Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość natasza-nn1
Nadzieja, Liska..Dziękuję..\ Emilia..Zapytaj w szpitalu - u nas pobierają dodatkową opłatę w sobotę - jak na cito. U mnie po transferze też nie było żadnych objawów, dopiero później miałam brzuch jak balon. Beta ciążowa była - choć na krotko (ale to na pewno nie od tego). Nie wiem zresztą czy po ostatnim poście mam prawo się wypowiadać.. Irenn.. Prygenowa była po punkcji i po trasferze - na wzrost estradiolu. Jeśli masz mały progesteron (zrób 7dni po owulacji) wtedy owulacji nie bylo. Na spadek podają luteinę - ale to ma sens jeśli owulacja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
witam! margi77 dzięki za numery tel. dzwoniłam do Legnicy - nie robią badań w sobotę, lubin nie odpowiada. zostaje lab we wrocku. dzisiaj zrobiłam zastrzyk Ovitrelle teraz czekam z niecierpliwością na badania pozdrawiam 2008-2011 bezowocne starania listopad 2011-pierwsza wizyta w Polmedzie listopad 2011- niepłodność męska 26 grudzien- diphereline 9 styczeń 2012-start stymulacji 24 styczeń-punkcja 28 styczeń-transfer 2 zarodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja!!!! Napewno sie uda! Musi!!! 4 pecherzyki, chociaz jeden niech zostanie :))))))) Kiedy masz testowac???? Dr.Siejkowski to super gość :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
Zgadza się kamkrzem, ja tez też mam bardzo pozytwne wrażenie o dr. S, ale dr. Elias tez jest super... Nie testuje, czekam na @, jak bedzie się spóźniać to wtedy będe robic test :-) Też mamy cichą nadzieje, ze przy takiej ilości chociać jeden zostanie, ale to różnie bywa. Zycie potrafi czasami zaskoczyć, ale bądźmy dobrej myśli! Lenka kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Staramy sie o dzidzie od 3,5 roku. Mamy za sobą 3 inseminacje niestety nieudane:(. We wrześniu 2011 podeszliśmy do in vitro transfer 2 zarodków, I weryfikacja hcg-12 , II weryfikacja hcg-40 , III weryfikacja hcg-20 niestety krótko były z nami nasze aniołki. Teraz w Marcu chcemy iść po mrożaczka (niestety został nam tylko 1 zarodeczek). I pisze na tym forum bo potraficie pomóc i podnieść na duchu.Leczymy się w Polmedzie u dr. Siejkowskiego. Gratulacje dla tych dziewczyn którym sie udało i trzymam kciuki za reszte dziewczyn które czekają na wyniki. Na pewno wam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka,witaj:) powiem Ci,że jak przeczytałam Twój wpis to aż zamarłam...smutna historia:((Odrazu pomyślałam o sobie...może ja za wcześnie cieszę się ta betką???ehhh,muszę odganiać takie myśli... Cieszcie się,że macie mrozaczka,który na Was czeka...i uwierzcie,że dla Was też zaświeci słonko i będziecie wreszcie rodzicami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie matrw sie u was wszystko na pewno bedzie dobrze trzeba być dobrej myśli i nie zamartwiać się:) a może u was beda bliżniaki:) trzymam za was kciuki:). Ja pomimo ze mam jeszcze miesiąc przed czekania przed sobą a już mam małego stresika. Ale jestem dobrej myśli że nam też tym razem się uda i bedziemy mieli nasze ukochane maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie duże szanse,tym bardziej że za pierwszym razem juz zaskoczyło:)Tu jest dużo dziewczyn,które ciesza się maluszkami własnie z mrożenia:)Trzymam kciuki,miesiąc szybko zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że szybko zleci:) i co najważniejsze że się uda a ty kochana odpoczywaj i się nie zamartwiaj wszystko na pewno bedzie w porzadku ja lece do pracy (nocki niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje dla Sylwii a ja mam pytanie dziewczyny gdzie można byłoby wrzucić wyniki badania nasienia męża, żeby jakiś specjalista zinterpretował wyniki. Właśnie dzisiaj otrzymaliśmy wyniki badania nasienia męża ale nic z tego nie rozumiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Na poczatek gratuje Lisce i Sylwi jestescie szczesliwe.Ja tez od dluzszego czasu sledze temat i naprawde bardzo sie ciesze jak kazda z was pokolei osiaga wymazony cel.Ja mam pytanie do dziwczat,ktore podchodzily do crio,ty Liska jak widze jestes jedna nich!Ile czasu trwa podejscie do crio na cyklu bezowulacyjnym.tzn.wiem,ze najpierw tabsy do 21dc,dipherelina w 20dc,pozniej w ok.11 dnia po dipherelinie .estradiol,lh i wizyta.Po jakim czasie trasfer?Dzieki za wszelkie odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncijvwijv
Czy "Terjaki"juz urodzila trojaczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaG17
dziewczyny gdzie we Wroclawiu robicie badania krwi te zlecone przed IUI?Czy robicie u siebie?Ja znalazlam jakies laboratorium na Trwalej ale nie wiem czy jest ok ;-/ I mam pytanie :mam brac Clo od 4 dnia cyklu przez nastepnych 5 dni i pozniej przyjechac na wizyte 10 lub 11 dnia cyklu.W ile mniej wiecej dni po tej wizycie dochodzi do IUI???Bo ja nie wiem i czy oprocz Clo bierze sie cos jeszcze? Dzieki i pozdrawiam wszystkie "polmedzianki" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaG17
