Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość lonia30
Cześć Wikula , ja dla świetego spokoju zrobie estradiol i Lh , mój mąż jezdzi zemna bo jestesmy w polsce razem na 5 tygodni urlopu :-) po jutrzejszej wizycie bede wiedziec kiedy znowu :-) pozdrawiam goraco buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyczka bardzo mi przykro wiem co czujesz:( sama przez to przechodziłam po I ivf poroniłam, ale teraz jestem mamą i mam zdrową córeczkę po II ivf, także się nie załamuj ważne, że się udało i zaszłaś w ciążę.Jest ciężko, ale czas leczy rany. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyczka przytulam,wiem co czujesz ja również poroniłam,ale musimy być dzielne i walczyć dalej. Ja we wtorek idę do szpitala na histeroskopie ja wszystko będzie w porządku to jeszcze w marcu umówię się na wizytę ,żeby zacząć drugie podejście do ivf Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYCZKA- Kochana trzymaj sie , wspierajcie sie z Mężem i mysl w miare pozytywnie,bo wiem,ze to nie latwe i proste........ Jest to cios ogromny w serce i ból przelany łzami........ Kochana tule Cie mocno wirtualnie i wierzę,że do Was uśmiechnie się jeszcze raz Szczęście ale juz na cale 9 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathrinb
Tyczkaa bardzo mi przykro... Nie wchodziłam tu trochę a teraz takie wiadomości... Masakra. Ja dzisiaj miałam kriotransfer naszego zarodka, który się zamrozil. Blastocysta B2... Nie mam wogole dobrych przeczuć i podchodzę do tego na zasadzie - jak jest chociaż 1% szans to trzeba sprobowac i ruszyc dalej. Jak się nei uda (a niestety tak zakładam) to od następnego cyklu zaczynam kolejne in vitro. Tylko gdzie... Nie mam w sobie tego żeby mieć nadzieje i za 6 dni znowu plakac ze się nie udało... Sa tak male szanse ze wole zalozyc ze się nie uda i najwyżej się zdziwie. Pewnie wiecie jak to jest, jak organizm sam sobie tworzy jakiś mechanizm obrony przed niepowodzeniem, którego jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncha - a dlaczego czekasz aż do konca marca? Ja myślę, że nie będize problemu, żebys miła przy adopcji jeden swój zarodek:) Melcia - wizyta już za tydzień:)) Jak nastawienie? Mla - powodzenia jutro! Będzie dobrze, pamiętaj!!! Lonia jak u Ciebie, jak po wizycie? Ile masz pęcholi? Kiedy kolejna wizyta? Tyczka - daj znać jak uciebie? Mam nadzieję, że dajesz sobie radę! trzymaj się... m84 - gdzie robisz histeroskopię? Mam nadzieję, że wszystko będize dobrze, musi być! Daj znać po! kathrinb - mocno trzymam kciuki, żeby mrożaczek się u Ciebie zadomowił! Byłas dzisiaj w Polmedisie? To może nawet sie spotkałyśmy... Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie. Doktor z wyniku estradiolu jest zadowolony, wyhodowałam 10 dobrze wyglądających pęcherzyków (i kilka mniejszych, które może też podrosną). W czwartek kolejne pobranie krwi i wieczorem wizyta. Na razie leki biorę w tej samej dawce:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikulaa witaj, rzeczywiście wizyta już blisko. Nastawienie oczywiście dobre bo musi być dobrze :-), choć są tez momenty kiedy się zastanawiam jak to będzie... Podchodząc do pierwszego programu byliśmy z mężem bardzo pozytywnie nastawieni, usmiechając się mdlałam przy kolejnych zastrzykach :-) ;-) :-) . Niestety nie udało się :-(. Teraz sama nie wiem, nie mogę się już doczekać, ale też boję się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
dziewczyny nie jestem za bardzo w temacie, ale miałam robione in vitro w polmedisie we wrocławiu, wszystko przepdowadzał dr siejkowski, po transferze, miałam zrobić zastrzyk ovitrelu, miałoto byc w 7 dniu po punkcji, potem w 11 dniu zrobic estradiol - ponad 23000. progesteron pow.80 i hcg (8), lekarz zlecił mi jeszcze w tym samym dniu wziąsć kolejną dawkę ovitrelu, było to w sobotę, dzisiaj kolejny raz powtarzałam bete i wyszła 18 i znowu mam powtórzyć w piątek, pielęgniarka powiedziała, że jej wzrost moze być spowodowany zastrzykiem, co o tym myślicie?, niewiem czy mogę mieć jeszcze nadzieję, test ciążowy wyszedł negatywny... nawet niewiem w jakim dniu cyklu jestem i czy przy lekach moge dostać@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Wikula ty to masz piękny wynik , umnie jest było tylko 3 pęcherzyki a teraz został tyko jeden :-( ale nie przerywamy tego wszystkiego , dzis mam strasznego doła nie wiem czemu tak sie stało że nic wiecej nie wychodowałam :-( ale się nie poddaje może akurat ten jeden bedzie naszym szczęściem .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathrinb
