Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Nadziejka 27
czyli ty juz natasza robiłas te badania na bakterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Tak, robiłam..Jakoś na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejka 27
No to dobrze, ze wyszlo ci wszystko Ok, ale ja nie mam żadnych niepokojących objawów, ktore mogły by wskazywac, ze mam bakterie.. natasza kiedy kolejne podejscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Ja też nie miałam żadnych objawów, koleżanka też nie (z tego co pisze Iren, to ona chyba też nie). Zrobiłam dla własnego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
nie nie miałam i raczej miałam ja od dawna, tylko nagle 40C, ból brzucha i odrazu laporoskopia i usuniecie jajowodów, wiec wczesniej nic....Chlamydnia jest grozniejsza, ale kazda bakteria jest grozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Nadziejka..Chciałabym w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejka 27
a ty natasza podchodzisz teraz do crio tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Tak..Ale czuję jakby to mnie nie dotyczyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejka 27
nataszka trzeba byc dobrej myśli ja też teraz bede walczyć bo na nature nie ma szans,wiem że ci jest ciężko,nie ma dnia żebym o tym nie myślała ja też jestem po nieudanym icsi i crio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro powtarzam estradiol i po południu wizyta. Ja robiłam właśnie ten zestaw w Rexie,tzn chlamydia,mycopalzma i ureoplazma;kupiłam zestaw do pobrania u nich,potem pojechałam do swojej ginki i ona mi pobrała wymaz i w ten sam dzien zawiozłam to do nich,wynik miałam po kilku dniach-na szczęscie wszystkie ujemne. Na to badanie namowiła mnie moja lekarka,choc w Polmedzie nie wymagali ,ale dla własnego świętego spokoju zrobiłam.Zapłaciłam w pakiecie 199 zł+ 10 zł za zestaw do pobrania,no i 50 zł za wizyte u mojej lekarki żeby ten wymaz pobrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska dzięki Bogu ,że wszystko dobrze i nie martw sie ja też miałam raz objawy a raz nie naprawde i też naczytałam się że to jest niby zły objaw a to guzik prawda, niestety już zawsze będziesz czuć niepokój- taka cecha matki aha będziemy mieć córcie jestem mega szczęsliwa to już 6 miesiąc masakra jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia0406 mam rozległą endometrioze IV stopnia i doigrałam się już 4 torbieli (największy 47 mm). W zeszłym roku przed IVF miałam operowany jeden torbiel ale wtedy miał 97 mm. W środę umówiłam się jeszcze na wizytę do kliniki we Wrocku, którą mi dr S polecił. Skierowanie do szpitala już też mam- czas oczekiwania 2-4 m-cy (zarejestruję się w przyszłym tygoniu). Ok 2-3 tyg. po operacji zacznę nową stymulację i nowe podejście. Oby tym razem pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolka,współczuję Ci...jesteś po strasznych przejściach i czekają Cię kolejne:(Mam nadzieję,że jakoś przetrwasz to wszystko i wreszcie będziesz się cieszyć macierzyństwem.Bardzo Ci tego życzę.Przytulam Cie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estardiol dzisiaj 432,pęcherzyków w sumie 12 w tym kilka małych;tych największych mam 8-9 i mają wymiary 11-16. Kolejna wizyta w sobote. Przewidywany termin punkcji to poniedzialek lub wtorek. Mam już recepte na Pregnyl i mam pytanko,gdzie jechałyście na ten zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Pewnie pregnyl masz wziąć późno, ja jechałam u siebie na pogotowie - tam mi zrobili zastrzyk. Mogłabyś również kupić otrivelle - ten jest odskórny więc mogłabyś sobie sama zrobić. Ale pregnyl jest duuuużo tańszy...Więc może lepiej jechać do szpitala i tam Ci zrobią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
