Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość kinia23-85
monch trzymam mocno kciuki za ciebie na pewno sie ładnie podzilelą i wszystko się dobrze ułoży jak również za wszystkie z was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85
sylwia mi bete kazali zrobic nie wcześniej niz za dwa tygodnie czyli we wtorek po świętach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch trzymam zaciśnięte wszystkie kciuki. Będzie dobrze i za chwilę będziesz z radości szaleć ;)) No ja już się @ nie przejmuje jest jaja jest tak jak piszecie skąpa. Od dziś jeszcze tydzień i startujemy ze stymulacją. Oby szybko zleciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka zleci zobaczysz:) nim się obejrzysz a będziesz po punkcji i transferze:) dziewczyny trzymam kciuki za was:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam " lejdis polmedis " :) mam pytanie - dostałam okres 4 dni wcześniej ( po zastrzyku wyciszającym ) , czy powinnam dzwonić i poinformować DR. i przesunąć wizytę ? Czy to ma jakieś znaczenie ? dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aritka @ powinnaś dostać po odstawieniu antyków jakieś 2-3 dni później, tu już nie liczymy normalnego cyklu, bo jest on skrócony przez antyki do 21 dni:) Wyciszacz nie ma tu znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch i jak tam twoje komóreczki sie mają?:) wczoraj miałaś dać znać:) trzymam kciuki żeby ładnie się dzieliły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85
witajcie kochane ;) co u was słychac?? u mnie zaczeła sie 4 doba po transferze i kompletnie nic nie czuje , przestały bolec mnie jajniki brzuch stał się prawie normalny i zaczynam panikowac. w dodatku wczoraj naszła mnie straszna ochota na seksik a o moim emku już nie wspomne ,bo mielismy my sporo przerwy i nie mogłam sie powstrzymac. Teraz mam ogromne wyrzuty sumienia ,ze nie powinnam była tego robic bo to żle wpływa na zarodek, fakt nie szalelismy w ogóle bardziej uwazalismy no ale teraz sie martwie. czy powinnam?? wiem ze lekarze odraddzają choc moja gin powiedziala ze z seksem to raczej delikatnie ale lepiej chyba wogole tego nie robic . teraz sie boje ze moglam zaszkodzic moim zarodkom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w fikuśną niedzielę :) Jestem już po transferze.Zabrałam 2 bąbelki te lepsze, a pozostałe dwa jeszcze czekają. Jak będą w porządku to pojadą na zimowisko ;) Muszę powiedzieć, że jakiejś rewelacji z podziałem komóreczek nie ma, ale to dopiero 3 doba, więc mam nadzieję, że spodoba się im w moim brzusiu i zostaną na caaaaałe 9 miesięcy. Buziaki dla Wszystkich trzymających kciukasy 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonch bedzie dobrze zobaczysz? Sylwia a ty jutro masz usg genetyczne dobrze pamiętam???? kinia jak tam u ciebie? jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jutro mam genetyczne,ale pózno wieczorem bo dopiero po 21;troszke mam nerwa ,bo wiadomo człowiek się martwi czy wszystko ok z maleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia na pewno wszystko bedzie ok:) ale stres na pewno jest z reszta pewnie masz przed kazda wizyta:)(ja zawsze mam chociaz w ciąży jeszcze nie jestem) takze powodzenia jutro i daj znac po wizycie, coś ostatnio cisza na tym forum troszke zapadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) No właśnie "jeszcze",ale wkrótce będziesz w ciąży to zobaczysz,że stresik jest i trudno go opanować;) Faktycznie forum jakoś ucichło ostatnio;wszystko przez te brzydkie wpisy od "pomarańczy":( Może za jakiś czas wszystko wróci do normy,bo przyznam że teraz jakoś tu smutnawo jest ,a wcześniej było nas tu dużo i zawsze można było na wsparcie liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85@tlen.pl
Monch no to super trzymam mocno kciuk i.jak sie w ogole czujesz? Ja kochane to po prostu kompletnie nic nie czuje jest normalnie zero plamien zero bolow brzucha nic kompletnie. Dobrze ze sie odezwalyscie hehe czyli wszystko ok. mam milon mysli na minute a wczoraj dopadl mnie straszny dol:( dzis mija 5 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85@tlen.pl
Dopiero 10 nie kazali mi wczesniej,ale odchodze od zmyslow bo czuje sie pl prostu rewelacyjnie i mam niedparta ochote na seks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia nie dołuj się!!! Przecież już tu mówiłyśmy,że możesz nie mieć żadnych objawów a test wyjdzie pozytywny.Nie denerwuj się,nie zadręczaj,musisz wyczekać jeszcze te pare dni...tak wiem to czekanie dobija,no ale każda z nas musiała to jakoś przetrwać...Twoje dobre samopoczucie jeszcze o niczym nie przesądza,tak więc bardzo Cię proszę nie nakręcaj się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zjadło mi połowe wiadomości kinia poczekaj z osadami do testowania niestety musisz sie uzbroić w cierpliwość:) ciężko jest wiem ale musisz poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85@tlen.pl
Dziekuje kochane wiem ze nie powinnam sie nakrecac to przez to siedzenie w domu i glupie wsluchiwanie sie w siebie juz tyle zawodow ze tego juz chyba nie przezyje wiem ze kazda z nas jest inna i nie powinnam sie denerwowac no nic poczekamy zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch trzymam kciuki z całych sił. Na pewno spodoba się kruszynkom w Twoim brzuszku i zostaną z Tobą. Sylwia wszystko bedzie dobrze wiesz przecież ;)) Nic się nie martw to USG to czysta formalność ;)) Kinia nie panikuj. Spokojnie nerwy nie sprzyjają. Wiem że łatwo mi pisać ale postaraj się. Za trzy tyg. Ty mi pewnie będziesz pisać uspokój się, bez nerwów itd. ;)) Niestety każda z nas musi to przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch trzymam kciuki z całych sił. Na pewno kruszynkom się spodoba w Twoim brzuszku i zostaną z Tobą ;)) Sylwia nie martw się wszystko jest dobrze a USG tylko to potwierdzi ;)) Kinia nie panikuj, spokojnie. Wiem że łatwo mi pisać ale postaraj się. Za trzy tyg tpewnie Ty będzie mi pisać spokojnie bez nerwów itd. Niestety każda musi to przeżyć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch120 to super:)że już po teraz czekamy:)Dziewczyny, ale tu ruch w kwietniu będzie dużo Was ma IVF w kwietniu będziecie na pewno wpadać na siebie w Polmedzie:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka juz niedługo bedziesz zaczynała stymulacje:) powodzenia irewen jak tam u ciebie? kiedy znowu podchodzisz do crio? natasza a jak ty sie trzymasz? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×