Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Czyli CLO od 2 do 6 dc... Z mojego doświadczenia powinnaś do lekarza zgłosić sie w 7-8 dc. Kiedy brałam CLO przed IUI w 3-7 dc to wizytę zawsze miałam w 8 dc. Potem w zaleznosci jak sytuacja wyglądała lekarz wyznaczał następny termin monitoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owu po CLO może wystąpiś nawet 12 dc, więc lepiej pilnować, żeby wiedzieć kiedy np. podać pregnyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś też brałam CLO od 2 do 9 dc i wizyte również miałam w 8 dc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Okres przyszedl. Powiem Wam, ze jakos... Lepiej sie z tym czuje. Przynajmniej juz nie moge sie oszukiwac na tysiac sposobow ze sie udalo tylko w labie plywal rekin i dlatego zwracali zle wyniki ;) Takze umawiam sie na wizyte i bede ich molestowac zeby zrezygnowali z dwoch cykli przerwy na rzecz jednego :) Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciuki zaciśnięte :-) Jak nie będą się chcieli zgodzić to przywiąż się do fotela i zagroź, że nie wyjdzesz do drugiego cyklu :-) :-) Swoją drogą to ciekawe jak my kobiety jesteśmy dzielne, ja też gdy @ przyszła poczułam nieziemski żal i smutek, ale z biegiem czasu i ulgę wraz z siłą do dalszego działania. Pojawiła się motywacja i radość, że znów zaczynam coś robić i że będzie dobrze. Teraz zbieram siły i środki i do boju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki MelciaM :) Jutro zadzwonię do Polmedisu i się umówie na środę i czwartek, dziś dostałam @ a jutro zaczynam stymulacje Clo. Boję się IUI, może nie zabiegu a rozczarowania potem jak się nie uda..:( To najgorsze... 3majcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Cześć dziewczyny Zagladam do was od dłuższego czasu ale teraz chciałabym dołączyć jeśli można? Jestem po kolejnej nieudanej iui-ostatniej już bo jak powiedział dr Polak szkoda czasu i pieniędzy w naszym wypadku bo to już 8rok starań a ciąży brak, nasza diagnoza to nieplodnosc idiopatyczna i jedyne co nam pozostaje to in vitro. W poniedziałek idę na wizytę żeby poznać plan podejścia do ivf i dostać skierowanie na histeroskopie bo coś znalezli mi na ścianie macicy i muszę sprawdzic co to jest. Boje sie bardzo kolejnych rozczarowań ale to nasza ostatnia szansa na dziecko więc muszę myśleć pozytywnie i wierzyć ze sie uda. Mam do was pytanie ile trwa przygotowanie do ivf i jak długa musi być przerwa od ostatnich stymulacji? Będę bardzo wdzięczna za informacje Pozdrawiam cieplutko i życzę pięknego przyrostu bety dla oczekujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długi protokół 1 dc - start tabletki antykoncepcyjne 21 dc - zastrzyk wyciszający przez 14 dni od podania zastrzyku nic nie robimy - czekamy w 14 dniu po zastrzyku start stymulacji (codzienne zastrzyki w dawkach ustalonych przez lekarza indywidualnie - uzależnionych od monitorungu i rozwoju sytuacji) Stymulacja trwa ok 10-15 dni następnie punkcja i po punkcji w 3 dobie transfer No i dwa tygodnie ciężkich oczekiwań na wynik :-) U mnie całość trwała 48 dni 7 listopada 2012 zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, 6 grudnia początek stymulacji , 21 grudnia punkcja, 24 grudnia transfer. Teraz do następnego podejścia odczekuję dwa pełne cykle i od trzeciego cyklu tabletki antykoncepcyjne i jak wyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwzględniłam w powyższej wypowiedzi czasu, jaki trzeba poświęcić na badania, które trzeba przejść przed rozpoczeciem protokołu. Ja te badania wykonywałam od października, bu też musiały być wykonane w określonych dniach cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannacotta
Melcia, a jakimi lekami Cię stymulowali? Pamiętasz może dawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pamiętam :-). Brałam tylko Gonal raz dziennie w dawkach bardzo małych bo prawie całą stymulacją miałam 75, dwa razy 150 i raz 100 . Moja stymulacja trwała 14 dni. Miałam 18 pęcherzyków z jednej strony i chyba z 9 z drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyczkaa jak tam dzisiejsza beta :-) ? Jak się czujecie :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, moja dzisiejsza beta będzie znana dopiero w poniedziałek o 12... Ale ja już się nie stresuje, bo i tak nic na to nie poradzę... Natomiast dziś mam okropne mdłości, od rana nie odchodzę od toalety i na bank dziś tam wyląduje :( ale chociaż teraz czuje ze jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trini 82
Tyczkaa a Ty robilas test ? ;) Z mdlosciami pewnie sie trochę pomeczysz, ale widok bijącego serduszka wynagrodzi wszystkie niefajne dolegliwości :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini robiłam 3 badania beta HCG i w sumie pare dni temu zrobiłam jednego sikanca i wyszła bardzo bladziusienka druga kreska. Dziś może uda mi się kupić test to sobie jutro zrobię jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
MelciaM dziekuje , teraz mam juz w miare jasny obraz sytuacji i tego co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trini 82
To zrób, bo aż sama jestem ciekawa jak teraz wyjdzie skoro beta tak ładnie rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trini 82
To było do Ciebie Tyczkaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie miałam jak kupić test, więc pozostaje mi czekanie do poniedziałku. Chyba ze jutro dostanę pozwolenie na pojechaliśmy do miasta to łże tam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trini 82
A gdzie Ty wyjechalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam sobie was troszkę podczytać:) Ponieważ we wtorek, po czterech latach bezowocnych starań była na wizycie u dr Polaka i ostatecznie zdecydowałam się na in vitro. Poniewaz wszystkie badania miałam ze sobą, to od razu dostałam receptę na tabletki antykoncepcyjne i od nastepnego cyklu (który lada moment powinien się zacząć) zaczynam procedurę przygotowująca do ivf. Czy mogę z wami spędzić trochę czasu? Powiedzcie mi kiedy wpłacałyście pierwszą część pieniędzy za in vitro? Kilka dni przed wizytą w 14dc? Tyczka moje ogromne gratulacje! Pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kienka xxx
Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikulaa bardzo ci dZiekuje za gratulacje :) co do pieniedzy to ok. 14 dnia cyklu na wizycie dostaniesz zastrzyk do wykonania w 21 dniu cyklu, za który zapłacisz razem z opłata za wizytę. ( Zastrzyk kosztuje ok 370zl+ wizyta 80zl). Potem przed rozpoczęciem stymulacji wpłacasz im zaliczkę 5000zl, reszta kwoty do zapłacenia jest po punkcji i przed transferem. Życzę powodzenia, żeby dało sie za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyczkaa i jak beta :-)... Wiem, że to tylko formalność, ale tak z ciekawości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie beta 166.3 :-) :-) na 18 lutego jestem umówioną na USG :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz gratukluję :-)! Życzę wspaniałych dalszych 9 miesięcy, a kolejnych jeszcze wspanialszych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×