Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Za darmo z tego co wiem, to już nie ma tej promocji. A tanio, polega na dawstwie komórek- dla siebie zatrzymujesz 6, a wszystko poza oddajesz innej kobiecie i za to masz zabieg za darmo. W cenie są też wizyty i badania do dnia transferu. Płacisz jedynie za leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
czyli około 4 tys a jak dlugo sie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
i czy ktos wie czy jak w wyniki jest totalne 0 plemnikow to jest jakas szansa na wlasne dziecko czy pozostaje tylko bank??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka odpowiem Ci ze swojej strony jesteśmy pacjentami Polmedisu od września 2013 że cenię to dużo powiedziane, ale przekonuje mnie i mojego męża spokój, który w niej panuje, dobry kontakt (mail, telefon) to że lekarze są bezpośredni, nie owijają w bawełnę, to że jak do tej pory nie poczułam się naciągana na kasę. że jak napiszę do lekarza to odpisuje szybko, wyczerpująco i uspokajająco jesli wymaga tego sytuacja. w naszej sytuacji cały koszt procedury na długim protokole wyniósł blisko 14 tys. to koszt: badań przed rozpoczęciem procedury, badań w trakcie stymulacji, koszty wizyt, zabiegu, leków do stymulacji, leków po transferze, witamin dla mnie i męża, dojazdów do kliniki (mamy 100km) od najbliższego cyklu rozpoczynamy drugie podejście w Promocji Plus i tak jak już wyczytałaś koszt samego zabiegu jest niższy o 2 tysiące, poza tym nic się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Heliotrop, mojej przyjaciolki maz mial ten sam problem.Stwierdzono u niego duze zylaki podwozka nasiennego i mysleli ze to jest glowny powod braku plemnikow ale po zabiegu likwidujacego zylaki, plemnikow nadal nie bylo wiec jej maz poddal sie punkcji jader i tam znalezli, pobrali ile bylo i zamrozili a teraz czeka na 2 punkcje bo boi sie ze z wiekiem juz nic nie bedzie i tez bedzie mrozenie wiec moze w waszym przypadku tez to pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie in vitro w Polmedisie kosztowało niecałe 7tys jak jeszcze nie było tych promocji i jestem mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Ja nie wiem, czy zostanę mama - mimo, ze bardzo w to wierze - ale bez wzgledu na wszystko kliniki nie zmieniłabym. Oprócz problemów ginekologicznych choruje na inne choroby juz od 7 lat i jeszcze nigdy nie miałam takiego zaufania do lekarzy jak w Polmedzie. Czuje się zrozumiana a co najważniejsze, wiem ze to ja decyduje, u innych ,,specjalistów,, nie doswadczylam takiego komfortu. Miałam tez zdać relacje po wizycie- kolejna wizyta 23 kwietnia, leki ciągle dawka 100. Niestety oprócz pęcherzyków powstały tez 3 torbiele. Ale jak to doktor stwierdził, dobre i to bo bal się, ze będzie wysyp torbieli i nic po za tym, a estradial rośnie wiec jest nadzieja. I ja tej nadziei się trzymam. A jak u pozostałych, po wczorajszej wizycie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak ja też się czułam zrozumiana w polmedzie :) lekarze mieli czas no i klinika otwarta do późnych godzin ale........ ale g.... z tego wyszło i jak się okazało ci lekarze potrafią tylko mówić to co pacjent chce usłyszeć. Balbinko przejdź się i sama oceń, jak mniej więcej znasz się na temacie in vitro i swojej sytuacji a mniemam że tak skoro leczysz się jakiś czas to zobaczysz że niczym nowym cię nie uraczą a i jeszcze złapiesz ich na błędach merytorycznych. Do tego dochodzi laboratorium wątpliwej jakości i wychodzi 12 tyś za miłe wizyty i mydlenie oczu. Kasiu no jakby w twojej sytuacji powiedzieli robimy in vitro to chyba trzebaby ich do tv podać. Przy takiej nadwadze to nawet zabieg typu punkcha wiąże się z ryzykiem... każdy ci powie że najpierw trzeba schudnąć... przyszłabyś do mnie to za free ci to powiem :) a czy handel komórkami to nie przestępstwo???? chyba dawstwo jest darmowe a nie oddajesz komórki i masz damowy zabieg.... to chyba zgodne z prawem nie jest.... a nieetyczne to już wogóle. Polak liczy że wynegocjuje coś z MF? hahahaha i wy w to wierzycie? jakim cudem się pytam? takie kity wam wciska a wy to łykacie... nie mam więcej pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Gosc, co ci tan Polak lub Siejkowski zrobili ze az takie zdanie masz o nich? Malo tu osoob na forum, ktore sa niezadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luminosity ja dalej biore dawkę 150 wizytę mam 22.04. Narazie "wyhodowalam" 7 pęcherzyków. Estradiol wzrasta i oby tak dalej. Wzięłam ten drugi piórnik z gonalem. Aha a z doktora Polaka jestem zadowolona :D Od maja podwyżka cen u doktora (widoczne w recepcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
