Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

kurcze długo czekasz na wyniki. ja robię na powstańców jak do 10 oddam krew to wyniki o 12 są i można sprawdzić w necie. więc wtedy tylko siedzę i co chwila stronę odświeżam :-) czekamy wiec nadal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
beta 6,8 czyli porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocka bardzo mi przykro. wiem, ze nic nie jest w stanie Cię pocieszyć. przytulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Kazali zrobic druga weryfikacje we srode i przyjmowac leki w dalszym ciagu ale nie wiem czy warto? zamiast bety zrobie sikanca we srode rano, jutro moze tez. 6 porazka, jak sie tu podniesc i isc dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka kochana :( aż mi się ryczec chce :( może jak nie kazali od stawiać leków ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
standardowa procedura, w cuda to ja juz nie wierze ale zrobie te sikance.Leki wolalabym odrzucic bo watroba i nerki skatowane pewnie sa. czekam na meza, czas pokaze co dalej.Nie wiem juz co robic.Czasu akurat to ja nie mam, lata juz nie te. Jak to sie dzieje ze te babska po 60, ktore sie w telewizji widzi, jada do Hiszpanii bo im sie dzieci na starosc zachciewa i im sie udaje a moja macica w porzadku, zarodki super a tu nic. Magda, teraz za Ciebie kciuki trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ide do fryzjera, zmiana looku dobrze mi zrobi. Odczekam 2 miesiace i bede walczyc dalej.Wracam do Invimedu albo jade do Warszawy. Nie poddam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka tak mi przykro naprawdę bardzo bardzo a może jednak coś wzrośnie i tak do środy czekam na wieści od Ciebie!!!!! Trzymaj się! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocka niesprawiedliwość jest. fryzjer to dobra myśl. ja po ostatniej porażce zmieniłam fryzurę całkowicie. trochę pomogło. trzymaj się kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara
Gość wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
fryzjer nic nie dal, totalnie sie rozkleilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arita
wROCKA wiem doskonale jak się czujesz ale jeszcze nic pewnego .Ja przy trzecim podejściu miałam pierwszą betę -6 i ciąża się rozwijała do 9 tygodnia.Mam nadzieję , że u Ciebie będzie dobrze i zostanie maleństwo z Tobą do 9 miesiąca :-). Nie załamuj się jeszcze .pozdrawiam i przytulam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Wrocka- tulę Cię mocno, choć wierzę,że jeszcze w środę coś się odmieni. Złap trochę oddechu latem i na jesień z nowymi siłami spróbuj jeszcze raz. Wiem,że żadne słowa dziś nie pomogą, wyśpij się kochana, sen pomaga na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka jakie to zycie jest niesprawiedliwe i do du..... Nie moge sie zalogować cos dzisiaj ale to ja MINIA . ja juz zaczełam stymulacje chyba troche ciezsza od was bo zastrzkow 3 dziennie. bede meldowac sie po wizytach. wrocka a czy maja lekarze przypuszczenia co jest powodem niepowodzenia ? czy poprostu taka cholerna natura. mam małego doła teraz...... wiec nie chce myśleć co ty czujesz . badz dzielna , wiara czyni cuda choc pewno ciezko ci teraz w to uwierzyc. podziwiam cie za Twoją siłe bo ja to jestem mieczak juz teraz okropnie sie boje poraż.. nie wypowiem nawet tego słowa. jestem myslami z Tobą do usłyszenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
hej po nieprespanej nocy, zawalilam dzien w pracy.Nie dalam rady sie podniesc rano. Rozmawialam z lekarzem ale na prozno szukac tutaj powodu niepowodzenia.Moze zarodki przestaly sie rozwijac,nie wiem. Sikaniec ranny negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia wiem, że stymulacja może być ciężka. pamiętaj jednak po co to robisz. ja też miałam 3 zastrzyki dziennie przy stymulacji. teraz po transferze biorę fraxiparine, jakie to igły tępe ma - szok. a wymienić nie można, bo to strzykawko-ampułki. każdej z nas coś. będzie dobrze. nie patrz na nasze niepowodzenia. wpatruj się tam gdzie się powiodło. w którym dniu stymulacji jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Nie wiem co powiedzieć wrocka. Nie powiem, że wiem co czujesz bo nie potrafię. Ale wynik jest powyżej 5 więc ja bym mimo wszystko zrobiła jeszcze jedną weryfikację jutro, tak jak zalecili. Nadzieja umiera ostatnia. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro bedzie 3 dzien , napisze wiecej w weekend po pierwszej weryfikacji podgladowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Wrocka powtórzyłaś betę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Psioszka wyprzedziłaś moje pytanie. Wrocka jak tam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Tak, 1,9, sikancce tez negatywne i wlasnie dostalam @ rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tule, ściskam...Tak strasznie mi przykro...Dużo sił kochana i cierpliwości...Ja cały czas Tobie kibicuje i wierzę,że przyjdzie czas,że słońce dla Ciebie zaświeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka tak mi przykro :( tak bardzo Ci kibicowałam. Naprawdę nie wiem co napisać... Twój ból musi być straszny, to takie niesprawiedliwe. Odpocznij troszkę i wracaj do walki, bo mimo że tyle przeszłaś wiem, że jesteś bardzo dzielna. Mocno Cię przytulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dziekuje Wam wszystkim za cieple slowa. Magda, trzymam mocno kciuki za Twoj dzien jutro. My po wielu godzinach rozmow z mezem zdecydowalismy jednak sie juz poddac. Mam problemy z zeladkiem i boje sie ze naprawde mi sie to wszystko na zdrowiu odbije za pare lat.My i tak jestesmy w trakcie szkolenia adopcyjnego.Caly proces trwa bardzo dlugo wiec dlatego sie zdecydowalismy podejsc jeszcze raz, niestety z takim samym rezultatem. Jak zawsze zostaly tylko dlugi do splacenia i rozpacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×