lonia glowa do góry, przecież wystarczy jeden! wiem, ze to marne pocieszenie i chciałoby się więcej ale trzeba się uczepić tego co pozytywne a mnie dzisiaj (2 dni po kriotransferze) pobolewa brzuch jak na okres i moje nadzieje już spadly do totalnego minimum; wogole brzuch mnie pobolewa od transferu; zastanawiam się kiedy się zagniezdza taki 5dniowy zarodek po kriotransferze - wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathrinb
ioterma ja miałam w I weryfikacja 4,25 i potem w II weryfikacji 8,8 i kazano mi odstawić leki; robiłam podczas drugiej weryfikacji dwa badania bety, jedno wieczorem (wynik 13) a drugie nasteonego dnia rano (wynik 8) także jak widzisz, ovitrelle calkiem ostro wpływa na wynik i dość wolno znika z organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy pierwszej weryfikacji miałam BHCG 13,45, a w II juz 5,29 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
ale też przy orwitrelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathrinb
No tak, ja miałam w dniu I weryfikacji podana kolejna dawke ovitrell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
o to juz sama niewiem, czekam do piątku, ale coraz bardziej sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszej weryfikacji też dostałam Ovitrelle (1/8 ampułki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam ovitrel przed i po l
Ja miałam ovitrel przed i po l badaniu. Sama nie wiem co myśleć o wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melciam mam nadzieję, że tym razem wam się uda, przecież w końcu się uda! izoterma - nie doradzę, bo nie wiem jak ma być... lonia - zobaczymy ile z tych pęcherzyków prztrwa..jutro mam wizytę... A ty już po kolejnej wizycie? Wiesz już kiedy będzie pnkcja?? kathrinb dziewczyny, którym się udało zajść w ciążę często mówią o bólu brzucha jak na @, więc może to akurat dobry znak!! Myślicie, że jutro już się dowiem, kiedy będę miała punkcję i transfer. jutro będzie 9 dzień stymulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Wikulla ja już po wizycie w sobote rano mam punkcje , na tym jednym pęcherzyku , mam nadzieje że to będzie ten szczęśliwy :-) pozdrawiam wszystkie dziewczyny goraco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
9 dzień , a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
9 dzień a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma 30
Dziewczyny czy normalne sa po transferze nabrzmiałe mocno piersi i je szczę do tego już prawie od tygodnia mam bóle podobne do miesiaczkowych niewiem czy to normalne :-( zaczynam się martwić bo wiem ze lada dzień może być @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu30 uwierz, że to własnie ten jeden jedyny :-) Będzie dobrze zobaczysz :-) Izoterma ja po transferze też miałam takie objawy, do tego byłam przestymulowana, pobrano mi 18 pęcherzyków i brzuszek miałam jak w 8 miesiącu. Na sylwestra do znajomych kombinowałam z ubiorem jak koń pod górę :-). Niestety w moim przypadku bóle jak na @ nie były dobrą wróżbą, ale to przecież nie reguła, więc trzeba cierpliwie i pozytywnie czekać :-) Wikulaa dzięki za wsparcie...to jest to czego teraz potrzebuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Melcia dzięki za wsparcie :-) pozdrawiam wszystkie dziewczyny Wikula czekam na wiesci od Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z kliniki. nadal mam 10pęcherzyków największy coś koło 15mm, endometrium ładne:) W sobotę mam kolejną wizytę i najprawdopodobniej we wtorek punkcję. Trochę mi to plany krzyżuje, bo w sobotę miałam iść do pracy, a teraz muszę szukać zastępstwa, myślałam, że punkcję można wykonać po południu, ale niestety...będę musiała wziąć L4... Wy też brałyście l4? W dzień transferu byłyście w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikulaa piękny wynik :) Ze względu na transfer i emocje z nim związane warto odpocząć w zaciszu domowym. Nic tak naprawdę Tobie nie zaszkodzi, ale ze względu na komfort psychiczny warto odpocząć. Buziole dla Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikulaa trzymam mocno kciuki, ja punkcje też miałam wyznaczoną na 9 rano, ale udało mi sie ubłagać żeby była o 11. Miałam w pracy baaaardzo ważne spotkanie i za chiny nie mogłam tego przełożyć. Nie do końca było to łatwe, ale udało sie i punkcja była o 11. Potem miałam resztę dnia wolne. Rzeczywiście trzeba odpocząć, oprócz wielkiego zmęczenia po samej narkozie, dochodzą potęrzne emocje i o niczym innym się nie myśli... Wolne jak najbardziej TAK ! Lona 30 jutro wielki dzień :-), jak się czujesz ? Dziewczynki trzymajcie się, ja w poniedziałek ide na wizytę i też już moje myśli krążą w jednym kierunku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Melcia troche bolą mnie jajniki a tak pozatym wszystko o.k , już zaczynam troche się stresować ,jestem w polsce na urlopie wiec moj kochany mąż zapewnia mi codziennie jakies atrakcje żeby za dużo nie myśleć :-) pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×