Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

eh już nie przesadzaj!! po stymulce może Ci zistac kilka kkilo na plusie to nic strasznego, a że ja nie tyje to nic nie znaczy, jak sama napsiałaś ile ciaż tyle objawów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa mam prośbę do dziewczyn, dodajcie sobie krotki opis swoich historii w podpisach, wtedy każdy będzie znał lepiej Wasze sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWIA -trzymam kciuki!!!! i Czekamy na wieści!!!! LISKA- dodałam cos o sobie :) Liska kiedy wizyta??? przeoczyłam,czy dopiero będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamkrzem nie widać: ) Wizyta wczoraj była, przegapiłaś spójrz na poprzednią stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nowy wynik HCg:)Dzisiaj jest 204:) Mam ustalony termin wizyty,23 lutego dowiem się jak jest "zawartosć brzusia";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWIA wowwww 204 !!! Czyżby byly to BLIŹNIĘTA ?? :)))) MOje Gratulacje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super!!!! dobry wynik Sylwia!! dziś 13 dpt? to nie jest wysoka beta, bardzo proporcjonalna do poprzedniego wyniku a to najważniejsze! ale pamiętajmy, że wysokość bety nie znaczy o bliźniakach, ale jakoś tak sie przyjęło, że jak jest duża to będą bliźniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze,że przyrasta:) Zagadka brzuszkowa wkrótce zostanie rozwiązana:)Jeszcze 20 dni tajemnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-nn1
dziś u Drzyzgi w tvn gadają o in vitro. Jakoś wszystkie mamy takie same odczucia. Nie lubię tylko jak ktoś się wypowiada kto nie był w takiej sytuacji jak my. Mówienie że ,,po co in vitro - możecie adoptować" znaczy że nie rozumieją. Kiedyś niepotrzebnie wdałam się w taką dyskusję i żałowałam. Bo jak usłyszałam że in vitro nie powinno być refundowane (bo to mój kaprys-mogę adoptować) i że mogę być złą matką skoro mi natura nie pozwala naturalnie (!!) i jeszcze że nie każdy ma prawo do dziecka to wymiękłam. Bardzo przeżyłam taki osąd. mogliby chociaż leki refundować? A dlaczego alkoholicy mają refundowane leczenie? Zaczęli pić na własne życzenie, a ja swojego losu nie wybierałam. Dlaczego patologia ma zwykle gromadkę dzieci i czasem są wyrzucane?? Czy ja jestem gorsza? Rozumiecie mnie dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-nn1
Sylwia..Już na pewno będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula126
Sylwia gratulacje!!!!!! Ciekawe czy w brzuszku masz jedna czy dwie dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
cześć dziewczyny już jutro lab. wow szybko zleciał ten czas. planuje przyjechać na badania około 9:00 ciekawe o której i czy zadzwonią do mnie z lab. badania robię na powstańców.no ale tyle lat czekałam na ten wynik to te parę godzin jeszcze wytrzymam 2008-2011 bezowocne starania listopad 2011-pierwsza wizyta w Polmedzie listopad 2011- niepłodność męska 26 grudzien- diphereline 9 styczeń 2012-start stymulacji 24 styczeń-punkcja 28 styczeń-transfer 2 zarodków 04.02.2012-Hcg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Emilia,pewnie już nie zdążysz przeczytać tej wiadomości, ale mimo wszystko napisze. Jeśli będziesz tak wcześnie rano to wyniki powinny być między 11-12,oni do Ciebie nie zadzwonią tylko poinformują Polmed o Twoich wynikach,a Polmed zadzwoni do Ciebie. Trzymam kciuki za pomyślne wiadomośći,koniecznie daj znać jak już będziesz znała te magiczne cyferki:)Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaG17
