Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość monika18nuna
Joanno ja biorę tak jak wcześniej luteinę 2x2 przez 5 dni później od 4 dc clo 2x1 przez 5 dni plus od razu od tego 4 dc zastrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm u mnie 2 dzień bez luteiny i na razie okresu brak ja też mam brać 2 tab clo od 2 do 7 dnia cyklu plus zastrzyki od 7 dnia zobaczymy co tym razem wyhodujemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam okres rano zaczynam od jutra swoją przygode z 2 tab clo a w poniedziałek wizyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Joanna2_4 Ja też dziś dostałam @:D I od czwartku zaczynam clo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, co tu tak cicho? Kto się teraz przygotowuje? Ja po histero, lekarz stwierdził, że było nudno. Wszystko ok, czekamy na genetykę a to jeszcze dwa tygodnie i potem czekanie na wynik...;/ Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
A kto Ci robił histero..? U mnie pas..Muszę poprawić wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie:)Chyba pól kliniki mi robiło:) A poważnie to na pewno był dr Polak i wypis mam od Dr Malika więc chyba on, wybaczcie ale spałam i nie widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska 25 mogę pytanie? Czy miałaś skierowanie do genetyka idąc do Polikliniki na Grobli, czy też genetyk kieruje sam na badania bez wcześniejszego skierowania? Dzięki z góry za odpowiedż Rozumiem, że histero wyszła super. Zatem tylko genetyka ( formalność mam nadzieję i tego życzę) i start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkropce:(
witam szukam dobrego prof,we wrocławiu od niepłodności-pytam o wrocław bo aktualnie sie tam lecze,ale nie w klinice tylko u prof.Gabryś-przyjmuje na ul.Armii krajowej......jestem na tyle zdołowana ze jestem w stanie na koniec Polski pojechac tylko żeby sie wkoncu udało..stamy sie w sumie 5 lat...błagam możecie kogoś polecic dobrą klinike lekarza który postwi wkoncu trafną diagnoze.......BŁAGAM POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sage skierowania do genetyka nie miałam, poszłam prywatnie na wizytę i polecił mi udać się do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do poradni genetycznej, bo nam z takimi wynikami nasienia się nam należy, poszłam do swojej lekarki, dała mi skierowanie do poradni genetycznej, a od genetyka mam skierowanie na określone badania. Troszkę to zagmatwane ale najważniejsze, że już niedługo pójdziemy na to badanie. Wątek dotyczy Polmedu i każda z nas "wkropce" leczy się u tamtejszych lekarzy, i pewnie wiele z nas może polecić lekarza, który ją prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 dziękuje bardzo za odpowiedź. wkorpce:(z tego co wiem to we Wrocławiu dwa miejsca wchodzą w grę: POLMED z dr Polakiem i Invimed- dr Gizler. Żaden z wymienionych doktorów nie ma tytułu profesora ale chyba nie tytuł jest najważniejszy. Nie dołuj się, zmień lekarza, czasem to napradę pomaga. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaLLLL
czesc dziewczyny. chcialam zapytac o cos.jestem zapisana na sierpien do Polmedu ,nie bardzo wiedzialam do kogo sie zapisac wiec recepcjonistka zapisala mnie to dr.Elias. czy ktoras z was moze mi cos o nim/niej powiedziec. bede wdzieczna za pomoc i jeszcze jedno wazne dla mnie pytanie.chcialabym zrobic sobie badanie droznosci jajowodow.czy musze dostac jakies skierowanie na to badanie ( chce je zrobic tylko prywatnie) czy moge sobie je zrobic na wlasna reke?? a jesli tak to gdzie,bo z tego co wiem to w polmedzie chyba tego nie robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Dr Elias jest bardzo miła i dokładna, dobrze się z nią rozmawia, co do leczenia do chodzę do dr S więc nic nie mogę powiedzieć. Jeśli chodzi o HSG to w Polmedzie nie wykonują tylko kierują do szpitala na Kamieńskiego. A czemu od razu chcesz zrobić to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaLLLL
