Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

M84 a kiedy zaczęłaś brać antyki, jestem ciekawa, bo ja zaczynam dziś :) A co do wizyt to na pewno dasz radę. Powinno ich być ok 5 góra 6 razem z transferem. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch120 pierwsze opakowanie skończyłam w sobotę,dziś dostałam @ i od soboty zaczynam znów brać ,to wygląda na to że będziemy razem podchodzić :)super że mam towarzyszkę :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch120 pierwsze opakowanie skończyłam w sobotę,dziś dostałam @ i od soboty zaczynam znów brać ,to wygląda na to że będziemy razem podchodzić :)super że mam towarzyszkę :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch120 pierwsze opakowanie skończyłam w sobotę,dziś dostałam @ i od soboty zaczynam znów brać ,to wygląda na to że będziemy razem podchodzić :)super że mam towarzyszkę :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenusss1 ciężko sie czeka. Same wiecie jak to jest :) Mój N wyczytał że można już betę robić po tygodniu ale ja wątpię żeby już coś wyszło. Może tylko test zrobię po tygodniu ;) Bo inaczej to chyba oszaleję :) Bolą mnie piersi w sumie to sutki ale to już od dwóch dni, więc to za wcześnie aby uznać za jakiś znak chyba :) Mała dzięki za ciążowe fuidki ;) łapiemy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch i M84 trzymam za was kciuki żeby wam się udało, dziękuje Mała za fluidy napewno się przydadzą, Wenus jak tam nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoKa po tygodniu to faktycznie trochę wcześnie. Ale możesz zrobić :) Myszka97 ja już jutro testuję drugi raz. To będzie w sumie 12 dpt. No nie powiem, że nie wierzę i z całych sił pragnę zobaczyć tam coś zdecydowanie lepszego niż 7,19, a nie mniej. Ale niestety po pierwszym wyniku i tak siedzi mi gdzieś w głowie po cichu taki mały chochlik, który sprowadza mnie na ziemię. To się chyba nazywa po prostu zdrowy rozsądek :) To moje pierwsze podejście i jeszcze wierzę, że będzie ok. Gdybym podchodziła jakiś trzeci raz nadzieje pewnie byłyby coraz słabsze, a tak... jak na razie mam więcej wyobraźni do rzeczy dobrych, a nie złych :) Myszka, a Ty kiedy testujesz? dzień po mnie? A jak tam nasze szczęśliwce? małaG17, Lena82! Nie śpijcie :) zarażajcie :) monch120 i M84 ja też już zaczynam 3mać kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka MałaG cieszę się że w końcu komuś się udało, aż miło się czyta takie wiadomości. Myszko głowa do góry nie wszystko stracone i zawsze nadzieje są choć wiem jak sie czujesz. Wenus za Ciebie też trzymam kciuki. M84 Monch jak ten czas zleciał i już zaczynamy od nowa. POWODZENIA!!! Ja dziewczyny nie miałam dostępu do neta więc nie pisałam. Od Soboty zaczęłam stymulację 1x menopur i 3x fostimon. Jak na razie tylko 6 pęcherzyków więc jest gorzej niż za pierwszym razem bo miałam 7 po drugiej wizycie. W sobote mam trzeci estradiol. Wiecie ile może kosztuje jeden fostimon? Przy pierwszym podejściu miałam gonal a teraz zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pozdrowienia dla Sylwii, Leny, Liski i Czekajacej!!!! M84 jeśli zaczniesz załóżmy od pn to druga wizyta w piątek i potem co 2-3 dni. Zawsze możesz się umowić na wizytę pomiedzy 11-12 h lub po południu po pracy. Z wynikami można się dogadać żeby dzwonili lub wysylali faxem lub na maila do Polmedu bo ja tak robiłam. Wynikow nie odbierałam bo bylam juz w drodze do Wrocka bo mam 150km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria ja miałam takie same dawki menopour i fostimon menopur 90 zł a fostimon 100 zł.To jest moje pierwsze invitro , ja jutro tez testuje wenus bo pani z polmedu mówiła najpierw że w sobotę ale u mnie nie ma czynnego lab. w sobotę więc jutro.M84 ja brałam 2 opakowania antyków bez przerwy a z tego co piszesz to jedno wzięłaś dostałaś @ i dopiero drugie.Mała jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka97 co do tabletek takie dostałam zalecenie od dr.E miałam zrobić przerwę , na skierowaniu mam napisane że następne opakowanie mam brać od 20.10 a 8.11 zastrzyk Te drugie opakowanie dostałam dlatego że w listopadzie nie będzie zabiegów bo będą się przenosić na górę :) Dzięki dziewczyny ze trzymacie kciuki na pewno się przydadzą :) Czekam na wiadomości o wysokich Betach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84,monch120,maria2510 trzymam za Was kciuki ;-) Czas szybko zleci,ja dokładnie pamiętam jak zaczęłam brać antyki i jak czekałam 3 m-ce żeby w ogóle zacząć je brać a tu już jestem po wszystkim ;-) Do Ka 31 wytrzymaj i zrób betę tak jak Ci powiedziano,wiem,że jest ciężko ale dasz radę,tyle już czekasz że i te parę dni poczekasz ;-) Trzymam kciuki ;-) Wenussss1,myszka jak tam wyniki???Mam nadzieję,że fluidki się przydały ;-);-);-) Dajcie koniecznie znać!!! myszka pozwolę sobie odpowiedzieć na pytanie które zadałaś do marii,moje podejście do ivf kosztowało mnie ok 8.350 bez wyników,badań,dojazdów...nie było tak źle,szykowaliśmy się gdzieś na 10 