Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość lonia30
Czesc dziewczyny mam pytanie w którym dniu miesiączki zaczyna brać się tabletki w przygotowaniu do invitro , bo już się pogubiłam ...pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Nie często tutaj teraz piszę ale podczytuję Was bardzo często :-) tyczkaaa ładny wynik,ja też miałam pobrane 13 komórek :-) Oby się ładnie dzieliły :-) lonia tabletki zaczynasz brać z pierwszym dniem miesiączki :-) Ja jak przygotowywałam się do ivf brałam jedno całe opakowanie plus 7 tabletek z drugiego lista bez żadnej przerwy.A Ty jak długo masz je brać? Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam mocno kciuki :-) monch jak Ty się miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Dziękuje malaG17 ja mam tyko 1 opakowanie......jeszcze 2 tygodnie i zaczynam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Witajcie dziewczyny, Tyczka ja mialam punkcje dzien przed Toba. Jak dzwonilam wczoraj dowiedziec sie o komorki to wlasnie mowili ze punkcja jest i zeby za chwile zadzwonic - to byla Twoja punkcja ;) Jak sie czujesz? Brzuch boli czy juz lepiej? Ja dzisiaj czekam na info kiedy transfer ale najprawdopodobniej w czwartek. Na razie wiem ze z 7 ktore pobrali 6 bylo dojrzalych i 5 sie zaplodnilo. Ciesze sie bo uwazam ze jak na taka mala ilosc i fakt ze tylko jeden jajnik ruszyk z produkcja podczas stymulacji to dobry wynik. Jak uwazacie? Tyczka bedziemy razem czekac na testowanie :) Pozdrawiam wszystkich i witam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie MalaG17 Witaj, tak bardzo mi Was brakuje. U mnie samopoczucie do bani. Tyle kasy poszło. Ja nadal nie potrafię się pogodzić, że mimo tak dużych dawek leków komórki były niedojrzałe. Jestem przekonana, że moja punkcja była za wcześnie a transfer i tak nie miał szans powodzenia :(i nic tego nie zmieni. Jak myślę o tym wszystkim to od razu wyję. Staram sie nie wspominać i żyć, że jest jeszcze dla mnie nadzieja. Muszę się otrząsnąć i może w czerwcu podejdę. Mimo, że jestem zła to pewnie wrócę do kliniki, bo niestety nie mam wyjścia. A Ty Kochana jak się czujesz? Posmyraj brzuszek od cioci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrinb ale fajnie :) będziemy razem testować :) ja się czuje rewelacyjnie, nic mnie nie boli, ale profilaktycznie cały czas leżę. Mam tylko stresa, bo nie wiem ile komórek się zapłodniło. Będę dzwoniła ok 11 do kliniki... jeszcze 2 godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Tyczka ja dzisiaj czekam na telefon z info ile sie podzielilo i kiedy dokladnie jutro ten transfer ale staram sie byc dobrej mysli. A wiesz ile mialas dojrzalych? A dzisiaj juz nie musisz lezec, ja dzien po punkcji mimo ze brzuch bolal to normalnie smigalam bo pracuje na uczelni i studenci akurat zaliczenia maja i ktos musi im kolokwium zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nie wiem ile było dojrzałych, dlatego teraz podwómjny stres. Co do leżenia to będę leżeć do transferu i potem parę dni też. Wolę dmuchać na zimne, ja ostatnim razem dzień po punkcji dostalam bardzo silnej hiperstymulacji i wyladowalam w szpitalu. Jeszcze godzinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 6 zarodków. Trochę mało, ale zobaczymy jak teraz będą się rozwijać. Oby wszystkie przetrwały do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super,że już coś wiesz:)to trzymam kciuki,żeby wszystkie zostały i ładnie się rozwijały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrinb jak tam u ciebie dzieciaczki? Kiedy transfer? Tak sobie teraz myślę, że skoro mam tylko 6 zarodków to transfer będę miała w 3 dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Tylko 6? Ej no, Tyczkaa, bez jaj, 6 to duzo! Super wynik! Z moich 5 rozwijaja sie prawidlowo 3 a 1 ma jakas wade a 1 jeszcze nie zaczal sie dzielic ale moze zacznie. Transfer mam jutro o 12.30. Tak jak przewidziane, w 3 dobie. I ciesze sie ze sa 3 i podchodze do sprawy optymistycznie. przeciez tak naprawde potrzebny jest tylko jeden. Przerazilas mnie tylko troche ta hiperstymulacja... Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monch120 ja planuje podejść jeszcze raz w marcu ,teraz wiemy że musimy mieć ICSI inaczej nic z tego nie będzie ,też łapią mnie doły i lecą łzy,w tym tygodniu znów się dowiedziałam że znajoma w ciąży bardzo się cieszę że jej się udało,ale jest mi bardzo smutno że ja tak walczę o maleństwo a i tak nic nie wychodzi :( Pozdrawiam i trzymam kciuki za was dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monch120 ja planuje podejść jeszcze raz w marcu ,teraz wiemy że musimy mieć ICSI inaczej nic z tego nie będzie ,też łapią mnie doły i lecą łzy,w tym tygodniu znów się dowiedziałam że znajoma w ciąży bardzo się cieszę że jej się udało,ale jest mi bardzo smutno że ja tak walczę o maleństwo a i tak nic nie wychodzi :( Pozdrawiam i trzymam kciuki za was dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
