Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość agiss19
Dziewczyny przepraszam Was bardzo za te głupie pytania ale co to znaczy IVf? Ja w zasadzie dzisiaj dowiedziałam się, że nie mam szans na naturalną ciążę. Wszystko o czym piszecie jest dla mnie czarną magią a tyle rzeczy chciałabym wiedzieć. Wy Wszystkie jesteście po in vitro? Jeśli którą kolwiek z Was obraziłam to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivf to skrót od in vitro:) Nie przejmuj się, nie miałaś czym kogo obrazić! pytaj, czego nie wiesz, wytłumaczymy. Iren progynova podwyższa chyba estradiol, a za progesteron odpowiada luteina:) Z tego co wiem to jeśli juz mierzyć progesteron przed transferem to nie powinien być wyższy niż 2. Ale w Polmedzie się tego raczej nie bada. Tę informację mam z innego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, gratuluję z całego serca, też chciałabym zobaczyć za tydzień taki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiss19 nie wszystie dziewczyny są po IVF ale np dzisiejsza bohterka dnia sywia, ktora robiła betę, ktora potwierdziła, że jest w ciąży, jest w ciąży własnie po IVF, ja też jestem z blićniakami po IVF:) Większość historii masz w podpisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia0406 Gratulacje !!!! Ja dziś przyjęłam pierwszą dawkę szczepienia przeciw żółtaczce za miesiąc następna i mogę ruszać na laparoskopie :)teraz zapisałam się na zumbe potrzebuje troszkę wyluzować a zumba to super rozwiązanie polecam!!:) Pozdrawiam wszystkie czytelniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiss19
Dziękuję za odpowiedź. Mogę Was zapytać ile mniej więcej kosztuje in itro i czy ta klinika Polmed ma jakieś filie bliżej Krakowa. Ja mam do Wrocławia 350 km! Kurczę to trochę daleko. Ps. Zawsze chciałam mieć bliźniaki -gratuluję Wam Sylwia0406 i Liska25,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agiss witaj:) Polmed nie ma fili w innym mieście ,bo nie jest kliniką należącą do sieci.Faktycznie sporo km masz do Wrocławia,ale nie jest to przeszkodą nie do pokonania.Moi znajomi uparli się na warszawski oddział pewnej kliniki i też byli skazani na pokonywanie tylu km,a dodam ,że dwa razy podchodzili do ivf. Jeśli chodzi o koszta to jest różnie,swojego czasu tez pytałam na forum o tą kwestię i rozbieżność jest bardzo duża 7 tys-15 tys,wszystko zależy od ilości leków do stymulacji,badań wstepnych. Aha,jeszcze za wcześnie na gratki ,bo ja nie wiem czy będą bliżniaki...wizyta serduszkowa dopiero będzie:)No ale Lisce mozesz jak najbardziej gratulować,bo ona ma w swoim brzuszku dwa maluszki:)))) Mania,ja dzisiaj narobiłam zamieszania na forum, a teraz czas na Was dziewczyny:))) Mała,za Ciebie też trzymamy kciuki;no i proszę zostań tu z nami,bedziemy razem z Toba przeżywać kazdy dzień oczekiwania:) Kamkrzem,gratulacje!!!Zmiany Ci się szykują w życiu i powiem Ci,ze pomyslałam dokładnie to co Liska,teraz może być niespodzianka;))) Emila,z tym samopoczuciem to indywidualna kwestia.Jedna się czuje lepiej ,inna gorzej...nie ma na to reguły.Trzeba jednak obserwować swój organizm,bo niekoniecznie tuż po punkcji czy transferze przychodzi złe samopoczucie.Powiem Ci,że ja się zle poczułam dopiero jak wzięłam zastrzyk ovitrele juz kilka dni po transferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę tu wymieniać wszystkich nicków ,bo moja pamięć zawodna jest...więc Dziekuję Wam Wszystkim razem i kazdej z osobna za ciepłe słowa:)))) Jesteście super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze słówko do Eweli;trzymam kciuki za pomyślnośc transferu,daj nam znać co i jak:)Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaG17
Nadzieja 28,wlasnie do 3 razy sztuka,gdzies kiedys przeczytalam,ze drugi i trzeci raz IUI jest najbardziej skuteczny wiec zobaczymy;-) kamkrzem1 gratuluje pracy ;-) Liska25 prawie nikt nie odpisywal...;-) Sylwia0406 nasza bohaterko!!!Jeszcze raz gratulacje!!!A z Wami zostane;-)Dzieki;-) agiss19 witam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaG17