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaG gratuluję :-) Umawiałaś się już na USG czy wracasz do siebie? Myszka97 i Venusss1 jak tam Wasze betki? Trzymam kciuki. Maria2510 dzięki za pozdrowienia. Rozumiem, że Ty znów w Polsce i robisz drugie podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po moja beta to 13 , dzwoniłam do Polmedu prawdopodobnie po zastrzyku , miałam zrobić dopiero w sobotę ale u mnie nie ma takiej możliwości więc dzisiaj. Jak długo trzeba czekać do drugiego invitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka97 tzn. że już nie kazali Ci powtarzać i odstawić leki ? A masz jakieś eskimoski, bo nie pamiętam? Ja do kolejnego pochodziłam prawie po roku, bo musiałam uzbierać fundusze i trochę chciałam odpocząć psychiczne, a jeszcze robiłam w międzyczasie np. badanie histeroskopii. Niektóre dziewczyny podchodziły po kilku m-cach. Najlepiej umówić się na wizytę i porozmawić z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie leki mam dalej brać i we wtorek mam iść na hcg, nie kazali odstawiać leków.Ja też nie wiem jak z moją psychiką to wszytko wydaje mi się jak sen.Jak Wenuss?Czekająca jak się czujesz duży masz już brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka97 to dalej trzymam kciuki :-) Brzuszek jak mi mówią już urósł, a maleństwo właśnie zaczyna buszować, bo mu się dzień z nocą zamienił :-) W poniedziałek mam wizytę i nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że czujesz maluszka:) ja ciągle wierze,może akurat to nie przez zastrzyk.bardzo chcielibyśmy z mężem takiego aniołka, zresztą jak każda z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Moja beta dzisiejsza 21,51 - 12 dpt. Poziom optymizmu jednak nadal spada... Myszka ja też dzwoniłam do polmedis i babka powiedziała, że mam po niedzieli powtórzyć, bo niby urosło (poprzednio było 7,19) ale generalnie to jest niski poziom i faktycznie może się okazać, że to od leków niestety. Trzeba więc badać nadal i sprawdzić, czy będzie spadać. Tak naprawdę to nie wiem po co nam ten ovitrelle ostatnio kazali brać? jak myślisz? nie mam też pojęcia ile trzeba czekać na kolejne podejście. jak widzisz myszka nie ma reguły co do klasy zarodków... ja mam jeszcze 3 zamrożone i jeśli nic z tego nie wyjdzie to chciałąbym już jak najszybciej, najlepiej jeszcze do końca roku zrobić, ale po tym wszystkim praktycznie nie mam już urlopu :( teraz się zastanawiam, kiedy mam się spodziewać @. wszystko się poprzestawiało i codziennie siedzę jak na szpilkach. ja na leki i wizyty wydałam zaledwie 1.700 z groszami. Podobno to była najtańsza akcja od długiego czasu. Wykorzystałam 1 gonal i trochę z drugiego, jakieś 75j chyba i miałam 30 pęcherzyków, z czego 16 komórek. sama byłam w szoku :o myszka ja też wierzę, że to nie zastrzyk, po prostu nasze maluszki dzielnie walczą o przetrwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca ja jadę w przyszłą sobotę więc jeszcze w piątek pojadę na usg i prawdopodobnie będzie już coś widać. myszko i wenussss ja nadal trzymam kciuki,mam nadzieję,,że ta podwyższona beta jest wynikiem walki waszych maleństw ;-) Dziewczyny podajcie mi link do tego drugiego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wenus ja urlop jeszcze mam bo jeździłam na wizyty popoludniu po pracy.Ale sama nie wiem ile poczekać.Źle się czuje teraz sama ze soba po tych hormonach zastrzykach przytyłam jest mi z tym źle nie wiem ile czasu zajmie mi dojście do siebie, a nawet nie wiem jak to zrobić.W niedziele mam zrobić test kupiłam i pewnie zrobię.Może zdarzy się cud i te bety urosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka mnie również in vitro tylko z lekami i wizytami wyniosło 9500zł. Ja podchodziłam w maju leki odstawiłam w czerwcu więc najwcześniej mogłam podejść dopiero teraz w październiku bo wcześniej nie można nie miałoby się komórek. Mam nadzieję że Tobie się również uda. Czekająca ja już w Polsce i dalej działam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny, oj nie było mnie tu daaawno,ale niestety wybaczcie gwiazdy za dużo czasu mi zabierają! małag17 moje ogromne gratulacje!!!!! strasznie się cieszę, że się udało, ładna betka, może faktycznie nie pojedyncza:) metka dla Ciebie również moje gratki, monch, m84, maria2510( dziękuję za pozdrowienia:)) Za Was moje mocne kciuki!!! Myszka nie łam się jeszcze nic nie jest rozstrzygnione! Czekam na kolejną betę!! dziewczyny do podejsćia do crio trzeba odczekać jeden cykl, a do całej stymulki 3cykle. Pozdrawiam z dziewczynkami i czekam na Was wszystkie na kolejnych forach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska Wielkie pokłony dla Ciebie za to że znalazłać dla Nas czas. :) Wyściskaj skarbki od Nas Wszystkich w te maleńkie stópki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc liska jak fajnie ze sie odezwalas zazdroszcze ci optymizmu jak tam dziewczynki symulacja trzymam kciuki monch i m84 maria ile juz pecherzykow ?wenus juz po badaniu hcg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×