M84 wiem ze jestem tu nowa ale moze wniose troche optymizmu. Wiem ze po dlugiej walce z przeszkodzami ciezko o niego ale zobacz, masz juz jakies nowe informacje, wiec ze musi byc icsi. Wiec moze nastepny raz bedzie szczesliwy. Moze to jest wlasnie ta informacja ktorej brakowalo w ukladance. Nie mozna sie poddawac. Bede mocno trzymac kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyczka wybacz,że ja ostatnio Ci odpisałam tak bez sensu,ale miałam ciężką noc i nie zrozumiałam dobrze Twojego wpisu,do tego było juz po fakcie czego tez nie zauważyłam...ehhh,przepraszam. Masz całkiem niezłą liczbę zarodków,ale najważniejszy jest ten jeden jedyny,który z Tobą zostanie.Trzymam kciuki za owocny transfer:) Kathrinb Tobie również życze powodzenia:) Lonia, a pamietasz,żeby zrobić badania krwii między 1-3 dniem cyklu?Rano zrób badania,a dopiero pózniej zacznij branie antyków. Monch,M84 dziewczyny pozdrawiam Was serdecznie.Badzcie dzielne,smutno mi jest jak czytam Wasze wpisy,ale wierze,że wreszcie i dla Was los będzie łaskawy.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Sylwia0406 dziękuje za podpowiedz , mam już wszystkie wyniki zrobione teraz trzeba czekac na @ i zaczynamy z tabletkami ......zaczynam się pomału stresować jak to bedzie ..pozdrawiam wszystkie dziewczyny .....trzymam za was mocno kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Sylwia 0406 dziękuje za podpowiedz jasm już wszystkie wyniki porobione , teraz zostsło mi czekać na @ i zaczynam z tabletkami .......zaczyna łapać mnie stres .....pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam mocno kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrinb hiperstymulacją się nie przejmuj, bo Tobie raczej nie grozi a na pewno nie w takim stopniu jak moja ostatnia. To był wynik pobrania 25 jajeczek i estradiolu ponad 5000. Teraz pochodziłam do punkcji z estradiolem coś koło 2000 i już się czuje dobrze, więc hiperki nie będzie. Trzymam kciuki za Twój transfer :) Niech się dzieciaczki wgryzają w mamusię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglosowane :) Ja się trochę uspokoiłam, bo rozmawiałam dziś z embriologiem. Okazalo się, że miałam tylko 9 dojrzałych komórek, tak więc 6 zarodków to w tej sytuacji dobry wynik. Poza tym wszystkie zostały zapłodnione świeżym nasieniem :) Ostatnie badania mojego meża wykazały brak plemników, więc była opcja wykorzystania 5 letnich mrożonych, czyli gorszych, a jednak znalazły się jakieś świeżuchne :) Dziś nadal jest 6 ładnych zarodków. Jutro transfer o 13.20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglosowane :) Ja się trochę uspokoiłam, bo rozmawiałam dziś z embriologiem. Okazalo się, że miałam tylko 9 dojrzałych komórek, tak więc 6 zarodków to w tej sytuacji dobry wynik. Poza tym wszystkie zostały zapłodnione świeżym nasieniem :) Ostatnie badania mojego meża wykazały brak plemników, więc była opcja wykorzystania 5 letnich mrożonych, czyli gorszych, a jednak znalazły się jakieś świeżuchne :) Dziś nadal jest 6 ładnych zarodków. Jutro transfer o 13.20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglosowane :) Ja się trochę uspokoiłam, bo rozmawiałam dziś z embriologiem. Okazalo się, że miałam tylko 9 dojrzałych komórek, tak więc 6 zarodków to w tej sytuacji dobry wynik. Poza tym wszystkie zostały zapłodnione świeżym nasieniem :) Ostatnie badania mojego meża wykazały brak plemników, więc była opcja wykorzystania 5 letnich mrożonych, czyli gorszych, a jednak znalazły się jakieś świeżuchne :) Dziś nadal jest 6 ładnych zarodków. Jutro transfer o 13.20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
A ja juz po transferze. Podano dwa zarodki, jeden 8 A a drugi 10 B i mowia ze sa dobre. Ja nie nadazam za tymi klasami ale chyba nie jest zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrinb masz bardzo ładne zarodki! Trzymam kciuki, żeby zostały z tobą na długie miesiące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrinb masz bardzo ładne zarodki! Trzymam kciuki, żeby zostały z tobą na długie miesiące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czas najwyższy się ujawnić. Nie zrobiłam tego do tej pory, bo nie chciałam zapeszać. Dla niewtajemniczonych, to nasze drugie podejście di in vitro, po 4 miesiącach przerwy. Tyczka wybacz, że nie odpowiadałam na Twóje zapytanie, kto jeszcze... Ale ta stymulacja w porównaniu do poprzedniej była inna, spokojniejsza. No i mamy 8 pobranych komórek (na 10 pęcheżyków) i wszystkie dojrzałe. Teraz trzymamy kciuki za "seks na szkle" i w niedzielę transfer. Trzymam kciuki za Twój jutrzejszy transfer. Katrinb mijałyśmy się dzisiaj w poczekalni. Dziękuje za piękny uśmiech i trzyam bardzo mocno kciuki. Nie ma innej opcji, musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×