Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Margo wczoraj nie pisałam bo trochę doła załapałam po wizycie :( Zaledwie 4 pęcherzyki mam takie 14,15 mm :( nie myślałam nawet że może być aż tak kiepsko :( Brałam do 9 dc gonapeptyl 0,1 x zastrzyk i od 3dc fostimon 3 ampułki. Dziś 1x gonapeptyl i 3 ampułki menopuru. Jutro Ovetrille czy jakoś tak a potem antybiotyk, medrol i na piątek punkcja. mam nadzieję że coś się jeszcze urodzi albo przynajmniej te co są to będą te właściwe :) psioszko czy u Ciebie też nie było 4? Jakoś u Ciebie tyle pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohijto, 4 to nie szal ale tez dobrze rosna w tym samym tepie.Gorzej by bylo gdyby roznice pomiedzy byly 6-8mm.Moze cos jeszcze urosnie.Kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohijto, powiem Ci szczerze ,że do końca nie pamiętam, ale chyba 7 zabrali, 5 się zapłodniło, a 4 ładnie rosły.Podali 2, a 2 nie dotrwały do 5 doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohjito wiem co czujesz, bo ja miałam do punkcji chyba 6 albo właśnie 4 dobrze rokujace pecherzyki, juz nie pamietam. . Po punkcji dowiedziałam sie, ze pobrali tylko dwie komórki. Byłam załamana! A jak sie dowiedziałam, ze tylko jedna sie zaplodnila to juz w ogóle pomyślałam, ze klapa. Ale jak podali mi ten jeden zarodek to po cichu wierzylam, ze zostanie ze mną i co? Został :)))) naprawdę liczy sie jakość i ja jestem tego najlepszym przykładem. Głowa do góry. Najważniejsze, zeby choć jedna komórka po zapłodnieniu zaowocowała pięknym zarodkiem, ktory zostanie ze swoją mamusia aż do porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Margo co tam u Ciebie?jak tam rośnie brzuszek?ja zaczełam 24tc nie moge sie doczekac kiedy Kubuś bedzie z nami :-)w sobote byłam we wrocku w smyku rozgladałam sie za wózkiem,spodobal mi sie bebetto luca :-) a moze ty masz jakis godny polecenia? Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wrocka i Margo :* Margo Twoje słowa bardzo mnie podniosły na duchu. Wiem że najważniejsza jest jakość i teraz już tylko na to liczę :) W piątek punkcja i wtedy dowiem się wszystkiego :) Przyszłe mamusie trzymajcie się :* Mam nadzieję że za niedługo i ja będę wybierała wózki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mają rację nie ilość tylko jakość komórek się liczy:) ale u mnie było tak, że w mniejszych były dojrzałe komórki, a w największych pęcherzykach nic, także nie ma reguły, ponoć lekarze mówią, że kobiety, które mają mniej komórek częściej zachodzą w ciąże, a przy większej ilości nie zawsze tak jest, ale z kolei więcej zarodków może być do mrożenia.Trzymam kciuki bo ja miałam trzy komórki a dwa zarodki jeden został ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu wiem że nie ilość a jakość..I często jest właśnie tak że nawet z dużej ilośc**pęcherzyków nic nie wychodzi bo komórki są złe itp. Jednak przy tak małej liczbie może być tak że żadna komórka nie będzie dobra :( Wierzę że mi się uda bo teraz tylko wiara zostaje :) Mi wystarczą 3 zdrowe komóreczki...dwie zabiorę ze sobą a jedną zamrożę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito, tobie jak i kazdej z nas jest potrzebna ta jedna jedyna i tego ci zycze z calego serducha! Oby sie udalo! Odezwij sie jutro.Nie wiem o ktorej masz punkcje ale trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ja znowu czekam...... trwa moje odlicznie miesiecy i czekanie na telefon.Ale wiem ze warto bylo i bedzie kiedys! a tu w marcu 36 stuknie.To mnie przeraza! Histeroskopia wykazala czystke w M wiec sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 ja jutro zaczynam 25 tydzien. Brzuchol rosnie :) Ja mam X-landera XA i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę. O tym co Tobie sie podoba słyszałam, ale nie opinie, tylko ze sie podoba wielu dziewczynom. A jak Ty sie czujesz? Mohjito daj znać jutro po punkcji. Czekamy z niecierpliwością i