Liska jak dodac ten opis na dole? Sylwia super,ze hcg rosnie;-)Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie!!! A ja @ nadal nie mam...mam nadzieje,ze wkrotce nadejdzie bo na 3 tyg tylko moge przyjechac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia trzymam kciuki!!! małag17 tm gdzie masz spis tematów, dodaj nowy wątek, szukaj, na końcu jest moje konto, podajesz login i haslo i masz tam podpis, i tak już wpisuje co chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka.B
No to po wizycie sama nie wiem co pisac. Dr zbadał i tak pęcherzyki popękały ale po prawej stronie jajnik stał sie bardzo aktywny i coś tam jest. Dr. S. powiedział że albo torbiel albo może byc to oznaką obecności HCG i początkowej ciąży?????? Mam zrobic w środę Bete i w zależności od tego jak wyjdzie to albo w piatek na kontrole czy torbiel się wchłonął albo za dwa trrzy tygodnie na usg. No i badź tu madrym. Normalnie śniło mi się to w nocy przed wizytą. No ale póki co nie ekscytuję się zanadto i czekam do środy wtedy już wszystko będzie wiadomo. Jeśli trzeba będzie jechac w piątek to wówczas ustalimy plan działania jeśli chodzi o inv. i zleci nam wszystkie badania. Sylwia super wynik gratuluję ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka.B
Emilia trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na info ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
podaję wynik 38,66, wow!!!! o 12:30 tel z polmedu i jest obiecujący wynik!! 2008-2011 bezowocne starania listopad 2011-pierwsza wizyta w Polmedzie listopad 2011- niepłodność męska 26 grudzien- diphereline 9 styczeń 2012-start stymulacji 24 styczeń-punkcja 28 styczeń-transfer 2 zarodków 04.02.2012-Hcg - 38,66 -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie!!!! Gratulaccjeee, dziewczyny coś dobra passa idzie!!!! i kciuki za przyrots, kiedy kolejna beta? poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka, trudne dni przed Tobą, mam nadzieję, że to ciąża!! Oby do środy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza, doskonale rozumiem o czym piszesz, na szczęście nigdy nie spotkalam się ze słowami krytyki w moim kierunku na temat in vitro, i bardzo dobrze, bo nie zostawilabym suchej nitki na takim człowieku. Mam nadzieję, że Polska ruszy na przód i choć troszkę ulatwi nam drogę do macierzyństwa, narazie słyszy się tylko o dofinansfowaniu kilkunastu przypadków w poszczególnych miastach, jest to kropla w morzu ale zawsze lepsze to niż nic. Co prawda tylko w gazetach czytalam o takim dofinansowaniu ale nie spotkałam się jeszcze z taką możliwością w realiach, więc nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
następna beta we wtorek -:) 2008-2011 bezowocne starania listopad 2011-pierwsza wizyta w Polmedzie listopad 2011- niepłodność męska 26 grudzien- diphereline 9 styczeń 2012-start stymulacji 24 styczeń-punkcja 28 styczeń-transfer 2 zarodków 04.02.2012-Hcg - 38,66 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia gratulacje!!!!!! Na pewno Beta będzie rosła:) Może to bliźniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia,a jednak to kłucie to nie bylo ot tak sobie:)Bardzo Ci gratuluję takich ślicznych cyferek;Super!!!!!!!! Dziewczyny,oby nas tu coraz więcej miało takie dobre newsy:) Ewelka,teraz Twoja kolej na dobre wiadomości:)Trzymam kciuki,żeby to był początek ciąży:) Zapowiada się emocjonujacy czas,wyniki za wynikami,dobre newsy za dobrymi newsami...tak ma zostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka GRATULACJE!!!! Wow ale sie Nam "posypalo" ciężaroweczek :))) Szokkk odkąd tutaj jestem chyba ze trzy pamietam Liska,Sylwia i Emilka wowww :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
Hej dziewczyny, Emilka gratuluje :-) mam nadzieje, że dobra passa jeszcze się utrzyma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi sie utrzymać, nie ma innego wyjścia!! ktora następna w kolejce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×