Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Margo 15
Aha, no to widzisz co lekarz to inna teoria. I bądź tu mądra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Dokładnie Margo. Jestem przerażona jak inne jest podejście do wielu rzeczy. Dlatego stwierdziłam ze jeśli ktoś faktycznie chce zmienić podejście i protokół to musi zmienić lekarza/klinike. Inaczej można zmienić tylko drobnostki. A w sumie nie wiadomo na która z nas jakie podejście podziała z sukcesem jeśli nie ma jednej ustalonej teorii co do tego co działa najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! podczytuję was czasem i za wesoło nie jest-współczuję wszystkim dziewczynom ...cieszę się ,że Kathrinb dzielisz się informacjami ze swojego podejścia .Ja już jestem po operacji i 10 maja mam kolejną wizytę w Invimedzie. Mam nadzieję , że za dwa cykle wystartuję z III ivf i zakończę je szczęśliwą ciążą - czego również Wam wszystkim życzę. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Kathrinb jak sie w ogóle czujesz ? X Arita jaka operacje mialas ? Wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Arita cieszę się ze komuś coś może pomoże to co tu wypisuje ;) Margo czuje się niezłe... Sama w sumie nie wiem. Pobolewa mnie brzuch i krzyż jak na okres. Zastanawiam się czy może juz się wgryzaja ale dzisiaj jestem w trakcie 4 doby po transferze więc moze to za wcześnie. Swiruje, tak w skrócie ;) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Ja też mam dosyć często w ciagu dnia bóle w podbrzuszu jak na @. A jak Twoj "sport" ? ;) nie widać już drugiej kreski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Kreska nadal jest i co ciekawe, nie bardzo błędnie z dnia na dzien. Jak ja bym chciała żeby to po prostu ovitrelle odparowywal a równoległe moje hcg juz choć odrobine głowę podnosi i stad efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Oczywiście, ze byłoby to wspaniale, gdyby to była ciąża, ale lepiej jeszcze spójrz na to chłodno i nie nakrecaj się, bo wyczytałam, ze ovitrelle fałszuje wynik hcg do 10 dni a przecież przed punkcja wzięłaś dwa opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Margo jedno opakowanie ;) A powiedz mi, bo zapomnialam, w ktorym dniu po transferze idziesz w polmedisie na 1 weryfikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
To w polmedisie bierze sie dwa opak. Ja akurat miałam zastrzyk z pregnylu. Bete mam zrobić w 11 dpt, czyli wypada na 7 maja :) - jeszcze tydzień. A Ty kiedy robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Przepraszam w 11 dobie po punkcji, ale tak czy siak 7 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Ja mam 2 maja testować progesteron żeby w razie czego dawki zmienić i pewnie zrobię tez bete ;P I tak bedą kluc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Ja mam 2 maja testować progesteron żeby w razie czego dawki zmienić i pewnie zrobię tez bete ;P I tak bedą kluc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Ja mam 2 maja testować progesteron żeby w razie czego dawki zmienić i pewnie zrobię tez bete ;P I tak bedą kluc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Widzę, ze nie możesz już wytrzymać z beta he he A lekarz kiedy kazał Ci zrobić bete? Czy dopiero Ci powie jak będziesz miała wynik progesteronu ? Jakie leki bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
W mojej klinice bete każą robić 14 dni po punkcji. Biorę Luteine, Duphaston, Medrol, Estrofem i Folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam usuwane jajowody , w starej klinice mały wodniak na jajowodzie nie stwarzał zagrożenia a w nowej wręcz przeciwnie.W naturalną ciąże z nimi, nie miałam szans zajść . Więc teraz jestem " czysta" i mam nadzieję , że na wizycie wszystko będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Po raz kolejny powtórzę, jak to klinika klinice nie równa. Ludzie! To idzie zwariować ! Gdzie nie pójdziesz to inaczej mówią. I tak sobie nami żąglują. Przykre to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Margo ja myśle ze to nie do końca wina klinik jest. Każda z nich ma protokół który wg danej grupy lekarzy jest dobry i zestaw podejść, które są preferowane. Tylko warto zerknac czy to podejście kliniki jest zgodne z tzw dobrymi praktykami określonymi przez stowarzyszenia medycyny rozrodu jako te które aktualnie są na świecie najefektywniejsze i nadążają za aktualna wiedza w dziedzinie która tak szybko się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
No ok nie kliniki tylko lekarzy, którzy w niej pracują. Po części masz racje, ale głownie chodziło mi o przypadek Arity. Lek.z jednej kl.twierdzili, ze wodniak na jajowodzie w niczym nie przeszkadza i nie stanowi zagrożenia, natomiast z drugiej, ze trzeba usunąć jajowod. To nie jest wybór czy ja np. chce kolczyka w nosie czy w pepku, bo nie wiem założenie którego bardziej będzie mnie bolało, tylko usunięcie pewnej części narządów kobiecych, których już nigdy nie odzyskamy. I to mnie wkurza, ze w takich kwestiach jesteśmy laikami i musimy poddać sie lekarzowi, który zna sie na rzeczy bądź nie. Tego nie jesteśmy w stanie stwierdzić na pierwszej, drugiej wizycie. Jedynie po kolejnych doświadczeniach z innymi lekarzami dochodzimy do pewnych wniosków - pozytywnych bądź nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Dzisiaj musze isc zbadac progesteron... I nosze sie czy zbadac tez bete. To 6dpt wiec pewnie nic nie wyjdzie bo to za wczesnie... Ale tak mnie korci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Właśnie miałam pisać, żebyś dała znać po badaniu i co lekarz powie na wynik ;) Tez by mnie korciło zrobić betę, ale jednak zdrowy rozsądek by podpowiadal, ze nie ma sensu, bo to jednak za szybko 6 dpt. Ale oczywiście zrobisz jak uważasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Caly czas sikam na te testy i powiem Ci, ze druga slaba kreska twardo jest. Przed wczoraj prawie znikla a wczoraj i dzis jest jakby troche mocniejsza, tzn szybciej sie pojawia... Jest juz 10 dni po zastrzyku wiec nie powinien juz wplywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
No to ciekawe :) Jak ma Ci ulżyć to zrób bete i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
No to zrobione. Po 12 wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrin ja nadal trzymam kciuki :) Ja dziś na wizytę, mam nadzieję, że same dobre wiadomości przywiozę. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
To czekamy na wieści od kathrinb i monch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Monch to napisz koniecznie po wizycie co i jak, trzymam kciuki za dobry start!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magddda
hej dziewczynki dzisiaj jestem 7 dpt jednej blastocysty wynik 0,4 myślicie że jest sens jeszcze powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×