Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

mam mieszane uczucia, bo jak beda 3? ;-) emek mowil ze sie zwolni z pracy i bedzie nynal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będą 3:) dasz radę:) hehe ja też się bałam, pocieszyła mnie Pani embriolog mówiąc, że z takich zarodków to nie mają nawet bliźniaków, teraz już mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska a ty podchodziłaś do crio na naturalnym cylku???? brałaś może luteine???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, na sztucznym, ale przy naturalnym nie bierze się lutki. Wszysto jest naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze takiego mam stresa że w pracy nie myśle o niczym tylko o tym. a tak sie dopytuje bo chce zrobić wszystko co możliwe żeby sie udało:) bo jak nie to nie wiem co zrobie bo na kolejne icsi na razie funduszy brak bo samochód kupiliśmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb,takie miałam czucie,że będą Ci 3 zarodki proponowali.Dokładnie taka sytuacja jak u mnie tyle,ze my ostatecznie wzielismy dwa;choć namawiali na trzy i nawet pani embriolog się śmiała,że jak będzie trójka to chętnie od nas dziewczynke wezmie;) Trzymam kciuki za Ciebie,a właściwie za Was:))))Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sylwia widac ze tam bylas, dokladnie te same slowa ;-) Dzieki wam wszystkie za kciuki, ja tez za was 3mam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) Parę dni mnie nie było i już nie wiadomo o co chodzi,tyle stron nadrukowałyście ;-) Więc tak, wróciłam w pn z nocki,położyłam się na 3 h i jak wstałam zrobiłam test i niestety ale wyszedł negatywny ;-( Nie załamałam się jednak,tak przeczuwałam więc liczyłam się z tym,że się nie uda.Martwi mnie jednak to,że do tej pory nie dostałam @ i nie wiem o co chodzi.Boli mnie momentami brzuch już nie tak intensywnie jak wtedy gdy czekałam na @ czyli przed poniedziałkiem.Dziś jest 16 dzień po IUI.Chyba kupię drugi test i zrobię jeszcze raz ;-)Chcę mieć pewność w 100 %. Co o tym myślicie??? irewen , natasza i semb trzymam mocno za Was kciuki żeby Wam się udało!!! Pozdrawiam Was wszystkie!!!;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała wreszcie się odezwałaś:) Słuchaj,ja tam sikańcom nie ufam ,bo nie raz słyszałam historie ,że beta pozytywna, a test domowy pokazał jedna kreske. Leć proszę na betę i wszystko będzie jasne...tym bardziej ,że @ nie masz więc to o czymś świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala G no co za baba za przeproszeniem, na betkę miałaś lecieć a nie testy robić!! one nie zawsze są miarodajne!jak jest niskie HCG to nie wykryje test niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. MalaG dokladnie do laboratorium preciutko. Ja mam robic w przyszly czwartek badania, ale zrobic betaHCG i HCG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semb jedno w zupełności wystarczy, ja miałam chyba Hcg, szczerze to nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc betaHCG czy HCG ;-) A tak wogole wszystkim dziewczynom skladam zyczenia w tym naszym dniu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MILOSCI, ZDROWKA I SPEŁNIENIA TEGO WASZEGO UPRAGNIONEGO MARZENIA... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała no chyba chcesz oberwać od nas!!! Biegiem na betę to rozwieje wszelkie wątpliwości ;) Tyle trzymać nas w niepewności no nie mogę. Również wszystkiego dobrego i wyjątkowego dzisiejszego dnia ;)) i nie tylko dzisiejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się oberwało...zrobiłam drugi test i też negatywny,poczekam do pn i jak coś to zrobię w pracy bo tu gdzie mieszkam to nawet nie wiem gdzie iść,hehe ale wymówka ;-)Jedna czuję ,że @ nadchodzi wielkimi krokami ;-/ Ewelka ja kończę 17-go ;-) I Wam też wszystkiego naj z okazji tego Naszego Dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy dziewczyny te zaciążone robiłyście testy domowe czy test z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała,ja robiłam z krwii. Jak miałam już dwie weryfikacje hcg zrobiłam test domowy i wtedy pokazała mi się blada druga krecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam jakąś Polską przychodnię i nawet już zadzwoniłam i mogę iść jutro na badanie bo wtedy jest pielęgniarka ale na wynik czeka się aż 4 dni...masakra jakaś.Nie wiem czy chcę iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
Dzień 8 marca to kobiece święto. Są uprzejmości, toasty, prezenty. Każdy kwiat wręcza z twarzą uśmiechniętą, choć zwykle bywa zły i nadęty. Schodzą się goście, składają życzenia. Solenizantka także uśmiechnięta. Lecz chcę zapytać, tak dla przypomnienia, czy o kobietach ktoś zwykle pamięta? Że ostatnie spać idą, a pierwsze się budzą, że wciąż pracują od świta do zmroku, że nieustannie dla swoich się trudzą, a zauważane są raz w roku. Życzenia dla Was dziewczynki :-) Mała ja robiłam test w 15 dniu po IUI i wyszły mi 2 wyraźne kreski, ale to jest ciąża bliźniacza, więc beta była bardzo wysoka :-) Zrób bete, będziesz wiedzieć wszystko czarno na białym, nie ma co się tak zadręczać, bo ja od tej niepewności byłam wściekła i nerwowa . Semb trzymam bardzo mocno kciuki, może to jest twój czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim kobitkom składam najlepsze życzenia w dniu Naszego święta:)Spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja jak robiłam test dzień przed drugą betą to była blada krecha, a już miałam 143hcg jakoś tak na drugi dzień tak więc się nie sugeruj testami. Wszystkiego Najlepszego Babeczki Dużo Dzidziusiów Życzę:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja również życzę wszystkiego co tylko najlepsze:) mala G ja robilam i takie i takie, ale przy ostatanim podejściu zrezygnowałam z sikaczy i robilam tylko betę, a jak wyszła pozytywna to na sikaczu druga kreska pojawiła się po kilku minutach. A masz może dostęp do takich elektornicznych testów clear blue? W Polsce ich prawie nie ma ale wiem, że za granicą sa dośc popularne, pokazują od razu tygodnie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Dr.Polak jest na każdej wizycie jak jest stymulacja do ivf bo przy moim pierwszym ivf był raczej jak jest teraz.Czuje się pewniej wtedy bo ma dużą wiedzę:)Przez ponad rok mogło się coś pozmieniać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ani razu na swojej wizycie nie miałam przyjemności spotkac dr Polaka. Trzeba się umawiać bezposrednio do niego na wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Mnie też trochę nie było i faktycznie, liczba stron olbrzymia! MałaG cieszę się, że się odezwałaś i tak jak dziewczyny wyżej, radzę udać się na betę. Wiem, że 4 dni to bardzo długo, ale tylko w ten sposób będziesz miała 100% pewność. W każdym razie trzymam mocno kciuki za Ciebie i całą resztę naszej małej społeczności:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×