Wiem,ze pozno pisze ale na nocce jestem i przede mna jeszcze 6 ;-( Spijcie dobrze;-)Juz w sumie pewnie chrapiecie a ja tu siedze...;-( Dobrze,ze nocka chociaz spokojna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia tu możesz zrobic HCG i masz wynik w tym samym dniu pod warunkiem, że krew oddasz do godz. 11 "Diag-Lab" S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ul. Biegunowa 2, Legnica tel. 76 854 84 70, fax 76 854 84 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka trzymam kciuki ;)) Nadzieja Ty masz też dziś ważny dzień i również życzę powodzenia. Sylwii i Lisce już gratulowałam ale nie zaszkodzi zrobić tego ponownie - Gratulacje ;)) Dziewczyny od momentu podjęcia decyzji o inv do transferu ile zazwyczaj upływa czasu i jak wszystko wygląda od momentu tabletek anty?? W piątek dopiero mam rozmawiać o tym z dr S. ale to jeszcze tyle czasu... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dybry!! Jeśli chodzi o laby to we Wrocławiu dużo jest czynnych w sobotę, więc w innych miastach też tak może być, trzeba podzwonić i popytać. m84 zumba fjna sprawa, ja też się szykuję na jakieś ćwiczenia dla babek w ciąży, aale naraazie szukam:) agiss mnie kosztowało 8500zl. Może poszukaj kliniki bliżej Krakowa, na pewno coś tam jest. ewelka dla Ciebie opiszę jeszcze raz choć już tyle razy pisałam, że gdybym pamiętala tylko numer strony to zrobiłabym kopiuj wklej:) antyki przez 21 dni, w 20 dniu zastrzyk wycszający z diphereliny ( koszt 370zl), po ok 3 dniach powinna przyjść @. 14 dni od wzięcia zastrzyku idziemy do labu i robimy badanie LH i EStradiolu, jeśli są w okolicach lub ponież 3- LH i 50-E2to rozpoczynamy stymulację. Lekarz rozpisuje dawki leków, robimy zastrzyki codziennie podskórne w brzuch. Stymulacja trwa 10-14 dni mniej więcej. Na pierwze podglądanko jedziemy ok 4 dni po rozpoczęciu stymulacji, przed wizytą musimy zrobic badanie estradiolu( tego samego dnia) i z wynikiem zjawiamy się na wizycie, tam lekarz robi usg i decyduje jaka dalsza dawka lekow, kolejna wizyta za ok 3-4 dni i to samo E2 i wizyta, potem częściej np co 2 dni. Gdy pęcherzyki sa już odpowiedniej wielkości dostajemy zlecenie na zrobienie zastrzyku z pregnylu. Musimy go wykonać przez kogoś kto potrafi wykonywać domięśniowe, najczęściej wykonuje się go w nocy o określonej godzinie, ja zazwyczaj miałam koło 22 ale jak masz punkcję na póxniejszą godzine to zastrzyk wykonujesz odpowiednio później. Po 36 godzinach od zastrzyku następuje punkcja w znieczuleniu ogólnym. Pobierają jajca i potem czekamy na telefon ile się zapłodnilo itd oraz na decyzję kiedy transfer. A jego termin zależy od ilości i jakości zarodków, zazwyczaj w 3 albo 5 dobie po punkcji. Po transferze dostajemy zalecenia oszczędzania itp.Po kilku dniach od transferu zazwyczaj ok 5 dostajemy zastrzyk podskórny z ovitrelle w malutkiej dawce. często po o 8 dniach od transferu mamy wskazanie aby wykonać w labie badanie progesteronu, estardiolu i Beta HCg, w zależności od wyników jest decyzja albo o kolejnej dawce ovitrelle albo już nie, robimy po kilku okolejnych dniach powtórkę bety HCG i wtedy juz wiemy czy jest ciąża.:) Irenn dzięki wielkie, brzuszek raz mniejszy raz wiekszy, ale widać już go. W czwartek mam wizytę u dzieciaczkow, już nie mogę się doczekać:) dolegliwości mi prawie zupełnie minęły, juz moge jeśc wszystko, nic mi nie przeszkadza, tylko chyba mam etap teraz nastrojów, bo chodzę mega wkurzona na caly świat:) NAdziejka Ty wiesz... trzymam z calych sił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia wypisałam ci lab. gdzie można zrobic wyniki w sobotę, masz tu Lubin, Oławę i Wrocław. Nie wiem tylko czy jak zrobisz w szpitalu to będziesz miała wynik w tym samym dniu. Ja u siebie czekałam 3 dni bo wynik jechał do Wrocka :) Punkt pobrań Kilińskiego 27 tel: (76) 847 28 68, kom. 512 393 880 LUBIN pon., wt., śr., pt. :8:00-17:00 czwartek 8:00-20:00 sobota 9:00- 12:00 Punkt pobrań Chrobrego 64 A tel: (71) 313 36 51 Oława pon.