Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Ja jestem po punkcji?? Czy też czułyście takie ciągnięcie w dole brzucha? Lonia - jak się czujesz?? Ja jutro ma dzwonić i pytać jak się miewają moje komórki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Wszystko o.k nic mi nie jest , troche brzuch mnie boli , a Ty jak się czujesz ile miałaś komóreczek ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonia - oby twoje samopoczucie caały czas było super! Pobrali mi 9 komorek, 3 wzięli do naturalnego zapłodnienia, 4 do icsi, a 2 musze jeszcze podrosną (nie wiadomo czy im się to uda)...jutro mam dzwonić i pytać... brzuch mnie boli, tzn ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Wikula co tam Uciebie jak tam twoje komóreczki ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia - napisz coś więcej o swoim samopoczuciu!?? a u mnie: zapłodniły się 4 komórki (2 naturalnie, 2 z icsi). Jest jeszcze szansa,że dwie z icsi się zapłodnią. Te dwie, które były niedojrzałe niestety nie podrosły... Wstepny termin transferu mam na piątek na 11, ale jeszcze jutro będa do mnie dzwonić:) Reszta dziewczyn - odezwijcie się:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Wikula troche pobolewaja mnie niekiedy jajniki a tak pozatym to nic mi nie jest , nie wiem czy tak ma byc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Wikula co tam Uciebie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia - mam nadzieję, że ten ból u Ciebie to bardzo dobry znak!! Ja jutro o 11 mam transfer, potem na 15 ide do fryzjerki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Wikula trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Wikula jak po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie przy transferze nic się nie czuje, po w sumie też niewiele. Jedyne co to czuję jajniki...Zaraz wychodzę, bo umwoilam się na wieczór z koleżankami - chyba mogę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytajaca ...
Wikulaa - jak najbardziej możesz wyjść z koleżankami. Ja w dzien transferu byłam na wieczorze panienskim na dyskotece ;) oczywiście nie pilam i nie tanczylam. Po 12 dniach byłam na weselu i tanczylam, bo stwierdzilam co ma być to będzie( a już wiedziałam, ze jestem w ciazy, zrobiłam test i bete przed weselem :) i oczywiście donosilam ciążę do końca ;) Także nie ma co sie za bardzo nad sobą rozczulac ;) miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia - co u Ciebie?? Ja cały czas czuję jajniki i piersi mnie bolą na maksa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Wikula mnie pobolewa brzuch i tylko tyle w środe zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonia - jak ja ci zazdroszczę tego,że już w środę będziesz wiedziała co i jak:)) trzymam kciuki&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Musze powtórzyć bete po świetach , w klinice nic mi dokładnie nie powiedzieli czy jestem czy nie , więc dalej jestem w niepewnosci , piersi bolą mnie strasznie a testu nie robiłam , a co Uciebie kochana ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia - a jaki ci wyszedl wynik??? ja jutro jadę zrobić pierwszą betę i z wynikiem będę dzwonić do kliniki...Mnie cycki też bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Cześć dziewczyny, Zaczęłam właśnie stymulacje i mam pytanie czy gonal f 175 i menupor 75 to standardowa dawka stymulacji do ivf w polmedisie i ewentualnie ilu jajeczka można sie po takiej dawcy spodziewać, wiem ze to jest kwestia indywidualna jak sie zareaguje na leki ale ciekawa jestem waszych doświadczeń w leczeniu i wyników , mam 34 lata to moje pierwsze ivf, nieplodnosc idiopatyczna - moje wyniki i M bardzo dobre tylko ciąży brak ;) bardzo dziękuje za wszelkie informacje. Życzę każdej z Nas spokojnych i rodzinnych świąt i wielu jajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Wikula jak twoje wyniki dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka cisza
to potwierdza, że źle się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Umnie porażka , nie udało się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia bardzo mi przykro :( Wiem,że żadne słowa nie ukoją Twojego bólu..... Ściskam Cię i życzę dużo siły i wytrwałości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Wikula napisz co Uciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Dziewczyny mam pytanie :czy któraś z was wie ile kosztuje adopcja zarodka i jakie są procedury , z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Lonia przykro mi, że ci się nie udało :( na str 221-223 znajdziesz kilka moich postów na temat AZ, nie wiem czy na nich pisałam jaki koszt więc ci podaję 3500 sam zabieg, do tego trza doliczyc dojazdy, leki, wizyty, łączny koszt to ok 4500 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Margi dziękuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie ja brałam 250 finału codziennie i menupor co drugi dzień przez 14 dni wyhodowalam 9 jajeczek. Koniecznie pisz tutaj jak będzie szła stymulacji! Linia bardzo mi przykro, chyba rozumiem jak się czujesz... W sobotę moja beta wynosiła 3,46, we wtorek 8,05 i mam jeszcze raz ja powtórzyć, bo wcześniej brałam ovritelle i od tego mogła podrosnac. Sama nie wiem, ale moje nadzieje są bardzo małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×