Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Kamkrzem,gratuluję chrześniaka:) Monch,trzymam kciuki za wysokie cyferki:) Ewelka,wcale nie masz mało pęcherzyków!!!To jest dobry wynik jak na pierwszą weryfikację,ja mialam w efekcie 7 a Ty się krzywisz na 9;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę Was napiszcie jak wygląda sprawa z inseminacją w Polmedzie? Czy jak owulka wypada np. w weekend to jest szansa na zabieg? Zostałam już potraktowana nie najlepiej tzn. zabieg był za wcześnie bo był podporządkowany pod czas pracy lekarza i mam już uraz . Jestem załamana bo człowiek ma problem, same wiecie jak to jest a tu jeszcze lekarz któremu ufasz robi cie w balona :(. Napiszcie jak było u Was czy robił osobiście dr Polak i czy nie było problemu z dniami wolnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Angel..Z dniami wolnymi nie ma problemu. Nawet w weekend robią inseminacje, przecież za to płacisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Angel..Czyżbyś robiła inseminacje na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch to I weryfikacja i beta nie jest niska 1 albo 2 także jeszcze nie wiadomo, zarodki może dopiero się zagnieżdżają.Pewnie każą zrobić kolejną betę za parę dni. Trzymaj się i na razie się nie denerwuj na zapas:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Kalinka..Z tego co widzę to w 1 kwietnia był transfer, dziś jest 10. Jeśli tak jest to beta jest za niska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem dziewczyny. Wiadomo, że kazali powtórzyć, ale wiem, że to nie ma sensu :( Brak słów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem mi mówili, że czasem bywa na początku niska, a jest ciąża dlatego każą robić zastrzyk.Na pewno zależy to też od wyników na estradiol i progesteron, ale ja lekarzem nie jestem:( Monch jak nie teraz to następnym razem się uda :)zmienią leki i stymulację.Całuje Cię mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedź i proszę o więcej bo ja już tak nieufna jestem :(. Natasza niestety nie na NFZ. Pierwsza inseminacja 10 godzin po podaniu Pregnylu - to chyba za wcześnie skoro plemniki żyją do 24 godzin prawda? Jak pęcherzyk pękł ok 36 godzin po podaniu to nie było szans. Druga za późno podejrzewam, że dobę bo pęcherzyka nie było wcale bo weekend był :( Sprawdziłam na usg u innego lekarza. Tak się zawiodłam a przecież to tak dla mnie ważne. Już nie wiem co robić :(:(. Dlatego proszę napiszcie o Polmedzie bo to dla mnie ostatnia deska ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Monoch jest mi strasznie smutno z Twojego powodu :( MalaG17: tak ja juz działam,jestem w 8dc, bralam clo i zastrzyki, teraz biore jeszcze zastrzyki. Co do pecherzykow to w prawym jest dominujacy, ktory mam nadzieje przystopuje bo z niego nic nigdy nie wychodzi a w lewym.... niby sa 3/4 okolo 8/9mm i mamnadzieje, ze urosna. To ostatnia proba przed in vitro ale powiem Wam szczerze, ze jest mi coraz ciezej ale probuje nie myslec, wogole o niczym... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Monoch jest mi strasznie smutno z Twojego powodu :( MalaG17: tak ja juz działam,jestem w 8dc, bralam clo i zastrzyki, teraz biore jeszcze zastrzyki. Co do pecherzykow to w prawym jest dominujacy, ktory mam nadzieje przystopuje bo z niego nic nigdy nie wychodzi a w lewym.... niby sa 3/4 okolo 8/9mm i mamnadzieje, ze urosna. To ostatnia proba przed in vitro ale powiem Wam szczerze, ze jest mi coraz ciezej ale probuje nie myslec, wogole o niczym... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Monoch jest mi strasznie smutno z Twojego powodu :( MalaG17: tak ja juz działam,jestem w 8dc, bralam clo i zastrzyki, teraz biore jeszcze zastrzyki. Co do pecherzykow to w prawym jest dominujacy, ktory mam nadzieje przystopuje bo z niego nic nigdy nie wychodzi a w lewym.... niby sa 3/4 okolo 8/9mm i mamnadzieje, ze urosna. To ostatnia proba przed in vitro ale powiem Wam szczerze, ze jest mi coraz ciezej ale probuje nie myslec, wogole o niczym... