Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość heliotrop
mam umowiona wizyte do dr polaka na 16 maja i nie moge sie doczekac co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak robiłam inseminację to dostałam zwolnienie na ten dzień. Ale wygląda na to, że lepiej wziąć w dzień zabiegu wolne, a po pójść na wizytę do swojego ginekologa i poprosić o L - 4 - tak jak zrobiła Luminositi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
a jakie trzeba ze sobą zabrac wyniki badan na pierwsza wizyte??? mam jeszcze czas to moze jakies porobimy dodatkowo oboje mamy morfologie, hormony, badanie nasienia meza, moja cytologia i usg piersi ale czy cos jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem. Wzięłam 2 zarodki klasy 8a i 10a a za dwa dni mam dzwonić czy pozostałe (6 sztuk) będzie mrożone. Nic nie boli transfer. Bardzo mila obsługa. Sam transfer przeprowadza dr Siejkowski pod okiem dr Polaka. Luminosity gratuluje odwagi - 3 zarodki ;) trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heliotrop - ja miałam dodatkowo badania na obecność wirusa HBS, HIV, HCV i WR-u obojga partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
na hiv tez mamy i ja jeszcze takie od kardiologa inne strasznie sie tego wszystkiego boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszej wizycie, dostaniesz "swoją teczkę' z kompletem badań do wykonania i wytycznymi co dalej. Nie mniej jednak warto się przygotować do wizyty i wziąć do wglądu już wykonane badania. Zrób ksero dla doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się nie boję. Wiem, że podjęliśmy słuszną decyzję.A Ty przystępujesz do in vitro czy do inseminacji, bo nie doczytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
nie wiem moj maż po badaniach nasienia ma 0% plemników nie wiemy co jest powodem i czy da sie to jakos naprawic maz choruje na padaczke, bierze leki....moze to przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heliotrop cala litanie badan dostaniesz od doktora. Spokojnie przejdziemy razem przez to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to się nie poddawać i myśleć pozytywnie. Szczerze polecam doktora Polaka. Mam nadzieję, że znajdzie rozwiązania dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espania
Witam ...podchodze do invitra w polmedisie...i chciala bym dolaczyc do forum ...jutro idziemy na pierwsza wizyte zwiazana z tym jestesmy na etapie brania antykow 14 dzien i moje pytanie ile jeszcze czasu do konca...ja mam 27 lat moj M ma 25 i niemozemy w to uwierzyc ze nasz dotyczy nieplodnosc ...pierwszy raz juz sie zmierzylismy z invitrem w opolu i sie nie udalo..na rzaodowy program...i zrezygnowalismy bo szanse sa znikowe ....pozdrawiam i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Espania. Jestem na podobnym etapie . Najpiew tabletki, potem zatrzyk z dipherliny i po okresie zaczyna się stymulacja do in vitro. Każda z nas reaguje inaczej więc przygotowania, tzw. Protokoły mogą się różnić. Pozdrawiam Cię i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli po okresie odrazu stymulacja?to moze sie spotkamy w poczekalni...a ktora to proba Twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
dlaczego przed in vitro tzeba brac tabletki anty?? ja bralam 5 lat, zmienialam 7 razy, czulam sie fatalnie, garsciami wypadly mi wlosy i powiedzialam ze nigdy tego wiecej nie wezme a po odstawieniu przytylam 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiiaa
Mam 3 dzieci niepelnosprawnych. Dziewczyny trzymam kciuki oby wszystkie zarodki sie przyjely a te co zostaly to wszystkie zamrozili:-) Wytlumaczcie o co chodzi z tymi klasami 8a i 10a bo nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaaa z tego co wyczytałam i widziałam w klinice na monitorze - są 4 klasy a B c d, gdzie a to najlepsza , B trosze słabsza itd chodzi o to czy prawidłowo się dzielą - czy ich parametry sa w normie (jakoś tak). A cyfra oznacza na ile części zarodek się podzielił. Czyli moje na 8 i 10. Luminosity jak się czujesz??? Bo ja normalnie bez żadnych bóli itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Madziu jak się czuje,.....? No właśnie ciągle mnie boli. Dzisiaj jak pójdę do lekarza po to L4 aż się zapytań czy to normalne, bo zaczyna mnie to irytowac po mału. Ale dobrze, ze chociaż Ty nie odczuwasz żadnych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminositko kazda z nas inaczej przechodzi przez to wszystko. Bierz l4 jak najbardziej Kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Madzia albo któras z was juz po transferze brała jeszcze zastrzyk z ovitrelle ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovitrelle bierze się 7 dni po punkcji (jakoś tak) doczytaj sobie na wypisie Luminosity. Nie pomyl dat tam dr wszystko dokładnie opisał i ja np mam wziasc 1/8 ampułki. Sprawdź dokładnie koleżanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinka15
Witajcie dziewczyny. Lekarze stwierdzili ze najlepszym rozwiązaniem na zostanie mama w moim przypadku będzie invitro, a ja nic nie wiem. nawet od czego zacząć. Pomózcie jeśli możecie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Rosalinka, witaj :) A co dokładnie kochanie chciałabyś wiedzieć, bo tych informacji jest tyle, że trudno wybrać od czego zacząć/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rosalinka" jezeli zdecydujesz sie na in vitro idziesz do lekarza a On juz Ci wszystko powie co po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luminosity jak sie czujesz???? ja dzis rano mialam tylko bole podbrzusza jak na @ ale juz jest ok. odezwij sie prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Ja jak zwykle pod gorke i jestem w szpitalu. Mam hiperstymulacje, tak sie boje ze przez to sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele . Wszystko będzie ok. Spokojnie!!! Kazda z nas inaczej przechodzi. Glowa do góry i koniecznie odzywaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Czym sie w sumie objawia przestymulowanie? Jak poznac ze cos jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×