Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

dziewczyny mam pytanie do tych które podchodziły do crio- pobolewały was jajniki jak brałyście progynove bo mnie od 2 dni troche pobolewaja i zastanawiam sie czy to normalne??? irenn a ty o której miałaś wizyte, przepraszam że tak wypytuje bo byłam dzisiaj i widziałam jedną dziewczyny i tak sie zastanawiałam czy to któraś z was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny. Wczoraj wieczorem miałam tak silny ból brzucha w zasadzie żołądka- jelit nie mogłam wstać ani obrócić się na bok.Napuchnięte wnętrzności jakbym miała.wystraszyłam się, wziełam nospe forte i trochę puściło, ale zastanawiam się dlaczego tak mam zawsze na wieczór???to 2-gi dzień tzn wieczór takiego bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch wyczytałam, że zagnieżdżenie zarodka następuje po transferze między 6 a 8 dniem to napisał lekarz:)także są jeszcze szanse:) dlatego karzą robić tak wcześnie betę, żeby wspomóc zastrzykiem.Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Liska ma racje.Sprawdziłąm na wypisie-6-8 dni od zapłodnienia czyli od punkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna K nie wyszukuj sobie dolegliwości, wiele z tego co piszesz może p oprostu nic nie znaczyć i być wynikiem lekkiej hiperki. Ja po udanym transferze mialam dośc dlugo dolegliwości żołądkowe. I miałam lekką hiperkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn dziś mija tydzień dokładnie 6.04 rozpoczęłam stymulację. A Ty który masz dzień?? O której masz wizytę w sobotę? Monch czekam i zaciskam z całych sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska nie wyszukuje u siebie efektu ciąży. nigdy nie bolał mnie żoładek i stąd pytam.BO BÓL BRZUCHE ROZUMIEM ALE ŻOŁADEK? i do tego mam go napuchniętego, ze sie załatwić nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pytanko do dziewczyn które już mają invitro za sobą. Jaki miałyście poziom estradiolu w 7 dniu stymulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska na forum tak napisał lekarz J.Szmatałowicz czy jakoś tak, dziewczyna pytała. W naturalnym cyklu to tak wygląda, ale jak Ci wprowadzają do macicy zarodki to muszę się jeszcze odpowiednio podzielić, żeby zagnieździć, a tak normalnie to w jajowodzie się dzielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka- u mnie estradiol rósł jak doktor to powiedział kosmicznym tempem.bardzo szybko i przez to mi troche wielkość gonala zmniejszał i naprzemiennie 75 j z 100 j sobie podawałam. w 8 dniu mialam 89 a w 10 dniu juz 236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem lekarz na forum jakiś J. Szmatałowicz napisał dziewczynie, że po transferze po 6- 8 dniach, ale wydaje mi się, że to może u każdej być różnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna K nie wyszukuj sobie dolegliwości, wiele z tego co piszesz może p oprostu nic nie znaczyć i być wynikiem lekkiej hiperki. Ja po udanym transferze mialam dośc dlugo dolegliwości żołądkowe. I miałam lekką hiperkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna K nie wyszukuj sobie dolegliwości, wiele z tego co piszesz może p oprostu nic nie znaczyć i być wynikiem lekkiej hiperki. Ja po udanym transferze mialam dośc dlugo dolegliwości żołądkowe. I miałam lekką hiperkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna Ja miałam przez 3 dni takie ściski na żołądku, że masakra, niestety każda ciąża jest inna i jak to lekarz kiedyś powiedział ile kobiet tyle ciąż. Kalinka no to by się zgadzało:) zapłodnienie następuje w dniu punkcji i od tej pory liczy się dni zarodków. Nie można liczyć od transferu, bo jak się mają wyliczenia jak ktoś miał transfer w 5 dobie a ktoś w 2 ? Też czytałam o tym na bocianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to się zgadza, ale po co jej tak napisał może myślał od zapłodnienia, nie wiem. Myślałam, że nie wysłałam wiadomości bo jakieś problemy są dzisiaj i nową pisałam wiadomość i tez doszła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska- nie chodzi o doszukiwanie u siebie wyników ciąży czy jej objawów, tylko tego że w pierwszej chwili się zmartwiłam bo wychlałam litro kwaszonej wody po ogórkach i myślałam, że rozwaliłam sobie tym żołądek.Akurat ogórki to od dziecka lubie i piję wodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi wiadomości niby nie dochodzą,a są pisałam jeszcze raz i widzę, że doszło:)nie wiem to by się zgadzało, może ten lekarz ją źle zrozumiał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn,ja i maluch mamy się całkiem dobrze:)brzuszek mnie wyprzedza hi hi;)Jeszcze nie wiem co ,ale może pod koniec miesiąca się wyjaśni ta tajemnica,bo mam wizytę akurat przed weekendem majowym:) Pozdrawiam i trzymam kciuki:) Ewelka,ja nie miałam badanego w 7 dniu estradiolu,ale mialam w 6 i byl na poziomie 34.U mnie jakoś slabo wszystko szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn,ja i maluch mamy się całkiem dobrze:)brzuszek mnie wyprzedza hi hi;)Jeszcze nie wiem co ,ale może pod koniec miesiąca się wyjaśni ta tajemnica,bo mam wizytę akurat przed weekendem majowym:) Pozdrawiam i trzymam kciuki:) Ewelka,ja nie miałam badanego w 7 dniu estradiolu,ale mialam w 6 i byl na poziomie 34.U mnie jakoś slabo wszystko szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn,ja i maluch mamy się całkiem dobrze:)brzuszek mnie wyprzedza hi hi;)Jeszcze nie wiem co ,ale może pod koniec miesiąca się wyjaśni ta tajemnica,bo mam wizytę akurat przed weekendem majowym:) Pozdrawiam i trzymam kciuki:) Ewelka,ja nie miałam badanego w 7 dniu estradiolu,ale mialam w 6 i byl na poziomie 34.U mnie jakoś slabo wszystko szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje 🌼 Scenariusz z wczoraj się powtórzył, zaczyna się @ a na teście jedna gruba krecha :( Odstawiam tabletki...... Dziękuję Wam wszystkim za "kichanie", trzymanie kciukasów i wspieranie, pewnie bez Was byłoby trudniej :) Buziaki ❤️ Ps. Teraz będę miała więcej czasu więc piąstki zaciskam zz walczące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch ściskam mocno... tak chciałam się mylić co do tej bety...ehhh...ale jedno Ci powiem,domowe testy często kłamią... zbieraj siły i wiarę,że nastepnym razem się uda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch ściskam mocno... tak chciałam się mylić co do tej bety...ehhh...ale jedno Ci powiem,domowe testy często kłamią... zbieraj siły i wiarę,że nastepnym razem się uda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch a dzwoniłaś do Polmedu może jednak zrób jutro betę, bo z tego co wiem to biorąc luteinę nie powinnaś mieć okresu chyba, że się mylę.Testy kłamią ja mając już wysoką betę miałam słaba kreche.Piszę Ci to nie żeby robić nadzieję,ale tak dla świętego spokoju, żebyś miała pewność.Trzymaj się kochana i pamiętaj jak nie teraz to następnym razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch bardzo mi przykro. Wierzyłam w to że się uda ;( Trzymaj sie dzielnie. Ja miałam wczoraj czyli w 7 dniu stymulacji 80. Zobaczymy jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×