Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

jakie badania sa potrzebne do in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Moje dzisiejsze hcg 35,58! Nie mogę uwierzyć. W Polmedzie umówili mnie już na wizytę, a ja nie wierze... 8dpt - 5,28; 10dpt - 5,70; 13dpt - 35,58. Kobieta mówila, że jest III weryfikacja i jest przyrost, więc nie mam robic już hcg, ale ja i tak zrobię w środę. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Ja na razie próbuje się nie cieszyć. Jeszcze to TSH... Od piątku zwiększyłam dawkę leku, myślisz, że dobrze? Do endokrynolog idę dopiero w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita, Irenn tak bardzo, bardzo mi przykro.. Ja jeszcze nie podeszłam do in vitro, a już mam dość. Staram się nie czytać naszego forum za często, żeby się dodatkowo nie nakręcać.. Przede mną punkcja ok 18 maja, a ja już umieram ze strachu, czy się uda. Trzymajcie się Kochane, jesteśmy tu z Wami.. Anka1985 gratulacje!!! Czyli do 3 razy sztuka:-) Maria a Ty już wiesz, kiedy mniej więcej będziesz miała punkcję? Bo chyba podobnie nam przypadnie. Razem raźniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Brałąm 37,5, a od piątku 75 euthyrox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka serdeczne gratulacje. Widzisz to tylko potwierdza fakt że nigdy nie można tracic nadziei ;)) Ja mam trzecia weryfikację jutro. Troszkę mam stresa. A na kiedy wyznaczyli Ci wizytę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Nie czuję, żeby można mi było już gratulować, ale Tobie gratuluję w 100%!:) Wizytę mam 23.05, a Ty? Czy boli Cię brzuch jak na @? Czy ktoś słyszał o tak dziwnym przyroście bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn,arita bardzo mi przykro.. Anulka,jak ty sie czujesz? Anka ,wiec jednak beta przyrasta,a to dobra wiadomosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja jutro będę miec ustalony termin po przekazaniu trzeciej bety. Brzuch boli mnie podobnie jak na @ ale nie ciagle. Chwilę poboli potem przechodzi i za jakiś czas znowu. Ja myślę ze taki duży przyrost bety nie wyszedł z niczego. Niektórym beta przyrasta wolniej innym szybciej. Moze u Ciebie na początku wolny przyrost a teraz betka wystrzeliła do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka a jednak się udało:)Ale przyrost,wcześniej tak leniwie a teraz rozkrętka na maxa;)Super,bardzo bardzo Ci gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irewen a ja jakos sie czuje, dzisiaj dostalam @:( staramy sie z mezem nie rozmawiac o tym co sie stało tylko myslimy co zrobimy dalej bo nie mamy zamiaru sie poddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Dziewczyny dzięki za wiarę i podtrzymywanie na duchu! Za wszystkie trzymam kciuki! Sylwia myślisz, że ten przyrost jest dobry, to jednak 13 dpt...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka,wiem ze bedzie dobrze...musisz bbyc dobrej mysli i po wakacjach pomyslec co dalej.. Ewelka-gratulacje !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem ekspertem ,ale o wielu dziwnych przypadkach już slyszałam,dziwnych w sensie,że ta beta rosła pózniej niż by się oczekiwało, ale było wszystko w porządku:)Jest ładny przyrost od ostatniego pomiaru,jesli nadal tak będzie to nie ma co rozliczać tego czy to 13 czy inny dzień po transferze,najważniejsze żeby rosła:) Będziesz jeszcze powtarzać prawda???trzymam więc kciuki za piękne cyferki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
W środę powtarzam. Aczkolwiek w Polmedzie mówili żeby nie powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam kolejne weryfikacje dla własnego świętego spokoju,nie wytrzymałabym czekać do wizyty tyle dni bez badania hcg.Przynajmniej byłam spokojna,że beta rośnie jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Anka, super:) Gratuluje!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki!!! Moj maz jeszze wierzy ze u mnie sie poprawi i beta urosnie, bo wzielam ovitrelle dzisiaj, a u mnie zanika wiara....