dzieki za odpowiedz:) chce zrobic bo moj gin.mi to zasugerowal. jestem po zabiegu lyzeczkowania.pierwsza ciaza obumarla a teraz nie wychodzi.to juz 10 miesiac i nic. zapisalam sie do Polmedu bo wierze ze tam mi szybciej pomoga.ze jesli cos jest nie tak to tam sie tego dowiem. jeszcze odnosnie badania na droznosc jajowodow. ale moge je zrobic bez skierowania z polmedu?? moglam zrobic u tego mojego lekarza ale on chcial prawie 1000zl za to badanie.dalabym za nie nawet 2 tys( choc to dla mnie ogromny koszt) ale nie ufam mu w 100% dlatego chce sprobowac w Polmedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wycięto Ci jajowód? Poczekaj może spokojnie z tym HSG, pójdziesz na wizytę to Ci dr E wszystko powie, co trzeba dalej zrobić, szukałam rozpiski na temat HSG z Polmedu ale nie mogę znaleźć, oni nie dają skierowania, tylko raczej taką informację gdzie można zrobić badanie i za ile, z tego co pamiętam to koszt na Kamieńskiego 400 zł ale tu mogę się mylić, bo w końcu sama nie robiłam tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaLLLL
no widzisz.a moj gin chcial prawie 1000zl. i to jeszcze umowil mnie w 14 dniu cyklu .a ja czytalam ze badanie to robi sie tylko do 10 dnia. nie mialam wycietego jajowodu.ale powiedzial ze czesto po zabiegu wylyzeczkowania pojawia sie problem z droznoscia jajowodow. ja juz nie chce czekac. juz sama nie wiem co o tym myslec.tamtym razem udalo nam sie w 3 cyklu ,wiec wydaje mi sie ze z moim partnerem jest wszystko ok. u mnie niby tez jest wszystko w porzadku ,wiec nie rozumiem dlaczego nie wychodzi. nie umiem normalnie zyc ,funkcjonowac przez to wszystko.dziecko to moje najwieksze marzenie,jak zreszta pewnie wszystkich was tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy wybierasz się do Polmedu? zapewne badania nasienia też będziecie musieli zrobić. Ale to już wszystko co potrzebne dr E Wam zleci, i nie smuć się wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaLLLL
dziekuje za tego linka.jestes pewna ze ten doktor jeszcze to robi??bo widze ze to wpisy z 2007 roku. w kazdym razie zapisalam numer i jutro bede dzwonic.przeraza mnie to wszystko.boje sie ze dowiem sie czegos co przekresli moje szanse na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaLLLL
12sierpnia w piatek na 17 . jestem umowiona w polmedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaLLLL
wiesz..ja juz mam skonczone 30 lat i to najbardziej mnie przeraza,ze byc moze dla mnie juz za pozno.ale nie poddam sie.bede o to walczyc dopoki starczy mi sil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na pewno robi dalej, jak widzisz na dole są komentarze z maja tego roku i ja też na tej rozpisce miałam jego nazwisko. No więc już w piątek dowiesz się co dalej:) daj znać po wizycie:) Matko dziewczyny gdzie wy się wszystkie podziewacie?? Barberka mamuśko napisz co u Ciebie? Nadziejka a Ty jaki masz plan dalszy? Ja w przyszły wtorek idę z lubym oddać krew na genetykę, ale chyba nie będzie wynikow tak szybko jak bym chciała, fajnie by było mieć wyniki przed diphereliną, a chyba się nie uda więc kolejny cykl będę musiała przeczekać...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty młoda siksa jesteś:) Wszystko jeszcze przed Tobą, a wiek na pewno nie jest powodem do zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaLLLL
dzieki bardzo za pomoc. dam znac po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaLLLL
dzieki :) ale mnie rozbawilas ta "mloda siksa":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież niedrożne jajowody nie przekreślają szansy na dziecko!!!! i bez jajowodów można zajść w ciążę:) Poza tym nie ma się czym kobietko martwić, Twoje na pewno są drożne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaLLL ja robiłam HSG u dr Wojciechowskiego na Kamieńskiego w zeszłym roku w listopadzie. Koszt 400zł. Zadzwoń tam jak dostaniesz okres i umów się na wizytę, dr powie Ci kiedy masz się pojawić. Badania robi sie chyba we wtorki i czw od 18. Liska właśnie wróciłam z urlopiku. W śr mam wizytę mam nadzieję, że dzieci się dobrze rozwijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryiaki!! A już myślałam, że wszystkie zapomniały o wąteczku:) A dolegliwości Ci ciążowe doskwierają?? Bedę czekać na wiadomości po wizycie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaLLLL
okres w zasadzie juz mi sie kluje.choc ja glupia ciagle jeszcze mam nadzieje ze jednak nie przyjdzie.ale zadzwonie tam jutro i sie umowie . teryiaki dobrze rozumiem ze masz dwa "szczescia" naraz???? :D Gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×