to chyba nie jest impreza dla biednych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za podwyżka u Polaka bo taki the best w całym Polmedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuciłam okiem na nowy cennik np wizyta kosztuje jeszcze 80 zł a od maja 120zl Luminosity co u Ciebie??? Ja dziś byłam na usg mam 20 pęcherzyków w sobotę planowana punkcja. Estradiol 663

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale do Polaka czy do wszystkich podrożało taka różnica masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiiaa
Gosciu.... o tym ze musze schudnac nie musial mi mowic Polak jak bylam u niego na wizycie to juz mialam ponad 30 kg mniej i to tez sama wiedzialam ale wczesniej mialam duzo bardzoroznych diagnoz wlacznie z uczuleniem na sprrme meza i kupe innych i stwierdzenia ze nie mam nawet 1% na zajscie w ciaze, a mimo to zaliczylam 17 poronien samoistnych czy jakkto woli ciaz biochemicznych, wiec caly czas pozostawalo gdzies ziarnko nadzieji. A polak otwarcie powiedzial jak on to widzi i ze jeszcze mam 10lat czasu do tego zeby sie intensywnie leczyc. I szanuje go za to a jak sie komus nie podoba to w europie jest wielu lekarzy i nikt nikomu nie karze sie leczyc u Polaka. Jesli chodzi o cene wizyt to po podwyzce i tak nie bedzie zle. U nas w pipidowie zwykla wizyta z usg kosztuje od 150 do 180zl u lekarz choc ja powiedzialabym ze u weterynarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dziewczyny.mam pytanie jak wyglada przygotowanie do criotransferu na cyklu sztucznym jakie leki,kiedy transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Madziara ja mam wizytę jutro, strasznie się denerwuje. Do tego jeszcze jestem chora - gorączka, katar....- i się martwie, ze może to jakoś wpłynąć na leczenie. Bo przed znieczuleniem nie powinnam brać leków. Zobaczymy co jutro Polak powie. To w sobotę jak się będziesz dobrze czuła napisz co i jak. Ja jutro zdam relacje po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminosity jutro (czwartek) napusze czy na 100% będę w sobotę . Oby wszystko szło pomyślnie boje się tylko przestymulowania bo nadal biorę 150jm gonalu- ale lekarz wie lepiej a ja może niepotrzebnie panikuje ... Także jutro dam znać !!! A Ty dziś :D opisz co i jak Kasiaaa nie przejmuj się,ze ktoś się tu mądrzy. Trzymam za Ciebie kciuki. psioszka a co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
invitro promocja plus w polmedisie- na czym polega? Czy ktos moze mi wyjasnic bo na stronie nic nie ma? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Ja już po wizycie - wszystko na razie pozytywnie. Dzisiaj ostatnią dawkę gonalu. A w sobotę punkcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kassiaaa a te 10 lat na leczenie to po czym on wyznaczył? Kulę ma w gabinecie czy co? :) ja pierdziu ale bajka :) czyli mówi to co chcesz usłyszeć... A ty jak chodziłaś do weterynarzy wcześniej to nic dodać nic ująć, szacun hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny aż motyle w brzuchu poczułam. trzymam kciuki żebyście zniosły jak najwięcej pięknych jajeczek. i żeby w sobotę odbył się mega owocny seks na szkiełku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Powodzenia dziewczyny! Trzymam kciuki zeby sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka Gość to mogłaby się zastanowić nad tym co piszę bo nie po to jest to forum, ale widać, że jak ktoś w życiu nie szczęśliwy to innym też trzeba dogryź, a do takiej osoby jak Kassia to powinnaś mieć szacunek bo dziewczyna dużo przeszła,tyle poronień, a potrafiła zaadoptować dzieci, które były chore i nie wahała się. Co świadczy, że jest prawdziwym człowiekiem o wielkim sercu i pokazała nam inną stronę tego wszystkiego, że nie zawsze in vitro jest wyjściem bo w inny sposób można zostać matką!! Zawsze jest jakieś wyjście dla każdego i trzeba sobie pomagać, a nie krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te 10 lat to czas jaki ma bo jest młodą dziewczyną, także do 35-40 może spokojnie próbować po schudnięciu naturalnie lub in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gościu" jeżeli nie podoba Ci się polmedis to na prawdę nie musisz korzystać z jego usług. Nam pasuje i tyle. Nie ma co komentować. "Gość" pisała o promocji plus- koszt pomniejszony o 2 tys zł. Madziarra, u mnie ok, miałam wcz zaczynać brać anty, ale mamy trochę zmian w życiu i jednak przełożymy ivf na jesień.Ale za Was kochane trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×