Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Luminositi
Heliotriop ale takie powiklania jak ja mam na prawde zadko sie zdarzaja, nie ma co sie martwic na zapas. Mysle ze jesli na prawde pragniesz dziecka to warto zaryzykowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luminosity. :) cieszę się,ze się "odezwalas," moja dzielna koleżanko!!! Jak mi Ciebie szkoda z powodu tego co przechodzisz!!! Oby woda szybciutko zniknęła i wszystko juz było ok i do domciu. O takich powikłaniach też przyznam nigdy nie słyszałam. Jesteś dzielna i tak trzymaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Po wczorajszym ovitrelle (chyba po tym) tak mnie wzdelo,ze aż się boje i pobolewa mnie przy oddychaniu pod prawym zebrem. Spotkała się ktoras z was z czymś takim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
tylko, ze ja strasznie zle reagowalam na tabletki anty i teraz sie tego panicznie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Madziara u mnie się tak zaczęło,.....i okazało się, ze zebra bola bo właśnie jest płyn w płucach. Pij dużo ok 4 litry patrz czy często oddajesz mocz, lepiej lekka dieta wskazana a jak Ci objawy nie przejdą albo się nasila od razu lec do lekarza, żeby Ci sprawdził czy nie masz hiper. Ja za długo czekalam i teraz szpital, mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko się unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tego się boje Luminosity :-( Idę się położyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminosity piję i piję i zaraz pękne chyba. Oby przeszło.. Tobie schodzi juz ta "wodna opuchlizna"??? Lepiej juz? poczytalam w Internecie i rzeczywiście wiele dziewczyn ma tak po ovitrelle i trzeba duuuuzo pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiiaa
Laseczki badzcie dobrej mysli wszystko musi byc dobrze trzymam za was kciuki czekamy tylko na wasz wpis ze beta pozytywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaaa tak się boję. Mam tylko nadzieje,ze jutro będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luminositi robili ci bete w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Gościu jeszcze nie, jeszcze jest za wcześnie. Madzia a Ty jak się czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luminko w nocy jak wstawalam za potrzeba bo tak się opiłam bolał nadal brzuch i zeberko. Dziś jestem w pracy juz i zauważyłam,ze jak siedzę to boli mniej niż leżąc a zwłaszcza przy podnoszeniu się. Przy wdechu nadal po olewa dzień sie dopiero zaczyna zobaczę co będzie dalej. dziś dzwonie spytać czy są mrozaczki - Ty chyba też? Pytałam wcześniej czy Tobie juz schodzi ta woda jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam właśnie do Polmedisu i mam 3 mrozaczki Luminko dzwonilas juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiiaa
Laseczki trzymak kciukasy za wasza betea a wy trzymajcie za mnie bo zaraz mam zabieg usowam balon z zoladka. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Kasiu trzymamy mocno kciuki. Tak Madziu dzwonilam, ale w sprawie moich mrozonek nic nie wiadomo mam dzwonić jutro, aż się boje ze się nic nie uchowalo. U mnie juz ogólnie lepiej, woda jest ale spada dzisiaj ''zrzucilam'' ponad 3 kg. Jutro będą mi robić jakieś badania to może się czegoś dowiem, na razie leże, leki przyjmuje i pije :D. A Ty Kochana w tej pracy się nie przemeczaj tylko za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminko ja czekam zawsze na wieści od Ciebie jak na zbawienie normalnie. :D super,ze jest już lepiej. To na mrozaczki Twoje czekamy do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminosity masz jakieś plamienia czy coś w tym stylu? bo ja nie (pomijając luteine :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara, ja już po transferze. Są ze mną dwa bąbelki. Jak pisałaś mam też zrobić za kilka dni weryfikację, czego wcześniej nie było chyba. Musimy być dobrej myśli i będzie dobrze. A jak Twoje samopoczucie? Już Ci przeszły bóle podczas oddychania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara a jakie miałaś podane zarodki, bo jak pamiętam to trzy, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka6
Madziara, już przeczytałam jakie miałaś zarodki podane, bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sabinka ja miałam podane dwa zarodki.a Luminosity 3 :D Trochę mi lepiej ale tak jak pisałam siedzę a nie leze i to nie sprawia mi bólu d jeżeli chodzi K badanie estradiolu i progesteronu to kurcze nie mam możliwości zrobić teraz w środę i juz odrazu mieć wynik bo u mnie następnego dnia jest .czyli na piątek bym miała. Mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara, a nawet nie wiem, czy jest to istotne bardzo, że w dniu który podali trzeba mieć wynik. Zadzwoń może do kliniki i zapytaj, czy 1 dzień później nic nie zaszkodzi, ja bym tak zrobiła. I ewentualnie jak trzeba zgodnie z instrukcją pojechała najbliżej tam, gdzie jest wynik w ten sam dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Sabinka i jak się czujesz, teraz odpoczywaj i dawaj znać czy cos się zmienia hehe :) Madziu nie mam żadnych uplawow, czy plamienia - sama juz nie wiem czy to dobrze czy źle. Brzuch coraz bardziej boli mnie jak na @. No i jeszcze się okazało, ze nie mam żadnych mrozonek :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinka najlepsze jest to,ze najbliżej mam Wrocław (100km) dlatego jak miałam badać estradiol jeszcze przed punkcja to jechałam rano do Wrocławia i kilka godzin włóczyłam się po mieście bo wizyty miałam popołudniu. Jutro zadzwonie i spytam szczerze wolałabym zrobić właśnie dzień później bo byłby to 9dpt i hcg by coś może pokazało a w 8 dpt to chyba za szybko. Bo hcg też jest wymienione w tych badaniach o czym wczsniej zapomniałam napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Luminosity Spokojnie trójeczka Ci wystarczy ;) mnie też brzuch od czasu do czasu kłuje jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
3 hehe niech się chociaż jedno przyjmie. Bo nie wiem czy kolejna stymulację moje jajniki przeżyją. Najgorsze jest to, ze w tym szpitalu wszędzie są ciężarne, male dzieci, porody,....a ja odliczam dni i staram się myśleć o wszystkim innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminko a Ty kiedy będziesz robiła pierwsze badanie hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×