Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Emilia123!
jestem baaardzo zadowolona z wyniku ale teraz długie oczekiwanie do wtorku. 2008-2011 bezowocne starania listopad 2011-pierwsza wizyta w Polmedzie listopad 2011- niepłodność męska 26 grudzien- diphereline 9 styczeń 2012-start stymulacji 24 styczeń-punkcja 28 styczeń-transfer 2 zarodków 04.02.2012-Hcg - 38,66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula126
Mam nadzieję że ta dobra passa potrwa i że będę następna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula126
Dziewczyny a jak dodaje sie te opisy pod spodem bo coś u mnie nie chce się dodać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na górze strony masz takie opcje:spis tematów,dodaj nowy temat,szukaj,dodaj do ulubionych i moje konto; klikasz w moje konto,logujesz sie podając login i hasło i zostaniesz przekierowana na stronkę gdzie można dodać info o sobie w stopce/to będzie zawsze widoczny opis pod Twoim postem/ i potwierdz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
dobra passa w polmedzie trwa, czekam na wtorkowy przyrost. anula... zrób kopiuj wklej wstaw swoje daty i będziesz miała napisy. 2008-2011 bezowocne starania listopad 2011-pierwsza wizyta w Polmedzie listopad 2011- niepłodność męska 26 grudzien- diphereline 9 styczeń 2012-start stymulacji 24 styczeń-punkcja 28 styczeń-transfer 2 zarodków 04.02.2012-Hcg - 38,66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie w poniedziałek czeka pierwsza wizyta.boję się jak będzie i w ogóle .Ciesze się waszym szczęściem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula126
ciekawe czy udało się wstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula126
Nie wiem co robie źle. Trudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że weekend, bo strasznie tu tłoczno :-) Emilia, gratulacje! Sylwia, fajna ta twoja wczorajsza beta ;-) Teraz chyba moja kolej, w poniedziałek. Mam nadzieję, że dobra passa będzie trwała nadal, ale na wszelki wypadek przygotowuję sobie plan B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula126
Mania trzymam mocno kciuki. Na pewno ci się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno, jak nie teraz, to następnym razem :-) (tylko najpierw trzeba będzie podreperować nadszarpnięty budżet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania,poczekaj spokojnie do poniedziałku i narazie do portfela nie zaglądaj;) Jedyne cyferki jakie Cię powinny teraz interesować to te z wyniku bety:)Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj margi77 Podchodze pierwszy raz do crio,czy moglabys opisac mi twoje przygotowanie do transferu.pozdrawiam i gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
cześć! Sylwia ile razy robiłaś zastrzyk ovitrelu? pytam bo ja po wczorajszym badaniu już mam nie robić sobie tego zastrzyku. Mania trzymam kciuki za jutrzejsze badania-:) 2008-2011 bezowocne starania listopad 2011-pierwsza wizyta w Polmedzie listopad 2011- niepłodność męska 26 grudzien- diphereline 9 styczeń 2012-start stymulacji 24 styczeń-punkcja 28 styczeń-transfer 2 zarodków 04.02.2012-Hcg - 38,66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam tylko raz 1/5 ampulki,potem jak zrobiłam badania i Hcg było w miare wysokie to kazali odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula127
hej dziewczyny. Nie wiecie ile czasu czeka się wynyki z badań genetycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, irewen ja podchodziłam na cyklu bezowulacyjnym, trwało to ok 1,5 m-ca, bierze się tabletki na wzrost endometrium i estradiolu, do momentu transferu masz 4-5 wizyt z monitoringiem jak wzrasta endo, 1-2 badania estradiolu i ewentualnie zwiększenie lub zmniejszenie dawki leków. Potem 1/5 dawki Ovitrelle i transfer. To chyba wszystko.:) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi77 ja 26 stycznia juz dostalam diphereline.jutro mam zrobic pierwszy estradiol i lh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula127, ja czekałam 4 tygodnie, tylko badanie trzeba było powtórzyć i kolejne 4 czekaliśmy. zależy gdzie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu anulka127 zminiełam nick bo myślałam że uda mi się dodać ten wpis ale niestety... A robie we Wrocławiu na Curie-Skłodowskiej. Z mężem mamy termin na 20 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-nn1
Mergi..Aż 1,5 m-ca trwa podejście do crio?? Czy liczysz też ten cykl z dipheleriną? Jaki jest mniej więcej czas od momentu badania lh i estradiolu do transferu (tzn. ile czasu wzrasta endomerium)? Ile jest wizyt od tego czasu (jeśli 4-5 to trochę się znów najeżdżę) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-nn1
Irewen..To jesteśmy na tym samym etapie..Ja dostałam zastrzyk 27.01. Tylko dlaczego robisz badania jurto a ja dopiero 10.02?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-nn1
Powiedzcie czy przy wizycie z wynikami lh i estradiolu jest badanie usg? Bo będę miała jeszcze @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-nn1
I jeszcze jedno..Jakie powinny być wyniki (już zapomniałam) żeby przystąpić do procedury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×