Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Margo 15
już po zastrzyku. Dostałam pregnyl. A mam tylko 4 pecherzyki po około 21 mm. Oby z kazdego zostala pobrana komorka! Pożyjemy, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Margo sama wiesz ze nie o ilośc chodzi a o jakoś, 4 ale pięknie dojrzałe :) Super, czekamy zatem do piątku kochana :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Wlasnie dostalam info z kliniki, ze na dzis 7 komorek sie zaplodnilo... Sama nie wiem czy sie cieszyc czy plakac. Tyle ich bylo... Ale moze cale szczescie ze tyle ich bylo bo chociaz 7 sie udalo. Z naszymi plemnikami kiepsko wiec bylo wiecej szans... Ale kurcze... Zeby az 14 nie dalo rady. Troche podlamana jestem... Bo co bedzie z tymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Kathrinb najważniejsze to pozytywnie myśleć, bo naprawdę my już nie mamy na to wpływu :) wszystko w rękach Boga i nic nam innego nie pozostaje jak tylko sie modlić :) Jak jutro podadzą Ci zarodki to naprawdę wierz, ze się uda i rób wszystko, żeby o tym za bardzo nie myśleć. Wiem, ze nie jest łatwo, ale spróbuj :) Odwracaj sobie innymi rzeczami uwagę, bo jak będziesz sie przejmować za bardzo to nic dobrego z tego nie będzie. Myśl sobie, ze co ma być to będzie i tego sie trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Margo powodzenia dziś, trzymam kciuki za piękne komóreczki U mnie niestety sie nie udało, zrobiłam wczoraj test sikany i wyszedł negatyw, dziś jeszcze krew ale to już raczej będzie formalność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Już jestem po. Pobrali 2 komórki. Jutro maja dzwonić jak z zaplodnieniem :) Nasienie ok. Aggie sikaniec nie jest wiarygodny. Beta to beta. O której masz wyniki ? Ale piękna pogoda. Żyć nie umierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Kathrinb daj znać po transferze :) trzymaj się i myśl pozytywnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Miałam jechać na bete przed praca ale mój mąż przez pomyłkę zabrał moja kartę i jestem bez pieniędzy :( - pojadę jutro bo dziś pracuje do 20-tej i już nigdzie nie zrobię po pracy Trzymam kciuki za sex na szkle waszych gamet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Dzięki ;) Możesz zrobić bete na Traugutta - jest całodobowe laboratorium albo na Kamińskiego tez jest całodobowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Dwa piękne zarodki klasy A podane. Co będzie z reszta zobaczyny. Wynik taki kiepski bo ponad połowa komórek była niedojrzala a 2 juz przejrzale. Punkcja w dobrym momencie tylko ze organizm jakoś lewo sobie radzi z tym dojrzewaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Kathrinb to pięknie jak masz pdane dwa zarodki klasy A! Super! :) A mówił Ci jak te dwa się podzieliły ? W sensie czy to były 4A, 6A itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
4a czyli dokładnie takie jak powinny po tylu godzinach. Były tez takie większe ale one miały klasę B bo się za szybko dzieliły a to ponoć nie wróży dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
No to dobrze. To teraz tylko czekać do testowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrinb w 2 dobie klasa A to najsilniejsze z najsilniejszych i musisz uwierzyć, że to właśnie te ;) Ja szczególnie Tobie kibicuję.... Ale zleciało 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
U mnie hcg 2,91 w 11dpt :( nie mam sił płakać, brak planu b, nie wiem co robić, do tego dziś mamy rocznice ślubu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Aggie bardzo mi przykro... Ze swojego doswiadczenia moge jedynie zaproponowac, zebys sprobowala moze zmienic podejscie, zmienic klinike, zmienic protokol, leki... Moze to cos da. Jakis plan B na pewno sie ulozy i w koncu sie uda. Wiem, ze teraz kiepskie dni przed Toba ale nie martw sie, mina i w koncu sie uda! Monch dziekuje Ci, Ty zawsze jak cos napiszesz to mi humor poprawia. Nie wiedzialam ze jak na poczatku sa juz klasy A to znaczy ze to dobra wrozba bo silne sa juz od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Aggie kurczę szkoda, ze nie wyszło :( Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu. Życzę Wam, abyście byli silni, pozytywnie nastawieni i doczekali sie uprawnionego maluszka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggd79
Margo i jak zaplodnily się komóreczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
To wyżej to ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin a invimed ma może takie forum, zastanawiamy się z mężem nad zmiana kliniki, przede wszystkim tak jak pisałaś ten protokół jest krótszy bez leków antykoncepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Cześć Aggie. Zaplodnila sie jedna i dzisiaj miałam transfer :) Lekarz mówi, ze pięknie wygląda i sie dzieli - 5A :) Teraz tylko być dobrej myśli i przejść do porządku dziennego. Niech sie dzieje wola boża. A jak Twoje samopoczucie ? Lepiej trochę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Margo super trzymam mocno kciuki za szczęśliwy zarodek , u mnie fatalnie, wczoraj smutny dzień dla nas a dziś nie umiemosobie znaleźć miejsca, męża nie ma a ja snuje się po domu i płacze :-( wezmę się za sprzątanie to zawsze pomaga bo nie trzeba myśleć. Przepraszam za te smutny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Aggie nawet nie wiem jak mam Cię pocieszyć :( ale myśle, ze jeszcze pare dni i pozbierasz sie do kupy i zaczniecie działać dalej z mężem. Nie masz za co przepraszać, bo przynajmniej możesz sie wyglądać, co zawsze w jakimś stopniu pomaga :) Macie jakieś mrozaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Aggie już doczytalam, ze nie macie mrozaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Margo trzymam kciuki za wysoka bete moja Droga. Komuś w końcu przecież musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Dzięki kathrinb i vice versa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Ja juz oczywiscie schizuje i nie mam bladego pojecia jak dotrwam te 2 tygodnie. Ale znalazlam sobie sport. Chce sprawdzic ile faktycznie utrzymuje sie hcg po ovitrelle. Bo tyle roznych opinii jest ze mysle, ze moze komus sie przyda nie opinia tylko fakt i wniosek wyciagniety z praktycznych testow ;P Wiec sikam codziennie na ten sam rodzaj bobotestu i zobacze kiedy zniknie druga kreska. Na razie jest 6 dzien po podaniu i jest juz naprawde slaba. Wtedy przynajmniej jak sie pojawi na nowo po kilku dniach to bede wiedziala ze to ta! Ze to nie ovitrelle tylko ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Dziewczyny, dokładnie -komuś w końcu musi się udać, trzymam kciuki mocno za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Kathrinb niezle sobie to wymyśliłaś :) dobre ;) Ja nie mogę zrobić takiego testu, bo ovitrelle biorę dopiero w piątek. A Ty od razu po transferze wzięłaś czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
W invimedzie bierzesz tylko jedna ampulke 38h przed punkcja i potem juz się nie bierze. Oni tam twierdza, ze to nic nie daje i bez sensu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×