nikol 4 najlepiej do androloga albo do kliniki leczenia nieplodnosci.My poszlismy do Polmedu na pierwsza z wynikami bo mielismy skierowanie od mojego gina i dr S odrazu zinterpretowal wyniki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikol 4 ja też zaczynałam w GMW u dr G. No i nie wiem jak Ty ale ja nie mam dobrego zdania o tej klinice. po roku przeniosłam się do kolejnego ginka. Anulka na pewno tym razem się uda. Trzeba wierzyć bo wiara daje siły i czyny cuda ;) Sylwia a Ty nawet nie myśl o złych rzeczach. Wszystko na pewno będzie dobrze i maluszek albo maluszki ;) będą rozwijać się prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka powinnam testować w przyszły piątek. Też się zastanawiam nad Twoją opcją, żeby po prostu poczekać na okres, ale nie wiem, czy wytrzymam:-) Witam nowe forumowiczki! Widzę, że jest nas coraz więcej:-) MałaG ja np brałam clo od 2 dc przez 5 dni, w 8 i 9 dc byłam na wizycie, a w 11 miałam IUI. A jeśli chodzi o labolatorium to Polmed poleca labolatorium Mirosławy Król przy ul. Po. Śląskich 168. Tel. 071 337 17 26. Dla pacjentek Polmedu jest taniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Irewen do crio na bezowulacyjnym nie bierzesz antyków, ja dostałam dopherelinę i po 14 dniach zaczęłam się faszerować progynovą. Tylko nei pamiętam ile to dni trwało, ale była kontrola i jak endo miało odpowiednią grubośc do odbył się criotransfer. O teryiaki nie ma pojęcia. malag17 ja tez polecam na powstańcow Mirosławy Król, dobre ceny dla Polmedu jeszcze ciut niższe, szybki wynik i jeśli chcesz to bezposrednio do kliniki czyli nie trzeba do nich dwa razy jezdzic a wynik jest przekazywany telefonicznie. Nikol 4 na stronie nasz-bocian, jak wejdziesz na forum to tam są pytania do ekspertów, napisz prośbe o interpretację wyników i albo ego samego dnia albo na następny będziesz miała odpowiedź od lekarza specjalisty. JA tam zrobiłam i jak zaobaczysz jest tam mnóstwo takich próśb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKOL podaj wyniki nasienia,wiem,ze ich duzo,ale wiem,ze patrzana na ilosc plemnikow w mln, bodajze min jest od 29mln. i cos tam ruchliwosc plemnikow ile po godz zostaje ruchliwych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikol nie znma sie dokladnie,ale jak moj robil nasienie ale nie we wroclawiu to od razu popatrzyl na ilosc nasienia , na ilosc plemnikow w mln czyli chyba norma jest od 29mln w zwyz i ile ruchliwych plemnikow w % itp.. napisz Wasze wyniki ale te najwazniejsze... DZIEWCXZYNY WLASNIE MOJA KIUZYNKA JEST NA PORODOWCE ,ALE CESARKA ,WIEC ZA KILKA MINUT BEDZIE WIADOMOSC,ZE BEDE CIOCIA!!! JULECZKA PRZYCHODZI NA SWIAT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikol nie znma sie dokladnie,ale jak moj robil nasienie ale nie we wroclawiu to od razu popatrzyl na ilosc nasienia , na ilosc plemnikow w mln czyli chyba norma jest od 29mln w zwyz i ile ruchliwych plemnikow w % itp.. napisz Wasze wyniki ale te najwazniejsze... DZIEWCXZYNY WLASNIE MOJA KIUZYNKA JEST NA PORODOWCE ,ALE CESARKA ,WIEC ZA KILKA MINUT BEDZIE WIADOMOSC,ZE BEDE CIOCIA!!! JULECZKA PRZYCHODZI NA SWIAT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikol nie znma sie dokladnie,ale jak moj robil nasienie ale nie we wroclawiu to od razu popatrzyl na ilosc nasienia , na ilosc plemnikow w mln czyli chyba norma jest od 29mln w zwyz i ile ruchliwych plemnikow w % itp.. napisz Wasze wyniki ale te najwazniejsze... DZIEWCXZYNY WLASNIE MOJA KIUZYNKA JEST NA PORODOWCE ,ALE CESARKA ,WIEC ZA KILKA MINUT BEDZIE WIADOMOSC,ZE BEDE CIOCIA!!! JULECZKA PRZYCHODZI NA SWIAT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dokładnie to samo napisać;wpisz niektóre wartości to Ci powiemy jak sie sprawy mają:) 1.liczba plemników 2.liczba plemnikow w ejakulacie 3.plemniki o prawidłowej budowie 4.żywotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dokładnie to samo napisać;wpisz niektóre wartości to Ci powiemy jak sie sprawy mają:) 1.liczba plemników 2.liczba plemnikow w ejakulacie 3.plemniki o prawidłowej budowie 4.żywotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dokładnie to samo napisać;wpisz niektóre wartości to Ci powiemy jak sie sprawy mają:) 1.liczba plemników 2.liczba plemnikow w ejakulacie 3.plemniki o prawidłowej budowie 4.żywotność Kamkrzem,gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie dawaj nam tu Nikol to my ci wszystko powiemy hehe:) ważna est też ruchliwośc, ruch a,b, więc najlepiej wpisz wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie dawaj nam tu Nikol to my ci wszystko powiemy hehe:) ważna est też ruchliwośc, ruch a,b, więc najlepiej wpisz wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie dawaj nam tu Nikol to my ci wszystko powiemy hehe:) ważna est też ruchliwośc, ruch a,b, więc najlepiej wpisz wszystko :) Kamkrzem Gratki!!!Ciociu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś szwankuje to forum, nie moge dodac wiadomości, Nikol dawaj nam tu wyniki, coś tam na pewno ci powiemy:) Liczy się też ruchliwość typ a,b Kamkrzem gratki ciociu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×