Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Kathrinb no pewnie,że nie jest zle:)trzymam kciuki za pozytywne wyniki testu:) Amaaka witaj:)tak cichutko siedziałaś,nic nikomu nie mówiłaś,a tu prosze juz po punkcji,zresztą bardzo owocnej...trzymam więc kciuki,żeby się ładnie te komórki zapładniały i dzieliły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrinb no pewnie,że nie jest zle:)trzymam kciuki za pozytywne wyniki testu:) Amaaka witaj:)tak cichutko siedziałaś,nic nikomu nie mówiłaś,a tu prosze juz po punkcji,zresztą bardzo owocnej...trzymam więc kciuki,żeby się ładnie te komórki zapładniały i dzieliły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZYMAM KCIUKI za wszystkie staraczki!!! za ładne zarodki, komóreczki itp :) Uda się Wam!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po rozmowie z Panią Embriolog nadal jest bardzo - emocje puściły i popłakałam się z radości :) Zobaczymy jak będzie jutro Tyczka odezwij się po transferze Sylwia popatrzyłam dzisja na Twoją rozpiskę pod postami. Stymulację zaczełam podobnie jak Ty, z punckją to samo, tylko wszystko rok później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaaka,cieszę się razem z Tobą:) Oby dla Ciebie te daty tez okazały się szczęśliwe jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, życzę powodzenia i trzymam kciuki za Wszystkie będące lub przygotowujące się do stymulacji, oraz za Te przed lub po transferach :-) Wysokich BETek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z kliniki z dwójką pięknych zarodków w brzuszku :) 8A i 11A. Na dodatek dostalam ich zdjęcia :) ostatnim razem nawet nie widzialam zarodków, a teraz mam piękną pamiątkę :) jupii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Tyczka trzymam mocno kciuki żeby sie udało , pozdrawiam wszystkie dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyczka piękne te Twoje zarodki. Trzymam kciuki za dzieciaczki, aby zadomowiły sie na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy test robię 26.01. ale może być mało wiarygodny, bo to będzie 4 dni po podaniu ovitrelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Tyczkaa to super wiadomosc. Trzymam kciuki. Ja test robie 1 dzien przed Toba ;) Mozesz mnie wtajemniczyc, bonja po raz pierwszy i mam nadzieje ostatni podchodze do procedury, czy jesli to bhcg wyjdzie na pierwszym testowaniu jakies naprawde wysokie, tzn nie 7 czy 10 tylko np 50 to wtedy tez moze byc to spowodowane tym ovitrelle czy ono az tak duzego skoku nie powoduje? Sylwia bardzo mi milo spotkac Cie tutaj. Mam nadzieje, ze zarodeczki sie pieknie rozwina i sie uda. Jesli moj usmiech ma w czyms pomoc to wysylam 1000 kolejnych :) Mnie troche martwi ze jeden nasz byl A a drugi B ale mowili ze w moim wieku to nie ma znaczenia ze jest B. i ze wogole klasa nie ma wielkiego znaczenia bo z roznej klasy zarodkow sa ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Amaaka to oczywiscie bylo do Ciebie a nie do Sylwi. Przepraszam, jestem tu nowa i mi sie miesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też trzymam kciuki za Was:)a ja nie wiem co robić we wtorek mam dostać@...podchodzić od razu czy poczekać,odpocząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrinb tak jak mówi lekarz, nie ma w sumie reguły. Czasem te najlepsze zarodki się nie przyjmują, a te słabsze sobie dają radę. Co do wyniku testu po ovitrelle to będę zadowolona jak wynik będzie ponad 20-30. Wydaje mi się, że więcej sam zastrzyk nie podniesie wyniku. Trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Amaaka i jak tam sytuacja? Kiedy transfer i jak zarodki? Tyczkaa a jak Twoje samopoczucie, nie ma objawow hiperki tym razem? Ja dzisiaj sie mecze z podraznieniem po luteinie. Bylam nawet po recepte na taka doustna i mam gdybym juz nie wyrobila ale ta dowcipna ponoc lepsza... Wiec na razie sie mecze i staram jakos na niej jechac. Macie jakies sposoby na te podraznienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po transferze. Pojechaliśmy we dwójkę, a wrócilismy w piątkę :) Mam trzy zarodki w brzuszku 10A, 8A i 7A ;) Teraz czekamy do 28 na wynik bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrinb ja ostatnim razem z podrażnieniami po luteinie walczyłam za pomocą sudocremu. Stwierdziłam, że skoro stosuje się go u niemowląt, to mi chyba tez pomoże. No i pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,ze sie tak wtrace :-) Podczytuje Was czesto :-) kathrib ja mialam podane dwa zarodki klasy B i dwa sie zagniezdzily :-)moj wynik pierwszej bety byl 39 i odrazy mi powiedziano,ze jestem w ciazy :-) amaaka dawno coe tu nie bylo.Trzymam kciuki mocno