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Irenn dzięki. U mnie wierzył tylko mąż i Wy kochane:) Ja nadal jestem w szoku:) Uwierzę jak w środę będzie ok. Trzymam kciuki za wszystkie tracące nadzieję... Irenn dobrze, że zrobiłaś ten zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel a ta torbiela sie nie przejmuj na pewno ci sie wchłonie w trakcie cyklu, a jak jest z tymi pecherzykami to ci nie powiem bo sie na tym nie znam. sabaw witaj wsrod nas ja za bardzo cie nie pomoge co do badan do IUI bo juz nie panietam jakie robiłam ale na pewno sa hormony, ale lekarz powinien wam dac rozpiske jakie badania trzeba wykonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 82 ja wstępnie też będę mieć pobranie 18tego . Jutro mam kolejną wizytę o 177.50 pierwszy raz u Polaka. A jakie ty leki dostałaś bo ja mam gonal w dawce 175 i menopur. Napisz jak tam po drugiej wizycie. Anka1985 super, cieszę się razem z Tobą!!! Arita, Ireen współczuję, ja miałam załamkę za każdym razem jak dostawałam okres przez 3 lata. Też się boję teraz jak to będzie po in vitro ale dopóki będę mogła to będę próbować. Szkoda tylko że to wszystko takie drogie. sabaw witaj! ja miałam dwie inseminacje i nic:( przed inseminacją brałam przez pięć dni tabletki za 20zł clostilbegyt. za badania zapłaciłam około 250zł z mężem były to hormony chyba z 5, HIV przeciwciała, HBs antygen i przeciwciała, WR, HCV. oni wszystko ci napiszą. Angel_30 ja też skończyłam w tym roku 30, miałam endometriozę, co miesiąc pęcherzyki mi nie pękają tylko robiły się torbiele i pękały podczas miesiączki, jeden jajnik mam okrojony a jajowód wycięty ale i tak wierzę że są jakieś szanse. mam nadzieję że kiedyś się nam uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Trzymam kciuki, dziewczyny, zeby wasze betki ladnie rosly:) A ja wczoraj wzielam zastrzyk ovitrelle, dzisiaj znow zaczal mnie bolec brzuch po tym zastrzyku...:( w sobote powtarzam HCG. Wczoraj bylam zalamana. Ale w Polmedzie mnie troche uspokoili ze w 6dpt nie ma co liczyc na wysoka bete, ze z tym to bywa roznie. Wiec jakas cien nadziei sie pojawila... Znalzlam jeszcze takie inf, nie wiem na ile one sa prawdziwe: Jezeli transferowany jest 3 dniowy embrion: 1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli 2dpt .. Embrion staje sie blastocysta 3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki 4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium 5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium 6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium 7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana 8dpt...Zaczyna byc produkowane HCG Jezeli tansferowany jest 5 dniowa blastocyste : 1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki 2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium 3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium 4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium 5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany 6dpt...Zaczyna byc produkowane HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn wg tych informacji to Twój wynik był wogóle niemiarodajny. Mam nadzieję,że pośpieszyłaś się smutasku i jak zrobisz teraz betę to będzie pozytywna:) Teraz to ja już nikogo nie będę pocieszała zanim nie będzie 100% pewności.Jak po 14 dniach beta będzie niska to wiadomo,że jest lipa,ale wcześniej to się trzeba w język ugryzć. Trzymam kciuki:) Kiedy powtarzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wynik będzie pomiędzy 15 a 17tą. Także chwilę trzeba czekać. Zaczynam się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Sylwia, po 4 dniech od zastrzyku, czyli w sobote. Ja juz nic nie wiem, poprostu nie mam znadnia zadnego juz na ten temat. Zapytalam wczoraj w Polmedzie a one sie dziwily czy ja wogole patrze na HCG. Zapytalam czy mam jeszcze szanse, to powiedzialy ze poto robie zastrzyk zeby utrzymac cisze, zeby nie spadly hormony, a co do HCG to dopiero II weryfikacja da odpowiedz, bo nie wiadomo czy bedzie rosla czy spadala. Wiec musze spokojnie czekac do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Ewelka, nie denerwuj sie:) Malenstwa na pewno sa z toba:) Bedzie dobrze!!!!!!!:)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Mam pytanie wiecie moze czy Ovitrelle podnosi wskaznik HCG? wiecie cos o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×