jesteśmy z Tobą. Wrocka, super ze badanie wyszło w porządku :). A na jaki telefon czekasz? W związku z czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka będzie dobrze wierzę, że się uda i znajdziesz swoje śnieżynki, które zostaną z tobą:) Ważne, że byś Ty uwierzyła, a wiek na to nie patrz teraz kobiety mają dzieci w wieku 40 lat, a nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Czekam na dawczynie.Dzwonilam tez do invimedu ale tam tez sie dlugo czeka.Zostane tu gdzie jestem bo nabralam zaufania do lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka, to może nam razem się uda zadziałać. Ja w tej próbie oddawałam jajeczka potrzebującej:) Teraz jeśli wyhoduję znowu coś, to chętnie się podzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Moze akurat bedzie tak ze ja trafie na Ciebie Psioszka.Kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Kolejka jest tak dluga ze nie wiem ile bedzie mi czekac.Nigdy bym nieprzypuszczala ze tyle kobiet ma taki problem jak ja.Smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pobrali mi 4 komórki...w poniedziałek transfer :) trzymajcie mocno kciuki dziewczyny za piękne zarodeczki, udany transfer i betkę :P wrocka - trzymam kciuki za wspaniałą dawczynię, w końcu sie uda zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito suppeeerr! Beda jutro dzwonic do ciebie jak tam sie dzieciaczki rozwijaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo ja czuje sie dobrze:-)brzusio rośnie moje szczescie kopie,jestem szczesliwa oby tak dalej :-) tez patrzylam na tego x-landera co masz ,ale babeczka powiedziala mi ze jest ciezki i bardziej terenowy,ale opinie tez ma dobre,jeszcze mam troszke czasu to sobie przemysle :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mohjito trzymam kciuki,niech sie ładnie dziela-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocko myślę że w Invimedzie tak nie ma i czeka się dopiero do transferu. Pewnie jak komuś nie wyjdzie to informują szybciej a tak to na transferze się dowiadujemy :) Dobrze że poniedziałek niebawem :) Jak będzie po wszystkim to dam znać :) Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohjito to extra, ze 4 Komórki C***obrali. Teraz niech sie ładnie dziela :) Daj znać w poniedziałek :) trzymam kciuki :))))) Powodzonka! m84, wózek jest dosyć ciężki, ale ja go nigdzie nie noszę...wsadzam jedynie do auta. A jak chcem gdzies zejść po schodach to nie ma żadnego problemu ze względu na duże pompowane koła. I te właśnie koła są idelane na nasze piękne chodniki... w większości nierówne i popekane. A poza tym swietnie sie sprawują w parku i na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka a kiedy mniej wiecej Cie poinformuja o dawczyni? Kurde myślałam, ze tak z 3, 4 mies.to max., zeby C***odali zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo dziękuję :* Wizyty u dr po punkcji bałam sie jak nigdy, bo nie wiedziałam co mi powie. Wiem że to mało ale i tyle mnie ucieszyło i teraz liczę na to że wyjdą z tego piękne zarodki :) Była ze mną dziewczyna na sali która tylko przy jednym jajniku miała 17 pęcherzyków...Ciekawe ile z tego wyszło jej komórek... Odezwę się jak tylko będę mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Margo,ostatnio czekalam 4mies to strasznie dlugo plus stymulacja okolo 1,5 mies.Zalezy ile kobiet tez czeka I zalezy ile ze stymulujacych sie podpisze zgode na dastwo.Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
mohjito trzymam mocno zacisniete kciuki za jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka to trzymam kciuki, zeby jak najszybciej komoreczki trafiły do Was :) Mohjito czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito jak tam? Mam nadzieje ze same dobre wiesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Margo dzieki wielkie.Mam skryta nadzieje ze moze do konca lutego cos sie wydarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×