Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość jaga78
Witajcie dziewczyny mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona. jestem po transferze,zabrałam do domku 3 dzieciaczków. i zastanawiam się po co mam robić hcg 7 dni po punkcji. na razie zastrzyku mam sobie nie robić może dopiero po badaniach. może wiecie po co to badanie tak szybko? bo przecież to będzie początek 4dpt więc nic nie wykaże, a tylko zdołuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Parę dni mnie nie było. W tym czasie urodził się mój długo wyczekany synuś Jakub z wagą 3900 i 57 cm długości-kawał chłopa:) Wierzę że Wam też sie uda i dostaniecie swój prezent za wytrwałość. Pozdrowienia Magda p.s. Kuba zrobił prezeny swojemu tacie i urodził sie w dzien ojca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m31 gratulacje !!! słuszną wagę ma Twój synuś , ale ci zazdroszczę ! ja też już chce !!! jaga trzymam kciuki za Twoje kruszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m31 gratulację. A prezent najwspanialszy na świecie:) Barberka zobaczysz Ty już też niedługo będziesz tulić swoją córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Jaga78..Witamy..Nad tą betą też się kiedyś zastanawiałam. Jak kiedyś podchodziłam do in vitro to kazali robić betę po 14 dniach po punkcji (albo transferze-nie pamiętam). Nie wiem dlaczego teraz się zmieniło. Przecież zastrzyk działa ok 2 tyg i może fałszować wynik...Po co się wcześniej nakręcać? Przecież po ok 14 dniach i tak trzeba powtorzyć..A to przecież kosztuje. No ale ja się pewnie nie znam ale nie widzę w tym głębszego sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, moje gratulacje!! duży chłopiec! Mój miał kilogram mniej i 51 cm. Życzę szybkiego powrotu do formy i dużo zdrówka dla ciebie i maluszka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1983
m31 gratuluję. powodzenia dla innych trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny gratuluje tym co sie udało i przykro mi tym co nie wyszło!!!Ja miałam dać znac tak więć mamy synusia skończył 2mieś jest śliczny zdrowy i kochany.Upragnione dzieco z serduszka to chyba rekord czekaliśmy aż 2tyg.poszlismy jak burza!Jesteśmy przeszczęśliwi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, m31 moje gratulacje:) jaga z tą betą to może lekarze coś badają, jakiś związek czegoś z czymś. Dużo dziewczyn teraz ma robić tak jak Ty, Donatka 2 tygodnie??? To jakiś rekord:) Jak syncio ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Polmedki, Gratuluje mamusiom narodzin swoich najbardziej wyczekiwanych maleństw :-) Ja już przygotowuje się do criotransferu, byłam na jednym podglądanku, narazie jest wszystko na dobrej drodze, od dziś robie testy owulacyjne i jutro kolejna wizyta....zobaczymy co z tego wyjdzie, choć większych nadzieji w powodzenie nie pokładam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donata gratulację!!! Cieszcie się teraz waszym szczęściem. Podnosze pytanie o imię dla synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka super, że wszystko idzie naprzód:) Teryiaki kiedy masz wizytę serduszkową? Ja ustaliłam plan z Panem doktorem, obdzwaniam dziś poradnie genetyczne, umawiam się i robimy badanka, do tego muszę się zastanowić nad histero, jeśli tak to w przyszłym cyklu hister i od kolejnego ICSI, genetyka jeśli zrobimy na dniach to już też powinna być, przed samą stymulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska USG mam 8 lipca. Mam nadzieję, że będzie już widać serduszka, ostatnio na poniedziałkowym były pęcherzyki - dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...oj, bardzo dawno mnie tu nie było ale podczytuję czasami,a to dlatego że moje bliźniaczki zabierają mi cały wolny czas:)....gratuluję tym którym się udało i życzę powodzenia oczekującym na ten cud...wpadłam tylko po to by napisać że 10 lipca będzie 2 lat jak założyłam ten topik i wierzcie mi że jak czytam swoje stare posty to nigdy bym nie pomyślała, że kiedyś będę to czytała a moje córcie będą sobie słodko spały:) NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU ,TYLKO DLA TEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE GO WYMAGA CZASU ...CZAS I TAK UPŁYNIE...pozdrawiam i dużo wiary dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu, jesteś potrójną mamuśką, nie dość, że swoich bliźniaczek to jeszcze naszego topiku, za który Ci dziękujemy:) Gratuluję dziewczynek i wierzę, że każda z nas