miało być podskórny.. Szukaj pregnylu już teraz bo nie w każdej aptece jest, a czasem muszą sprowadzić z hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałaś receptę na pregnyl czy zlecenie na zrobienie zastrzyku? Ja wszystkie leki kupowałam w klinice. A widzisz jak ładnie rośnie e2:) pewnie w sobote kolejna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leki zakupione,nie było problemu,wszystko mieli na stanie. Liska,dostalam receptę na pregnyl,widocznie nie mieli w klinice i dlatego dr.S. wystawił mi receptę.Zlecenia jeszcze nie mam,pewnie w sobotę dostanę,bo punkcja ma byc w poniedziałek lub we wtorek. Zadowolona jestem z poziomu estradiolu,dobrze że wreszcie ruszyło do góry,no ale po takiej dawce leków i długości stymulacji to chyba innej opcji nie bylo;)Tak w formie żartu powiem,ze malo ekonomiczna jestem;) jeszcze takie pytanie,czy w dniu punkcji też bada się estradiol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny. Ja we wtorek jadę na HSC do Polmedu. Trochę mam pietra, czy oby wszystko ok, skoro tyle lat starań i nic. Poczytałam również o tych waszych badaniach na bakterię i zastanawiam się czy nie zrobić, bo ostatnio często dopada mnie zapalenie pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to widocznie nie mieli na stanie, estradiol robisz ostatni raz na wizycie przed pregnylem, potem tylko pregnyl i 36h oczekiwania do punkcji, wtedy jest jeden dzień bez żadnego klucia:) czekająca no to kciuki trzymam za nudne HSc, żeby nic nie znaleźli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Liska ;-))) A Tobie życzę i Maluszkom wszystkiego dobrego. Odpoczywaj i dbaj o maleństwa. Po HSCdam znać co tam u mnie. PZdr ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola 83
Dziękuję sylwia0406 za słowa otuchy :) To prawda, że przeszłam już dużo...muszę zebrać następne siły i dalej walczyć. To już moja ostatnia możliwość. IVF mnie wyniosło sporo, bo ok. 15tys + crio 1,7. Funduszy brkuje, ale rodzinka pomaga zebrać kaskę na kolejne IVF Mi zastrzyk z prenegylu robil znajomy lekarz (co prawda laryngolog), ale umiał i się podjął i było wszytsko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję sylwia0406 za słowa otuchy To prawda, że przeszłam już dużo...muszę zebrać następne siły i dalej walczyć. To już moja ostatnia możliwość. IVF mnie wyniosło sporo, bo ok. 15tys + crio 1,7. Funduszy brkuje, ale rodzinka pomaga zebrać kaskę na kolejne IVF Mi zastrzyk z prenegylu robil znajomy lekarz (co prawda laryngolog), ale umiał i się podjął i było wszytsko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Z tym pregnylem to jest tak.. Niektóre dawki są refundowane więc warto wziąć receptę (ale tylko niektóre, te pakowane pojedynczo nie są - taka bzdura, kiedyś mi Pani w aptece próbowała tłumaczyć). Oczywiście jak szukałam to tych refundowanych nie było więc płaciłam całą kwotę :) Jak dla mnie lek to lek, jest ten sam więc jaka różnica ile ampułek w opakowaniu? Nie wiem jak jest teraz po tych zmianach w refundacji po nowym roku. Ale i tak warto w porównaniu z ceną otrivelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Czekająca.. Ja też się wahałam czy zrobić, też mam problemy z pęcherzem. Ale zwykle moja wina, mało piję i czasem zwlekam z pójściem do toalety (teraz staram się nie popełniać tego błędu). Albo po zbyt intensywnym przytulanku coś mi się otrze i mam kłopot :) Trochę mi było szkoda kasy ale cieszę się , że zrobiłam i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
A przy crio można dodatkowo starać się naturalnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Czekająca...Też płacisz 1500zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
coś tu cicho.. Dziewczyny czy któraś z Was miała transfer z AH (nacięciem otoczki) ? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!dziś byłam na wizycie u siebie w mieście żeby pogadać na temat laparoskopii ,muszę najpierw zaszczepić się przeciw żółtaczce ,pózniej zrobić panel z pochwy czy nie ma jakiś bakterii ,więc najwcześniej zabieg w marcu ,chciałabym żeby to było już,ale niestety nie przeskoczę tej procedury :( Liska25 jak się czujesz??kiedy wizyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza ja nie robilam więc nie mam pojęcia, ale to chyba embriolog mowi czy jest sens nacięcia czy nie. M84 dzięki dobre się czuję, dolegliwości mi się zmniejszyły, dziś znow lekkie plamienie sie przypaletało ale zaraz przeszlo, może taka już moja natura. Najgorzej bo chorobsko mnie dopadło, z nosa mi cieknie i rano chyba miałam gorączkę, leżę w domu i mam nadzieję, że nic się nie rozwinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×