Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

kamkrzem1 testuje jutro:)też myślałam,że nie będzie problemu i będą w ten sam dzień wyniki jednak przeliczyłam się ,dobrze że chociaż szpital zrobi :)ale się stresuje,spać nie mogę Trzymajcie mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch mam nadzieję beta ładnie podskoczy. Trzymam kciuki kochana, wierzę że się uda Tobie musi zasługujesz po tym co przeszłaś. M84 za Ciebie również trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch moja 1-wsza Beta przy 2-dniowych zarodkach to było 8,5, a dziś kończymy 33 tydz. ciąży. Bądź dobrej myśli i trzymam kciuki !!! M84, za Ciebie też trzymam kciuki !!!! Życzę Wam aby wysoka Beta była Waszym najlepszym gwiazdkowym prezentem :-))) bo jak dobrze pamiętam, to rok temu z takiego prezentu cieszyła się Liska, a teraz spędzi swoje pierwsze święta z Lenką i Mają :-))), jak również Sylwia, Nisia i Szczęściara :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny. jeszcze dzień wewnętrznej histerii :) M84 zaciskam za Ciebie bardzo mocno kciuki. Powal nas wysoką betą ;) Irewen odezwij się Kochana !!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krew oddana:) wyniki będą o 14 mąż odbierze bo ja idę na 13 do pracy,więc wyniki napisze wam dopiero po 21 jak wrócę :) monch120 bardzo bym chciała powalić betą :) Trzymam kciuki za Ciebie żebyś też nas powaliła drugą weryfikacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 mamy czekac do 21-ej :(((((( nie wytrzymamy!!! :))) moze z pracy uda CI sie napisac co??? :)))) hihih Monch -dasz rade!!! jeszcze tylko dzisiaj..... :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska beta
czekająca 79 - mam pytanie do ciebie. W kórym dniu po transferze robiłas pierwszą betę i czy brałas w 5 dpt ovitrelle? Bo mi też wyszła beta 10, ale myśle ze to po zastrzyku i znowu lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska beta
dwu dniowe zarodki 5A i 5B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska beta
monch - a ty brałas ovitrelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska beta
ja tobie też życzę powodzenia i m84, przed którą miałam punkcję ;) Spotkałyśmy sie na korytarzu i też jej życzyłam powodzenia. Jestem ciekawa jaką bedzie miala betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niska beta, 1/8 amp ovitrelu miałam w 7 dobie po punkcji, a pierwszą weryfikację miałam w 11 dniu po punkcji. Dokładnie moje B-HCG to było 8,09; estradiol 586, a progesteron 27,60. Trzeba być dobrej myśli, chociaż sama wiem że to jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niska beta witaj:)trzymam za Ciebie kciuki:) M84,czekam niecierpliwie na wyniki,muszą być dobre:) Monch,Ty jutro testujesz więc Tobie również życzę ładncyh cyferek czyli pomnożenia tej 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 czekamy na Ciebie, jeszcze ponad 1.5h czekaniaaaa ......kiedy bedzie ta 21-wsza !!! :)))) Monch to juz jutro! bedzie dobrze, trzeba wierzyc mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już jestem:) wyniki nie są po mojej myśli niestety B-HCG -8,2 Progesteron >60.00 ng/ml Estradiol - 2191.0pg/ml Właśnie mąż zrobił mi zastrzyk z ovitrelle i w piątek następna weryfikacja,myślę ze już nic z tego nie będzie:( dzięki dziewczyny za kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 wcale nie jest tak zle:) Beta jeszcze do weryfikacji więc poczekajmy na jej wzrost,ale estradiol i progesteron bardzo ładne:) W takim razie ściskam kciuki dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84- trzeba byc dobrej mysli!!!!! Pare dziewczyn tez mialo taka pierwszaa bete a potem za 2 dni przyrost wzrósł i bylo ok :))) Kiedy kolejna beta w piatek??????? POWODZENIA !!!! Tak bym chciała aby Wam się udało! Monch m84 trzymajcie sie Kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za słowa pocieszenia:)następna Beta w piątek,mam nadzieje że ładnie pójdzie do góry,po jakim czasie znów można podejść do IVF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, m84 co to za pytanie, nie będzie Co potrzebna odpowiedź , chyba ze pytasz kiedy po porodzie:-) piękny progesteron i estradiol, nie chce mi się wierzyć ze coś może być nie tak, a beta ta może być już bez działania ovitrelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu, pomyliłam, byłam świecie przekonana ze to Twoja druga weryfikacja. ale im tak, wynik super, ponoć beta na tyma etapie jest najmniej ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, m84 co to za pytanie, nie będzie Co potrzebna odpowiedź , chyba ze pytasz kiedy po porodzie:-) piękny progesteron i estradiol, nie chce mi się wierzyć ze coś może być nie tak, a beta ta może być już bez działania ovitrelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch, Niska beta, M84 trzymam kciuki za duży przyrost waszych bet przy następnej weryfikacji :):) będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Polmedzianki :) dziś się naczekałam na oddanie krwi i mam nadzieję, że się opłacało stać w kolejce. Boję się jak cholera :) M84 jak dziewczyny piszą wyniki masz dobre więc musimy wierzyć, że to Nasz Czasi!! i NIE MA BATA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch120 Trzymam kciuki:)musimy wierzyć że będziemy miały wymarzony świąteczny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 wyniki masz lepsze niż ja, zobacz mój wczorajszy wpis do "niska beta", a maluszek kopie w brzuszku :-))) Monch, czekamy na wyniki bety, kciuki zaciśnięte :-))) Trzymam kciuki za Wasz prezencik za święta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mają rację nic jeszcze nie przesądzone, macie żywe przykłady, że niska beta to nie oznacza,że się nie udało, jeszcze ewelka miała taką i już rodzi niedługo:) Tak jak pisała Liska ważne wyniki progesteronu i estradiolu na tym etapie. Trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONCH- czekamy na wyniki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! m84- Ty jutro aaaa ale ekscytujący czas BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska beta
czekająca - dziewczyno, wlałaś we mnie iskierkę nadziei. Może jeszcze zdarzy się cud. Dziękuję :) Czekam z nicierpliwością na betę monch. Pozdrawiam was, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×