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monoch bardzo Ci współczuję :( Dziewczyny chyba podejmę walkę w Polmedzie dlatego chciałabym dołączyć do Waszego grona :). Wizytę mam w przyszłym tygodniu. Jakie badania wymagane są przed inseminacją? Ja mam pewnie dużą cześć z nich tylko pewnie niektóre już nieważne :( eh czas leci, latka lecą a ja czuję, że stoję w miejscu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monoch bardzo Ci współczuję :( Dziewczyny chyba podejmę walkę w Polmedzie dlatego chciałabym dołączyć do Waszego grona :). Wizytę mam w przyszłym tygodniu. Jakie badania wymagane są przed inseminacją? Ja mam pewnie dużą cześć z nich tylko pewnie niektóre już nieważne :( eh czas leci, latka lecą a ja czuję, że stoję w miejscu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monoch bardzo Ci współczuję :( Dziewczyny chyba podejmę walkę w Polmedzie dlatego chciałabym dołączyć do Waszego grona :). Wizytę mam w przyszłym tygodniu. Jakie badania wymagane są przed inseminacją? Ja mam pewnie dużą cześć z nich tylko pewnie niektóre już nieważne :( eh czas leci, latka lecą a ja czuję, że stoję w miejscu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch ja jeszcze bym chyba nie przekreślała możliwości ciąży. Wczoraj jak siedziałam w polemdzie to dzwoniła jakaś dziewczyna i słyszałam że pielęgniarka mówiła że różnie to bywa jednym rośnie beta szybciej innym wolniej i że na razie trzeba powtórzyć wynik i wtedy będzie można cokolwiek stwierdzić. Spokojnie na razie czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka 9 pęcherzyków to ładny wynik nie denerwuj się jeszcze troche ich na pewno urosnie, ale i tak najważniejsze by były dobrej jakości a nie żeby było ich duzo, trzymam kciuki zeby ładnie dojerzewały:) irenn napisz jak było dzisiaj na wizycie:) pozdrawiam angel_30 witaj w gronie polmedzianek:) Mietka trzmam kciuki za inseminacje a wiadomo kiedy będziesz miała??? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweluś dzięki za pocieszenie, pewnie to ja :) , ale nie nastawiam się, raczej już przekreśliłam moje szanse :(. Myśl choć Ty pozytywnie bo bilans musi wyjść na ZERO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie badania przed inseminacją robiłyście? Please pomóżcie. I czy w Polmedzie nie zostawią mnie z ręką w nocniku jak owulacja wypadnie w wolne np. 01 maja :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela ma racje jak mają takie przypadki to oni wiedzą najlepiej:)czasem jest tak, że dziewczyny, które mają bardzo wysoki estradiol po stymulacji to im rośnie wolno i dlatego potrzebny zastrzyk.Kiedy masz ponownie zrobić hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Anulka123 nie dziekuje zeby nie zapeszac ;) 14dc przypada na wtorek ale moze bedzie troszke wczesniej, jutro jade na kontrole to zobaczymy jak i czy wogole rosna. Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Anulka126 za powitanie :) mam nadzieję, że szybko przeniesiemy się na forum oczekujących mam :) Mietka1980 widzę że Ty szykujesz się do inseminacji, napisz jakie badania musiałaś zrobić i u kogo masz zabieg. Czy to prawda, że zabiegi wykonuje tylko dr Polak? Jak to jest z tymi zabiegami w święta czy wtedy zostajemy na lodzie bo z jednej strony to ich praca ale cykl jest cyklem i nie poczeka :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko betę powtarzam w piętek, ale ja już nie wierzę :(, choć znam osobę, która urodziła ślicznego bobaska mając pierwszą betę 5,1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
angel30 nie jest prawda, ze dr Polak wykonuje zabiegi, różnie to bywa. Ja raczej trzymam sie dr Siejkowskiego ale chodze na kontrole również do dr Elias, zalezy kto w danym dniu jest wolny. Jak wypadnie Ci IUI w weekend to wtedy Oni ja przeprowadza na bank nie zostawia Cie na lodzie. O badaniach do IUI dowiesz sie na miejscu bo bedziesz musiala podpisac zgode :) Spokojnie,bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch to ja będę wierzyć za Ciebie ;) Zobaczysz będzie dobrze. Pielęgniarka z tego co słyszałam nie była na nie. Trzeba poczekać. Wszystko będzie dobrze zobaczysz. A teraz spokojnie z zaciśniętymi kciukami czekamy do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel 30 IUI robią nawet w niedzielę i święta jak jest taka potrzeba:)przecież nie masz wpływu na owulację:)Monch trzeba mieć nadzieję są różne przypadki, ale jak pisałam wcześniej jak nie teraz to następnym razem, przy drugiej próbie będą wiedzieli co zmienić, każda z nas jest inna i różnie reagujemy na leki, a zwłaszcza nasze komóreczki.Oczywiście nadal trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×