Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Dziewczyny mój wynik bety z dziś to 85,45 :-) Mam nadzieję że nadal będzie rósł, bo może ten wynik jest zawyżony przez ovitrell. W sobotę ponowne sprawdzenie. Maria a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca śliczna betka:) Takie cyferki to już nie efekt zastrzyku. gratuluję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi gratuluję córeczki. Życzę Wam wszystkiego dobrego :-) Zastrzyk, drugi raz, brałam w sobotę, teraz mam nerwa czy za dużo sobie nie podałam. Teraz to wszędzie szukam swojego błędu, ale mam nadzieję, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca dziękuję :) Na pewno wszystko będzie ok, czekam z niecierpliwością na Twoją 3 weryfikację no i oczywiście pierwsze usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wynik miałam bardzo późno i dopiero usiadłam do kompa. Beta 10,3 :( czy to znaczy że ciąży może już nie być? estradiol 5029 a progesteron dopiero jutro. W Polmedzie nie kazali mi juz brać drugiego zastrzyku i nie wiem dlaczego, powiedzieli tylko że szansa jeszcze jest. Dziewczyny napiszcie dlaczego i kiedy bierze się drugi zastrzyk? Drugą weryfikację bety mam mieć w sobotę, strasznie się boję. Czekająca wspaniała wiadomość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Maria, II zastrzyk bierze sie w przypadku kiedy jest niski poziom hormonow. Ty masz bardzo wysoki estradiol, mysle ze progesteron tez niski nie bedzie...Ja bralam za kazdym razem i wtedy mialam estradiol okolo 1600 a progesteron za pierwszym razem 13 a za drugim 32. Ten zatrzyk tylko utrzymuje poziom hormonow. Nie kazali ci robic bo to moze byc niebezpiecznie, masz wysoki estradiol a jesli jeszcze zrobisz zatrzyk to jeszcze wzrosnie. Wydaje mi sie ze mosisz cierpliwie czekac. Kiedy powtarzasz bete??? Trzytulam cie. Trzymaj sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Maria, przepraszam , nie doczytalam ze masz w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Czekajaca, piekny przyrost bety:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria szansa jest bardzo duża. Ja przy pierwszej weryfikacji bete miałam 11,5 a w poniedziałek widziałam i słyszałam serduszko. Spokojnie poczekaj do kolejnego wyniku, ale ja myślę że przy tak wysokim estradiolu (progesteron pewnie też bedzie wysoki) druga beta będzie dużo wyższa ;)) Czekająca gratuluję jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Maria, masz bardzo wysoki estradiol. Wydaje mi sie ze jesli nie ma ciazy to chormony spadaja. A ty masz wysoki estradiol, progesteron raczej tez. Wiec czekaj spokojnie i daj szanse malenstwu sie zagniezdzic:) Trzymaj sie cieplo:) my wierzymy ze ci sie uda i tez musisz wierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria dwucyfrowa beta to ciążowa beta :):). Czekająca gratuluję :) Ile zarodków miałaś podanych? Ale super wyniki bo na 3 dziewczyny u 3 jest ciążowa beta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca i Maria bardzo się cieszę, bety macie pierwsze takie bo był jeden zarodek, jak są dwa to wiadomo, że dwa próbują się zagnieździć na raz na początku i jest większa troszkę, dlatego u Lenki była wyższa bo ona miała dwa co jeszcze nie wyklucza ciąży bliźniaczej:) zresztą u każdej kobiety jest inaczej z tym zagnieżdżeniem u jednej zagnieżdża się 6 dnia a u drugiej 8 dnia po punkcji. Najlepszy przykład macie Ewelki:)Trzymam kciuki za przyrosty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria to jest dobry wynik,nie chodzi tu o samą bete ,ale o wysokość estradiolu.Druga weryfikacja to potwierdzi więc trzymam mocno kciuki żeby był piękny przyrost. Dziewczyny mam nadzieję,że zła passa minęła i teraz będą tu same ciężaróweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca moje ogromne gratulacje!!!! maria piękny e2, trzymam mocno kciuki za pozostałe wyniki!