zacisniete :-) Za Was wszystkie trzymam zreszta :-) Jedno jest pewne i zawsze bede to powtarzac...trzeba mocno wierzyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaaka 3 zarodki klasy A :) odważna jesteś :) Ja chce mieć przynajmniej trójkę dzieciaczków, ale nie za jednym razem. Tym razem Dr Polak proponował mi podanie 3 zarodków, ale wydaje mi się i wierzę przeogromnie, że mam bardzo dobre zarodki i dużą szansę, że oba podane się przyjmą. Normalnie nie wyobrażam sobie, że będzie inaczej :) i jak mi lekarz powiedział, że jak się zgodzę to podadzą mi 3 to ja od razu wyobraziłam sobie siebie z wózkiem i trójką dzieciaków. Przy drugim Criotransferze miałam co prawda podane 3 zarodki, ale jeden to był taki słabiutki, że nie nadawał się do zamrożenia. W każdym razie trochę Cię podziwiam i trzymam kciuki za pozytywną betę :) już niedługo seria pozytywnych testów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaaka 3 zarodki klasy A :) odważna jesteś :) Ja chce mieć przynajmniej trójkę dzieciaczków, ale nie za jednym razem. Tym razem Dr Polak proponował mi podanie 3 zarodków, ale wydaje mi się i wierzę przeogromnie, że mam bardzo dobre zarodki i dużą szansę, że oba podane się przyjmą. Normalnie nie wyobrażam sobie, że będzie inaczej :) i jak mi lekarz powiedział, że jak się zgodzę to podadzą mi 3 to ja od razu wyobraziłam sobie siebie z wózkiem i trójką dzieciaków. Przy drugim Criotransferze miałam co prawda podane 3 zarodki, ale jeden to był taki słabiutki, że nie nadawał się do zamrożenia. W każdym razie trochę Cię podziwiam i trzymam kciuki za pozytywną betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaaka,życzę Ci,żeby Twoje marzenie o macierzyństwie się spełniło:)Niech te zarodeczki zostaną z Tobą na 9msc:)Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
malaG17 dziekuje Ci bardzo za informacje, nawet nie wiesz jak duzo konkretow przekazalas ktore teraz sa dla mnie tak istotne :) Amaaka mam nadzieje, ze bedziesz szczesliwa Mama trojaczkow :) Tyczkaa jak tam u Ciebie? Ja dzisiaj robilam Ovitrelle i czekam az mi przejdzie to podraznienie po luteinie. Musialam przejsc na podjezykowe tabletki (o dziwo nie wiem o co chodzi ze wszyscy mowia ze sa niedobre - mnie nic nie przeszkadza) i lecze sie tantum rosa. Mam nadzieje ze to samo przejdzie jak przestalam uzywac - dopiero jeden dzien nie uzywam wiec watpie zeby efekt byl tak szybko zeby dzisiaj juz bylo super ale moze wieczorem juz bedzie jakas poprawa. Doszlam do wniosku ze jak mi sie rany do krwi zrobily od tego podraznienia to chyba jednak nie ma sensu sie upierac ze ta dopochwowa jest lepsza i trzeba dac odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mialam wielki atak bólu jajników, myślałam że umrę. Na szczęście był to tylko wynik ucisku podczas wypróżniania, bo mialam zatwardzenie (sory za szczerość) i ten ból trwał może z minutę. Bardzo się zestresowalam, mam nadzieję że dzieciaczki nie ucierpiały! Jutro ja sobie robię zastrzyk z ovitrelle i już się nie mogę doczekać soboty! Fajnie masz, że będziesz wiedzieć coś dzień wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaaka no to trzymamykciuki za rozwoj sytuacji i za piekna bete!!! no no no 3 zarodeczki klasy A, nie znam sie ale juz wiem,ze A to chhyba najlepsze są:D powodzenia!!! omg,.,,,,trojaczki....:))) hihih ale trzymam oczywiscie kciuki!!! Kiedy I weryfikacja bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się trzeba mocno wierzyć... i wierzę, że to mój czas i teraz się uda :) Dziewczyny nie mam nic do stracenia a zyskac moge bardzo dużo :) Jakby nie patrzeć podwójną osiemnastę mam juz za sobą. Jak będa trojaczki - damy radę ;) Ale byłaby to ogroomna niespodzianka. Bo z bliżniakami liczymy się jak najbardziej - mamy tez taki spadek rodzinny, czyli bliźniaki wokół i u mnie i u mojego małża. Na razie leżę i odpoczywam, chociaż mam trochę pracy ale ona może poczekać. MalaG, Sylwia i Kakrzem dziękuję i proszę ślijcie fluidki, bo przydadzą się nam wszystkim. Przesyłam bardzo ciepłe pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaaka odpoczywaj dużo i rzeczywiście jak możesz odłożyć pracę to odkladaj. Teraz najważniejszy relaks :) a jak będą trojaczki to na pewno dasz radę :) :) :) Kathrinb masz już jakieś objawy czy coś takiego? Bo ja od wczoraj czuję jakieś szczypanie i kłucie w brzuszku:) nie wiem czy sobie wmawiam czy co, ale mam bnadzieje, że to dobry znak. Dziś byłam w klinice po zdjęcia moich zarodków i dowiedzieć się co z pozostałymi dzieciaczkami. Okazalo się, że cała czwórka ładnie się rozwinęła i wszystkie pojechały na zimowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×