już wielka rozpacz, ale jak widać nie warto być w gorącej wodzie.... A że u mnie to tak wolno, to jeszcze w piątek mam zrobić betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estradiol to ja nie pamietam...endo 11 i bylo ponoc super,bo min.to 8. co do transferu to mialam zaszczyt poznac cala ,,trojke,,./tzn.mialam trzy transfery/.a kiedy masz transfer?w sobote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialam miec w sobote bo tak mowił dr.S ale dzisiaj byłam u drE i ona powiedziała ze w poniedziałak ze niby endo bedzie wieksze, chociaz dzisiaj mowiła ze jest ładn ale nie mowiła ile a ja zapomniałam zapytać:( ale w tamten czwartek endo miałam 9mm wiec teraz pewnie było wieksze ile tabletek progynovy brałaś??? Cieszyłam sie ze bedzie w sobote bo wtedy mamy 5 rocznice ślubu i tak myślałam ze w taki specjany dzien bedzie transfer to na pewno musi sie udac a tu lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONCH gratulacje !!! Jednak testy faktycznie nie raz fałszuja wynik :) Super bardzo sie ciesze razem z Tobą !!! Trzymaj sie, uwazaj na siebie,nie przemeczaj sie i ciesz sie 9-oma miesiącami:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno sie uda!!!!na ta specjalna okazjee!!!!!!!!!!!!!!Moze lepiej ze w poniedzialek.jesli ma to zwiekszyc szanse ,to wekend przezyjesz!!!!!ja bralam 4 dziennie.Trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×