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca, Maria gratulacje!!! Wiem, że najgorsze jest teraz oczekiwanie na kolejną weryfikację.. Ja dziś też powtarzałam wyniki i beta wyszła 150. W pon mam zrobić trzecią weryfikację. Troszkę się zmartwiłam, myślałam, że w 12 dpt beta powinna być wyższa. Poza tym dr wcześniej mówił, że dzisiejsza beta będzie ostatnią, a tymczasem mam powtórzyć w pon, więc chyba sam też do końca nie był przekonany.. Dziewczyny trzymam za nas wszystkie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzięki że zawsze tam jesteście i że zawsze napiszecie cos pozytywnego. Mam juz mój progesteron 337.5 nmol/L i nic z niego nie rozumiem. Próbuje się dodzwonić do Polmedu. Co o nim myślicie? Lenka mam nadzieję że kolejna weryfikacja to tylko taka formalność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka a w którym dniu mialaś poprzedni wynik? może kolejna weryfiakcaja, żeby sprawdzić kiedy będzie mniej więcej serduszko, ja tez robilam 3 weryfikacje. Maria jak nic nie rozumiesz? progesteron jest wielki! ja tylko dodam na swoim przypadku, że robiłam w labie gdzie najwyższym poziomem progesteronu było 80 i ja mialam powyżej tej liczby ale ile to nie wiem, e2 też miałam powyżej górnej granicy labu czyli 3000. Brzuch Ci nie urósł? nie masz lekkiej hiperki? A te wyniki są jak najbardziej pozytywne, ja też juz drugiego zastrzyku nie robiłam! Trzymam nadal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska bo w internecie są różne miary a miałam nmol/L a widziałam też inne. Co do brzucha to mam trochę wiekszy ale wydawało mi sie że przytyłam po hormonach i 3 tygodniowym pobycie w Polsce u mamy która dobrze gotuje:) Zastrzyku mam już nie brać i kolejna weryfikacja w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena beta jest prawidłowa, podobna do mojej bety bardzo czyli na jednego bąbla, a trzecią się robi zawsze, żeby na wizytę się umówić, każda dziewczyna tak robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria progesteron mega wysoki:)Pięknych cyferek w sobote zyczę;) Lenka,nie ma się co krzywić;)Jest dobry wynik.Dziewczyny już Ci napisały,że każda z nas miała przynajmniej 3 weryfikacje więc Ty wyróżniona byc nie możesz;)Beta rosnie i jest to powód do radości:) trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria 1ng/ml=3,18nmol/L Tak wiec w tych jednostkach które ty masz jest 3 razy więcej niż w tych podstawowych, mimo to jak podzielimy Twój wynik przez ok 3 to wyjdzie 100 i to jest olbrzymi progesteron! Nie martw się kochana tylko czekaj spokojnie do kolejnej weryfikacji! Mam nadzieję, że rozumiesz te moje obliczenia hehe:) Bo ja zawsze zakręce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam i czytam i prawie same ciezaroweczki sie u nas zrobily ;-) Bardzo sie ciesze,razem z Wami ;-) Ja tez juz niedlugo zaczynam antyki ;-) Powodzenia zycze Wam wszystkim ;-) I ciesze sie razem z Wami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska ja pierwszą weryfikację miałam w pon, to był 9 dpt i wynik wynosił 42. Jeśli chodzi o progesteron i estriadol miałam identycznie, jak Ty. Ponad 80 i 3000. Mała teraz nie ma innego wyjścia, zapoczątkowałyśmy(mam nadzieję) z dziewczynami ciążowy okres i Tobie też się na pewno uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze, kiedy zaczęły się u Was wymioty, jeśli w ogóle je miałyście? Mnie dzisiaj rano obudził ból brzucha, ponieważ niestety nadal męczę się z hiperką i zwijając się z bólu musiałam biec do łazienki i kilka razy wymiotowałam. Nie wiem, czy jest to objaw ciąży:-), czy leków..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu Lenka szybko Cie dopadlo ! ja nie wymiotowalam, dopiero w drugim trymestze. dwa razy, ale u każdego jest. inaczej. co do bety to powinna wzrosnąć o najmniej 100% i u Ciebie jest ksiazkowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się Lenka zaczęło :) Dziewczyny ja następna w kolejce :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×