doczeka się swoich pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, Wizyta jutro, bo dziś wyszedł mi pozytywny test owulacyjny, więc nie było potrzeby jechać...tak doktorek zalecił...zobaczymy co dalej.. a ty jak umówiłas się na badania genetyczne?Robisz tą histeroskopie? Bo jak mi sie nie uda, to chyba, też bede musiała zrobic tą histero, bo badania genet. mamy zaliczone, a musi być jakis powód, że nam się nie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi dziewczyny czy we Wrocku da się zrobić genetykę prywatnie? Na NFZ pewnie długo się czeka.. Próbowałam się dziś tam dodzwonić ale rejestracja jest przez godzine dziennie a telefon wiąż zajęty;/ masakra jakaś! A widzisz jak się martwiłaś, że owulki nie będzie a tu proszę:) Histero zrobię, szkoda tylko, że kolejny cykl przeleci. I wróżka w termin się nie wstrzeliła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska do poradni genetycznej dzwoniłam chyba przez tydzień dzień w dzień i w koncu mi się udało zarejstrować. Można też napisać maila, ale ja odp dostałam po ok. tygodniu, jak juz się dodzwoniłam. U nas we Wro są strasznie długie terminy oczekiwania. Może spróbuj w innym mieście jeśli zależy Ci na czasie. Co do wróżki to nie brałabym tego specjalnie sobie do serca, bo mi kiedyś jedna przepowiwdziała że zostanę mamą w połowie tego roku, to już chyba po terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Cześć dziewczyny,to znowusz ja... mam do was pytanie. od razu przepraszam za co nektóre określenia... Brałam luteinę przez 5 dni. Skończyłam ją brać 27.06 Czyli 4 dni temu. Miałam czekać na @ i od 5 dnia brać clo. Ale wczoraj coś pobolewał mnie dół brzucha i dół pleców. Całą noc mnie męczyły... A dziś obudziłam się z takim potwornym bólem i pleców i brucha,że nie mogę się ruszać!!! Do tego dostałam @... w sumie to nie @ tylko takie duuże ''skrzepy'':( A ból jest bardzo silny. najbardziej z prawej strony... Czy któraś z was tak miała?? Co to może być?? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zadzwoń najlepiej do kliniki i się zapytaj, ja nie miałam takiej sytuacji bo inaczej się leczę, ale jak masz co do czegoś wątpliwości t od razu dzwoń, Panie na recepcji udzielą Ci wszelkich informacji:) Z tym ddzownieniem się d tej poradni to jakaś katastrofa;/ Prywatnie w Poznaniu można przyjechać w każdym momencie, w Rudzie śląskiej mogę się zjawić w poniedziałek, ale doszłam do wniosku, że i tak jak będę robić prywatnie to po co jeździć jak mogą mi zrobić na miejscu i może nie będzie się czekać. Na NFZ terminy na październik zarowno Poznać jak i Ruda śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska wróżby to tylko na żarty trzeab brać, ja też nigdy inaczej na to nie patrzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam okres 3 dni od odstawienia luteiny ale się cieszę!!! Od jutra biore clo i Za 10 dni wizyta w polmedzie. Monika dzwoń do polmedu ja dostałam normalny okres jak zawsze ( boli mnie brzuch ale tak normalnie) może u ciebie to tak wygląda bo dawno nie miałaś okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Liska25.. Nie szkoda Ci kasy na prywatne badania genetyczne? Są bardzo drogie. Z tego co ja robiłam to w Poznaniu mieli krótkie terminy, ja robiłam w filii w Zielonej Gorze, bo mam bliżej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Joanna2_4 Już trochę przeszło...Ale byłam naprawdę przestraszona!!! Mi też po odstawieniu luteiny @ przyszła po 3 dniach, no w sumie 4... Ale clo mam brać od 5 dnia@ A jutro mam badania hormonalne zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny !!! Nie było przez kilka dni bo czekałam, ale niestety dziś beta HCG spadla do 4,21 ;-((( A już było tak ładnie 33,20 ... Trudno trzeba żyć dalej i mieć nadzieję na lepsze jutro ... Teraz czekamy na @ i będziemy się szykować do transferu "mrozaczków". Pozdrawiam Was i życzę udanego weekendu ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza w Poznaniu właśnie termin jest pażdziernik;/ Dziś znów się nie dodzwoniłam;/ Wiadomo, że chciałabym na NFZ ale te terminy mnie przerażają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):) Gratuluję tym, którym się udało:):) Liska ja dzwoniłam w kwietniu, jak tylko dostałam skierowanie na badania genetyczne i dodzwoniłam się za drugim razem a termin mam dopiero na 22 września. Spróbuj jeszcze raz, ja wisiałam na telefonie od 8 rano :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×