Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość natasza--n1
Irewen..W piątek już będzie dobrze! To będzie 14dpt. Ja idę w czwartek bo jak pójdę w piątek to wynik dopiero w poniedziałek. Liska..My jeszcze w 5dpt mamy overtille. Więc ten 7dpt to może był dla irewen za szybko ale teraz to już czas! Ja późję żeby mieć na weekend wynik, bo jak będę ryczeć jak bóbr z żalu to na drugi dzień będę wyglądać jak zombi. Więc lepiej żeby następnym dniem była sobota. Irewen..Zobaczysz że będzie dobrze! Szkoda tylko że nie mam takiego przeczucia dla siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Irewen..Ja na wynik to się nie boję iść. Ale jak mam odebrać to przed lab aż mnie skręca z nerwów, cała się trzęsę i mnie brzuch boli..Mam ochotę zawrócić. Ostatnio kilka minut szłam z kartką w ręku i nie miałam odwagi spojrzeć. A jak spojrzałam to cóż...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek laski mam 13 dzien i na wynik tez bede musiala czekac,tak ze wekend mam ......ale takie zycie.caly czas zastanawiam sie nad sikaczem,ale jeszcze nie kupilam. natasza ty bedziesz pierwsza z tescikiem..zycze powodzenia i trzymam kciuki z calego serca..a masz jakies objawy?ja nawet nie sikam czesto,wydaje mi sie ze chodze normalnie jak przed,a to jest dla mnie dziwne.wczesniej po transferach latalam do lazienki co 5 min. Liska,a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Irewen..Coś Ci się pomyliło. Ja miałam transfer tydzień po Tobie, pisałam o czwartku ale przyszłym. A nie możesz iść jutro? Nie masz szpitala w swojej miejscowości? Ja sikaczy nie robię. Już wyczerpałam limit sikanych testów na całe życie. Wszystkie negatywne :( Ja nie mam żadnych objawów :( Piersi małe, sikam normalnie..Po wcześniejszym transferze też biegałam. Tylko wtedy miałam punkcję i dużo piłam żeby uniknąć hiperki. Nie czuję kompletnia nic..Żadnego bólu brzucha, żadnych objawów implantacji (choć na nią to już za późno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie latałam i nie latam do tej pory do kibelka na siku częściej niż przed ciążą. UU też w okolicach bety nie były jakieś wielkie i bolące, tylko pojawiły się żyłki na nich, a to jest objaw, który nie często występuje. Nie można na prawdę doszukiwać się objawów, bo może ich w ogóle nie być. No właśnie a Irewen nie możesz jutro pójść? teraz to juz pownien prawidłowy wynik być, ale też mam przeczucie, że będzie dobrze:) ja dziękuję czuję się super, zaczynam rosnąć, jak do tej pory nie mialam nic na plusie tak od jakiś 5 dni przytyłam 2,5 kg:) Ale wszystko w brzuchu. A poza tym nie mogę narzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkiech w ten słoneczny dzień:) To ja też coś dorzucę;)Również nie zauważayłam,żebym częściej korzystała z toalety niż zwykle.Nie zdarzyło mi się wstać ani razu w nocy za potrzebą,spokojnie przesypiam 8 godzin.Być może mam pojemny pęcherz;) Semb,jak tam po transferze??? Mała,czekamy na wyniki testu:) Natasza,Irewen bardzo Wam kibicuję:)Oczekuję na pozytywne wiadomości od Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Liska..Super..To jak już będzie ciepło załóż ładną sukienkę uwydatniającą brzuszek, z dużym dekoltem (nie wiem jakie masz piersi ale pewnie są teraz duże) niech cały świat widzi Twoje szczęście! Irewen..Nie dziwię Ci się że Cię nosi po pozytywnej becie. Dlatego nie jestem zwolennikiem weryfikacji, to ponad moje siły..Dlaczego ja zawsze mam pozytywne przeczucie do innych a nie mogę mieć takiego uczucia do siebie?? Ja tam bym się z kimś zamieniła na małe (może być nawet i duże) żyganko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,ładnie Ci waga poszła w górę w ostatnim tygodniu:)Znaczy ,że apetyt jest i nudności minęły:) U mnie też coraz bardziej widać po brzuszku...dziś założyłam dżinsy po praniu i niestety nie dopiełam się ,a jeszcze w tamtym tygodniu w nich smigałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Hehee..Sylwia..Ja po każdym praniu ledwie się w moje dżinsy wbijam i nie mogę się dopiąć. Potem się jakoś rozbijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Dziewczyny..Powiedzcie mi jak to jest z tymi zarodkami. Czemu u nas jest tak biednie z ilością? Dlaczego jak czasem przeglądam inne fora to dziewczyny mają tych zarodków więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co,ja myślę że w dużej mierze to zależy od wieku.Zauważyłam,że młodsze dziewczyny mają tych pecherzyków po 20 i więcej i z tego potem 15 zarodków.No ale to moje spekulacje,bo wiedzy na ten temat konkretnej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia lub inne dziewczyny, po ilu dniach od @ byłyście na wizycie rozpoczynającej stymulację?? Bo mnie dziś pobolewa brzusio bo nadchodzi @, a wizytę mam dopiero 15.03 i tak myślę, czy nie zapóźno kazali mi przyjechać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Monch..Ja miałam podobnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny to już jestem spokojniejsza, bo tak mniej więcej i u mnie wypada. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) powiem wam że wiek moze i jest wazny ale chyba nie tylko wiek, ja jak podchodziłam do icsi nawet nie miam skonczonych 25 lat bo zaczynalam w sierpniu a urodziny miałam w listopadzie co prawda miałam dużo komórek bo 12 ale z każdym dniem było ich coraz bo się nie dzieliły:( jak miałam transfer to podali mi 2 zarodki a 1 pozostał do zamrożenia. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak na innych forach w innych klinikach faktycznie można spotkać sie z większą ilością pęcherzyków* choć ja ich też miałam sporo), tylko jak się to ma do powodzeń? więcej nie zawsze znaczy lepiej, taką zasadę wyznaję! Natasza brzusio to mówiąc szczerze widać już od implantacji jak mnie lekka hiperka dopadła i tak juz pozostal teraz tylko rośnie, ale już od kilku dni nie da się go pomylić z sadełkiem:) mój biust to niegdyś dwa piegi, teraz jak poszłam kupować biustonosz, bo się już prawie w żaden nie mieszczę to mi Pani dopasowała rozmiar 75 D ! Śmieszny on, taki wielki w porownaniu do reszty, ale po założeniu jest faktycznie dobry:) Często dziewczyny nie mają przeczucia co do siebie, idą na betę zrezygnowane a jakie miłe zaskoczenie je czeka, mam nadzieję, że w Twoim przypadku tez tak będzie. Hmm z żygankiem to nie mów hop:) Sylwia apetyt nie jest jakiś mega, powietrzem tyję:) Monch ja dostawałam 3 dni po odstawieniu antyków, a stymulka jakoś z 10 dni później. Ja też stara nie jestem, pierwsze ICSI 25 lat, II 26 i też niewiele komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie moge zrobic w czwartek bety ,bo labo mam nieczynne. natasza,bedzie dobrze.trzymam za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z liska ze duzo nie oznacza wcale lepiej. natasza, irewen trzymam za was bardzo mocno kciuki i mam nadzieje że wam sie uda:) dziewczyny jak ja bardzo sie denerwuje już tym wszystkim chciałabym być już po, teraz musze czekać do piątku i jak będzie owulacja to 5 dni po crio, zamrożony zarodek to B2 to chyba nie jest zły prawda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mam do was pytanie odośnie no spy bo przy ostatnim transferze miałam takie dziwne kłucia jakby skurzcze i raz w nocy miałm taki fest mocny i podejrzewam że wtedy to nasza dzidzia nas opuściła:( teraz przy crio nie chce ryzykować i chciałąbym brać nospe zapobiegawczo można???? nic nie zaszkodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCENA BLASTOCYSTY Stopień rozwoju 1 wczesna blastocysta 2 blastocysta 3 pełna blastocysta 4 uwalniająca się blastocysta 5 wynicowująca się blastocysta ICM (inner cell mass - wewnetrzna masa komórkowa - stopień rozwoju) A liczne komórki, ciasno ułożone B nieliczne komórki, luźno ułożone C pojedyncze komórki TE (trophectoderm - stopień rozwoju komórek z których powstanie trofoblast) A liczne komórki tworzące zwarty nabłonek B nieliczne komórki tworzące luźny nabłonek C bardzo nieliczne duże komórki np. 3AA czyli: pełna blastocysta z licznymi komórkami, ciasno ułożonymi ze zwartym nabłonkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spę można do 6 dziennie, forte do 3, ja też brałam zapobiegawczo 2 dziennie:)zwykłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jestem po transferze ------- 3zarodow W koncu zakwalifikowali 1do A 1 do B i 1 do C. i Dlatego proponowali 3. teraz tylko czekanie............. Jesli chodzi o sikanie, to u mnie tez masakra jakbym juz byla w ciazy latam co godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jestem po transferze ------- 3zarodow W koncu zakwalifikowali 1do A 1 do B i 1 do C. i Dlatego proponowali 3. teraz tylko czekanie............. Jesli chodzi o sikanie, to u mnie tez masakra jakbym juz byla w ciazy latam co godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spę można do 6 dziennie, forte do 3, ja też brałam zapobiegawczo 2 dziennie:)zwykłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jestem po transferze ------- 3zarodow W koncu zakwalifikowali 1do A 1 do B i 1 do C. i Dlatego proponowali 3. teraz tylko czekanie............. Jesli chodzi o sikanie, to u mnie tez masakra jakbym juz byla w ciazy latam co godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×