Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Kathrinb
Progesteron 9,9ng/ml wiec chyba kiepski... No a beta oczywiscie wyszla do kitu ;) Ale moze to za wczesnie jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Magddda 7 dpt to za wcześnie i spokojnie zrób jeszcze bete za około 5 dni X Kathrinb nie wiem jaki powinien być poziom progest.jesli jest ciąża. A dzwoniłaś do swojego lekarza ? Widzisz, ze z beta to za wcześnie było :) Nie ma co wybiechodzic przed szereg ;) Ale pogoda co ?!!! Ja piernicze cały dzień pada... X Monch jak po wizycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem :) Mam 6 pęcherzyków ale jakoś chaotycznie to wszystko dziś się odbyło. Jak na mnie to ok. Najważniejsze, żeby ładnie dojrzewały. Karhrin za betę to powinnaś po łapkach dostać. Musisz jeszcze poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Monch przy takich wynikach amh to uważam ze 6 pecherzykow to super! A czemu chaotycznie? A progesteron na granicy dolnej. Ale to techniczna sprawa, bada się go przecież właśnie po to ze jak za niski to żeby dawki leków zwiększyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Monch to informuj nas jak komoreczki sie zaplodnily :) X Kathrinb jeszcze pare dni i wszystko będzie jasne :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Ale jestem gapa, Monch napisałaś, ze masz 6 pecherzykow a ja poszłam skrótem myślowym i doczytalam to jako 6 komórek. Niech rosną ładnie i żeby z wszystkich pobrali komoreczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdążyłam zobaczyć jakie mam endometrium a i usg było migiem. Obiecałam sobie, że w poniedziałek na wizycie już tak się nie zrobię, o każdy pęcherzyk zapytam, a co niech mierzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Aggie a co u Ciebie ? Już ochloneliscie z mężem i podjeliscie jakaś decyzje co do dalszych starań o bąbelka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Kathrinb powodzenia jutro na testowaniu :) Napisz co i jak jutro :) Robisz rano sikanego tez ? Czy tylko bete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Testuje w środę dopiero. Właśnie na kartce przeczytałam ze 8.05. Dziś szukania robiłam i negatywny... A minęło 10 dni od punkcji. Więc zalamka totalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Sikanca miało być ;) Ahh ten słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wierzcie testom sikanym,one bardzo pózno pokazują ciążę.Jak miałam dwa badania bety to dopiero wtedy na teście pojawiła się słabiutka kreseczka. Kibicuję Wam wszystkim z całego serca:) Monch pozdrawiam i ściskam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Kathrinb beta prawdę Ci powie ;) Ja testuje we wtorek :) ale zleciało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
czesc dziewczynki no fakt zleciało strasznie szybko, mocno trzymam kciuki za Was i wasze testowania , komuś musi sie przeciez udać!!!!!!!! u nas cisza i lizanie ran -zadnych waznych decyzji nie podjelismy, podejdziemy kolejny raz jezeli uda sie skorzystac z dofinansowania,innego planu B nie mamy niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Aggie oby Wam sie udało z dofinansowaniem, bo to jednak jakby nie bylo jest jakieś odciazenie finansowe :) pozdrawiam Cię cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Kathrinb sikaniec 10 dni po punkcji to zdecydowanie za wcześnie, poczekaj i nie denerwuj sie niepotrzebnie bo może jesteś w ciąży a nerwy sa niewskazane ;) , jeszcze tylko 2 dni do środy i będziesz mieć pewność Margo daj znać jutro jak beta, bardzo trzymam kciuki, denerwuje sie jak to bym ja miała testować,spokojnej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Margo jak tam? badałaś krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Margo i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Margo i jak? Moich a jak Twoja stymulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurtro punkcja. jajnik chce mi wyskoczyć. Trzymajcie proszę kciukasy :) Kathrin trzymaj się kochana i pamiętaj, że zarodki były podane w 2 dobie i potrzebuja więcej czasu na osiedlenie się w Twoim brzuszku. Wierzę, że już tam są :) Sylwia ❤️ całuski dla Lenki. Margo powal nas betą ;) Buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Ale Was potrzymalam w niepewności co ? :) Niestety nie powale Was beta, bo wynosi 3,22, ale w piątek mam powtórzyć wynik. Nie łudze się, ale... nigdy nic nie wiadomo :) - nadzieja umiera ostatnia X Kathrinb może chociaż Ty walniesz z grubej rury z wynikiem he he ;) X Monch koniecznie daj znać jutro po punkcji :) powodzenia !!! X Jeden cykl wystarczy na zregenerowanie organizmu ? Czy to zależy od lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Poszłam na bete. 12h nic nie zmieni i czy ja zrobię dziś pod wieczór czy jutro o 6 rano to na jedno wyjdzie. Jak ma być pozytyw to juz będzie choć nie wróże. Wyniki po 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Margo dopiero przeczytałam. Przykro mi Kochana, beta niestety nie wróży dobrze. