Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Usg dziś o 16. Stres mam ogromny, bo moja beta taka bardzo na dolnej granicy normy... mam nadzieję, że maleństwo dziś ładnie się pokaże na monitorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trini 82
Tyczkaa jak po usg? Widzialas bijącego serduszko ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam serduszko :) :) :) :) :) Moje maleństwo ma 41mm :) :) :) :) Niesamowity widok.... za tydzień sprawdzamy czy Junior rośnie :) ale jestem dobrej myśli, obiecałam sobie że już nie będę panikować i się stresować, bo wszystko będzie dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trini 82
O Boże jak cudownie :) :) :) oczywiście, ze wszystko będzie dobrze! Musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wrażenia powiększyłam trochę moje maleństwo :) Tak naprawdę ma 4.13 mm a nie 41mm :) ale jestem zakręcona z tej radości :) Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnaa nadzieja
Ważne pytanie! Proszę odp. bo nigdzie nie mogę uzyskać odp. 3 lata temu(prawie) podchodzilam do in vitro.W tym roku chce podejść od nowa.Czyli cały protokół muszę od nowa.Mam 32 lata.Czy jest potrzeba robic wszystkie badania od nowa?Domyślam sie ,że na pewno hormony ale czy np.HSG? proszę o odpowiedz kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trini 81
Nadzieja - hormony na bank trzeba badać a co do innych badań to jedynie lekarz udzieli Ci tych info, bo co lekarz to inne wymagania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie była różnica roku pomiędzy cyklami i nie musiałam robić: grupy krwi, tokso, cytomegalii, pozostale czyli hormony, wr, hiv, appt, monologi, ekg trzeba było powtarzać. Jednak najlepiej po prostu spytać sie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnaa nadzieja
wiem,że najlepiej spytać tyle,że próbuje sie finansowo nastawić :-) Wszystko niestety kosztuje.Mieszkam w małej pipidówie więc dochodza dojazdy...Nic w tym kraju nie pomagają tylko marudzą ,że przyrost naturalny mały bo ludzie są wygodni .Eh gadać się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ciszaaaaaaa jak makiem zasiał :-) Haaaalooooo Pozdrowienia dla Kamkrzem1 i Kubusia, jak Wam mija czas ;-) ? Tyczkaa jak się czujecie ? Pozdrowienia z nutką wiosmy w tle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Cisza jak makiem zasiał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Co tam u Was słychać tak tu cicho, ja rzadko zaglądam bo Anetka trochę mi czasu zabiera i ledwo na mamuśkowe zaglądam.Będę zaglądać w wolnych chwilach i oczywiście trzymać kciuki:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyczka mega wielkie gratulacje po raz kolejny!!! Dbaj o siebie! Lonia ja 6 marca idę do kliniki na wizytę kontrolną i decyzję czy zaczynamy stymulacje, teraz od 22.02 codziennie podaję sobie zastrzyk decapeptylu (i tylko jednego siniaka sobie zrobiłam:)) Juz się nie moge doczekać - jeszcze jakieś dwa tygodnie i będę w ciąży!! A Ty jak??? Nadzieja hormony sobie zrób, przeciwciała toxo cmv, hsg, hiv.. a o reszcie zadecyduje lekarz! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Cześć Wikula dziś miałam wizete , wszystko o.k od dziś zaczełam symulacje , w piątek do kontroli i zobaczymy co tam się podziało pozdrawiam wszystkie dziewczyny goraco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Kochana wsxystkie wyniki mam super , teraz zaciskamy piąski na piękny przyrost pęcherzyków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Los sobie ze mnie zakpił... wczoraj dowiedziałam się że moje dziecko przestało się rozwijać, jego serduszko przestało bić, moje też teraz ledwo zipie... czekam na poroninie i tonę w oceanie łez..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Tyczka jak mi przykro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyczkaa nie istnieją słowa, by w jakikolwiek sposób zmniejszyć Wasze cierpienie... Bardzo współczuję.. Uważaj na siebie, bądź pod stałą kontrolą lekarza, bo to ważne, byś dalej mogła walczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja.....
Tyczka - przykro mi bardzo. Ja tez przez to przeszłam w styczniu. Na drugim usg dowiedziałąm sie, że mój maluszek przestał się rozwijać. Wiem jaki to ból i rozpacz. Przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Pod koniec marca wybieram się na wizytę z nadzieją, że rozpocznę III podejście, ale po ostatnich niepowodzeniach jestem znów pełna obaw... Głowę mam nabitą aby podpytać o adopcję zarodka, tylko chciałabym razem z adopcją mieć choć jeden swój, czy to możliwe? jak długo się czeka? czy to wystarczy? Czy skorzystać z nacięcia otoczki - czy to coś pomoże? Już sama nie wiem co mam robić :( Trzymajcie się Biziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch120Ja wybieram się na wizytę 18 marca. Wiosna za oknem w sercu nadzieja :-), musi byc dobrze :-). Co do naciecia otoczki to powiedziano mi, że jeśli nie ma konkretnych wskazań, to nie robi sie tego bo nie ma to wpływu na powodzenie "tajnej misji" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka2
Monch napisz do mnie na priva- oka2@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyczka - przytulam... lonia - jakie leki dostałas do stymulacji? ja dzisiaj bylam na wizycie. Nadal mam brać decapeptyl+ codziennie gonal 250 + co drugi dzień menupor. I w poniedzialek 11.03 wizyta kontrolna z wynikiem estradiolu. (ty też masz tylko estradiol zrobić na tą piątkową wizytę??) Trzymam kciukii za całe mnóstwo naszych pęcherzyków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Dostałam gonal 300,menopur i decapeptyl do jutra wszystkie naraz a w piątek rano na wyniki estradiolu a o 16 wizyta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Estradiol i LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyczka trzym się...bardzo mi przykro trzyma lam za Ciebie kciuki....ja we wtorek idę do szpitala na laparoskopię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam gonal 250 menupor co drugi dzień i decapeptyl, w pon. mam zrobić badania,ale mi doktor napisał tylko estradiol i nie wiem czy lh też zrobić? Wizytę ma na 14:40 Lonia może kiedyś spotkamy się w klinice? Mąż z tobą jeździ? Bo mój niestety nie ma jak - pracuje, więc ja sama tam siedzę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×