Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Cześć dziewczyny ja już po wizycie. pęcherzyk miał dzisiaj 11 mm a endo 6mm kolejna wizyta w piątek:) Ewelka jak tam po wizycie? Semb super że wszystkie trzy się zapołodniły:) trzymam kciuki za środe;) mała jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol ja mialam podwyzzszona prolaktyne a tez mam problem z owulacja bo slabo mi rosly pecherzyki i wiem,ze zbyt wysoka prolaktyna tez oslabia zajscie w ciaze ...ja mialam inny przelicznik niz Ty ,robilam u siebie w miescie i dostalam bromergon 0,5 tabl na noc,bralam 3 miechy a prolaktyne mialam na najnizszym poziomie,wiec juz nie biore,ale sama musze sprawdzic teraz z ciekawosci ile mam.... irenew no to czekamy na wiesci A Jutro testuje???????? :))) ktooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja miałam właśnie lekko podwyższona prolaktynę, mniej więcej na tym poziomie i dostalam bromergon, dwie tabletki miałam zjeść i się unormowało. Mała G miala dziś testować ale pisała, że nie będzie miała dostępu do neta. Irewen to kiedy teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,ciezka sprawa-zwatpilam,boje sie zrobie chyba w piatek to zreszta dzien ostateczny 13dpt,chyba ze wczesniej pokusze sie na sikance..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Nikol..Trochę to za małe podwyższenie żeby mógł być z tym problem. Może jak się marwisz to kup castagnus, jest bez recepty. Tylko jak za bardzo zbijesz to też niedobrze. A masz owulacje? Bo jeśli tak to sprawa jasna..Ja miałam prl 35 i zarówno dr E i dr S powiedzieli że nie zbija się takiej prolaktyny. Że stanowisko w sprawie prl już się zmieniło..Pytałam również na bocianie ekperta, maja podobne zdanie. Ponoć mało kto ma teraz prl w normie. Nikol..Czekam do końca. Tzn zrobię w czwartek po południu, tak żebym na piątek miała wynik. Poprzednio robiłam 3 razy betę, nerwy miałam w strzępkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
i z tą prl to świerza sprawa bo robiłam przed crio. Poza tym jak masz owulacje a uda Ci się zajść w ciążę to wtedy i tak prl rośnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prolaktynę mam podwyższoną ale nieznacznie bo o dwa punkty może od wartości referencyjnych. Jeśli chodzi o wczorajszą wizytę to niestety dwa torbiele się nie wchłonęły i mam dalej brać antyki bez przerwy i za dwa tyg. 19tego wizyta i wtedy się zobaczy. Trochę mnie to wybiło z rytmu ale dwa tyg w tą czy w tamtą nie robi już większej różnicy. A ryzykować nie ma co. Dr. S mówił ze może zastrzyk spowodowałby wchłonięcie ale nie ma co ryzykować bo jeśli nie to kasa za zastrzyk przepadłaby. Teraz na etapie antyków można jeszcze manipulować cyklem. No to tak o i trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wszystkie 3 zarodki sie ladnie dziela i sa w klasie A. hura ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
No to pięknie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jutro transfer, ale sie ciesze, balam sie ze nic z tego nie bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słonecznie ;) Semb super wiadomość, że bąbelki się pięknie podzieliły :) Kciuki zaciśnięte, aby jutro się pięknie wgryzły, bo pewnie zabierzesz ze sobą 2 ? Powodzenia. EwelkaB przykro mi że wstręciuchy jeszce są, ale chyba u Ciebie potrzebują więcej czasu. Nie martw się anty sobie z nimi poradzą. Nie ukrywam, że teraz i ja mam styki spięte, bo może moje też się nie wchłonęły? Teraz siedzę i mam czarne myśli. Buziole dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch nie patrz na mój przypadek. Ja miałam cztery torbiele z czego dwie się wchłonęły. Jak Ty miałaś jedną to na bank juz jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb to super:)a zapłodnili je metodą icsi? Ewelka spokojnie wchłoną się na to trzeba trochę czasu, przynajmniej jajniki Ci trochę odpoczną, a później ładnie będą rosły pęcherzyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Semb 3mam kciuki za jutrzejszy transfer :):) Monch, EwelkaB życzę Wam aby wasze torbiele się wchłoniły i żebyście mogły jak najszybciej przystąpic do programu IVF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Kalinka sa zaplodnione metoda ICSI. Nie chcieli ryzykować przy tak małej ilości jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj czuje sie taka wzdeta. Czy wy tez tak mialyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb to normalne nie które dziewczyny tak mają:)ja nie miałam, może dlatego, ze miałam mało pęcherzyków. Pij dużo wody i czasem wciskaj sobie sok z cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny w ten piekny słoneczny dzień:) ewelka, monch mam nadzieje że szybko w chłoną sie wam te niedobre torbiele. semb super że wszystkie 3 się zapłodniły niech się dalej dobrze rozwijaja:) ja też miałam wzdęty brzych, po punkcji czułam się jakbym była w trzecim miesiącu ciąż:(, staraj sie pic jak najwiecej wody ja piłam 4 litry dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka i Margi jesteście KOCHANE ❤️ :D Pozdrowienia dla Polmedzianek ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! mam pytanie,zapewne widzialyscie normy beta hcg,jest tam napisane.......1,3-2 tydzien i oczywiscie norma,a ja nie wiem co znaczy 1,3..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Irewen..To pewnie 1 tydzień i 0,3 tyg :) Dla mnie do 3 tyg nawet nie powinni pokazywać. Tylko to wkurza.. Bo kto robi betę w 2tc?? Przecięż ciążę liczymy od @, w 2tyg jest dopiero owulacja, w 3 zagnieżdżanie. % dni od zapłodnienia do rozwoju blastocysty, potem zagnieżdżanie. A beta jest wytwarzana 24 po zagnieżdżeniu w macicy, Widzę irewen że Cię nosi :) Ja jakoś nie jestem pozytywnie nastawiona :( Już się zastanawiam co zrobię jak...tfu..tfu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
miało być 5 dni (a nie %)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo Laski, jakieś dobre wieści dziś, betki? jajcobrania? ? Irewen jak z tą krwią w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Irewen jest twarda :) Jeszcze czeka :) Ale ja mam co do niej dobre przeczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza,chyba mnie oswiecilas-1,3 to chyba 10dzien. Nosi mnie jak cholera..nie jestem lepsza..na bete zapisalam sie na piatek i poniedzialek,bo u mnie sa zapisy do labo.zastanawiacie sie dlaczego w piatek i w poniedzialek?mam pietra i nie wiem czy w piatek sie odwaze!!!!!!!!!!!!!!!Tak dziewczyny...boje sie jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×