Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość irenn
Maria 2510.Na ta sama godzine sie przychodzi na punkcje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn dzięki za informację. Aniu strasznie mi przykro. Troszkę jestem zszokowana zachowaniem pracowników w Polmedzie. Płacisz duże pieniądze więc też wymagasz szczerości i troszkę empatii. Co oni nie wiedzą przez co my przechodzimy. Lena zapomniałam Ci napisać że miałam dzisiaj 8 pęcherzyków bo ja mam tylko jeden sprawny jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu strasznie mi przykro,że Cię spotkało coś takiego:( Mam nadzieję,że się jakoś trzymasz...bo że boli to wiem:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Dzięki dziewczyny. Trzymam kciuki za wszystkie! Irenn czekam na Twoją betkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
ANIU bardzo mi przykro! Ale nie poddawaj się - będzie dobrze!!! LENA82 JA także dostałam rozpiskę na 4 dni - gonal 100, jutro kolejna wizyta. Maria2510 No moja droga już bardzo blisko - trzymam kciuki Zresztą za nas wszystkie trzymam kciuki,żeby nam się udało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alibabka to razem owulowalysmy w tym samym dniu.Mi kazali zrobic bete 2 tyg od IUI bo 2 tyg po owulacji powinna wystapic miesiaczka wiec ja robie w nastepna srode ;-) Anka 1985 brak slow,bardzo mi przykro,ze spotkalo Cie cos takiego,wiem jak sie czujesz...przytulam Cie mocno... maria2510 i lena widze,ze stymulujecie sie razem...Trzymam za Was kciuki ;-) sylwia a jak Ty sie czujesz?Na kiedy masz tp? iwona3013 dzieki za kciuki,przydadza sie nam wszystkim ;-) Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenn zapomnialam o Tobie ;-) Oczywiscie mocno trzymam kciuki za wysoka bete ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
IRENN Trzymam kciuki!!!! mam nadzieję ,że bata wyjdzie wysoka. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
alibabbbbkaaaa Witam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała,miło że pytasz:)Czuję się bardzo dobrze,dzidziuś również:)Niedługo idę na badanie połówkowe,no i mam nadzieję dowiedzić się kto zamieszkał w brzuszku,do tej pory dziecko tak się układało ,że nie można było stwierdzić,a ja jestem bardzo bardzo ciekawa:) Termin porodu mam na 10.10.2012:)Za kilka dni będę w połowie drogi,a dokładniej za 4 dni:) Pozdrawiam i mocno trzymam kciuki za Ciebie:) Dziewczyny wszystkim Wam życze powodzenia i wysokich bet,czekamy na ciężarówkowym forum na Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
hey Dziewczyny, ja chyba nawet nie doczekam do poniedziałku na zrobienie bety - już mnie brzuch zaczął boleć jak na @ :( Irenn - trzymam kciuki za Ciebie :) Mala - mam nadzieję, że u Ciebie się udało :) Ania - strasznie przykre to co piszesz, nie byłam w temacie, ale sobie właśnie doczytałam :( bardzo mi przykro maria - mam nadzieję, że in-vitro zdziała cuda ;) iwona - witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabko nie kombinuj;)mnie też brzuchol bolał jak na @ a ona wcale nie przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
sylwia - obyś miała rację :) bo dziś jak się obudziłam i zaczął mnie boleć, to straciłam całą nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn trzymam kciuki. Alibabka witaj, powodzenia życzę i również kciuki zaciskam. Dziewczyny czy was już po weryfikacji bety pobolewał brzuch jak na @. Mnie wczoraj i dziś pobolewa. Dopiero po przyjściu do domu i wyłożeniu się na kanapie przestaje. Troszkę się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka spokojnie,dopóki nie ma plamień i silnych skurczy nie masz się o co martwić;mnie bolał brzuch do 3 miesiąca,bo macica się rozrasta;uczucie jest takie jak ból przed nadejściem @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia za tydzień mam pierwszą wizytę ;) Juz nie mogę się doczekać. Dzięki za link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy przed in vitro trzeba mieć posiew z kanału szyjki macicy? Przed IUI tego nie wymagali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a masz ważną cytologię? Bo jeżeli nie to chyba musisz zrobic. Najlepiej dopytaj się w klinice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabka mnie też zaczął boleć brzuch jak na @ ale postanowiłam wierzyć do końca!Dopóki nie będę miała wyniku w ręce wierzę ,że się udało ;-)I Ty też się nie załamuj i oby te nasze boleści były objawem rozrastającej się macicy ;-) ;-) ;-) Sylwia cieszę się,że dobrze się czujesz i ciąża przebiega bezproblemowo ;-) Macie już wybrane imiona? Mam nadzieję ,że i ja wkrótce dołączę do Waszego forum ;-) Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, moge sie do Was przylaczyc. Mam pytanko: czy badania na (WR, HIV itp) trzeba robic na czczo? Z mezem bedziemy podchodzic do inseminacji w Polmedzie. Staramy sie ponad 3 lata i nie ma efektow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabaw ja nie robiłam ich na czczo. alibabka, malaG trzymam kciuki za pozytywny test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
:( 2,60 nie ma cudu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabaw witaj ;-) Ja też tych badań nie robiłam na czczo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×