- śr. 8:00-12:00 wt., czw., pt. 8:00-11:00 sob. 9:00-11:00 Punkt pobrań Młodych Techników 7 tel: (71) 792 30 99 Wrocław pon.-pt. 8:00-10:30 i 12:00-17:00 sob. 8:00-11:00 Punkt pobrań Weigla 12 tel: (71) 364 83 00, (71) 364 83 20, (71) 364 83 22 więcej informacji Wrocław pon.-pt. 7:00-18:00, sob. 9:00-13:00 Punkt pobrań Traugutta 112 tel: (71) 342 43 70, tel:(71) 789 02 39 Wrocław Całodobowo 7 dni w tygodniu Punkt pobrań Warszawska 2 tel: (71) 342 76 81 Wrocław Całodobowo 7 dni w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ale mam dziś dzień...rozchorowałam się:((( Łepetynka mi pęka,boli gardło...oby tylko anginy z tego nie było:((( Ja nie wiem to jakis pech czy jak...pamiętam,że Liska też się rozchorowała zaraz potem jak się dowiedziała,że w ciąży jest:( Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, to może to dobry znak? I tak jak u liski będą bliźniaki :-) Wracaj szybko do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, może nie tak od razu ale tez bylam chora, syrop z cebuli kochana albo czosnek z miodem i mlekiem, polecam herbatkę z malinami takimi domowej roboty, albo syrop PRenalen z wyciagiem z malin, czarnej porzeczki i czosnku. Mi pomogło! Żadnych tabletek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale się wczoraj stron naprodukowało hehe. Raz jeszcze gratuluję szczęściarom i witam nowe koleżanki:-) Nadziejka ciekawe, jak tam u Ciebie.. Daj koniecznie znać, jak już będziesz po! A mi dzisiaj leci 5 dzień od IUI. Wiem, że to za wcześnie, ale tak chciałabym poczuć jakiś objaw.. Tym bardziej, że ja nigdy, ale to nigdy nie czuje kompletnie nic przed okresem. Tak się też zastanawiam, czy jeśli się nie uda i zjawię się w Polmedzie 2 lub 3 dc, by zobaczyć, czy z jednego przerośniętego pęcherzyka nie zrobiła się torbiel, czy wówczas lekarz będzie mi robił USG przez brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee wątpię, żeby robil przez brzuch, przez brzuch nie widać dokładnie, ja już mialam raz USG przy @, doktorek mnie uspokoił, że to normalna rzecz i nie takie rzeczy widział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Liska za odp. Wyczytałam gdzieś na forum, że tak robią i się ucieszyłam, bo wiadomo, to nic przyjemnego, ale chyba jednak nici z USG przez brzuch:-) Z drugiej strony, tak jak piszesz, dla nich to chyba chleb powszedni:-) A może jeszcze orientujesz się, czy jeśli moja IUI będzie udana, co z moją prawdopodobną torbielą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha terazto poczułam się jak lekarz:) hihih Niestety nie wiem co się stanie z torbielką, ale chyba powinna się wchłonąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha terazto poczułam się jak lekarz:) hihih Niestety nie wiem co się stanie z torbielką, ale chyba powinna się wchłonąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
witam ja juz jestem po wszystkie 4 pęcherzyki pękły także mamy nadzieje ze chociaż jeden zostanie z nami :-) teraz czekanie, nawet dr S trzyma kciuki za nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka super!!! Z 4 pęcherzyków na bank będzie dzidzia:-) No to czekamy razem..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-nn1
MałaG..Dziękuję za zrozumienie. Właśnie o to mi chodzi że czasem ciężko napisac co czuję i jeśli ktoś mnie nie widzi i nie zna to może odebrać inaczej mój przekaz. Ale nieważne..Jeśli kogoś uraziłam - przepraszam. Nie miałam takiego zamiaru. Trochę ostatnio jestem zdołowana i nie powinnam takich rzeczy pisać. Odezwę się jak poprawi mi się humor, jeśli oczywiście będziecie chciały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×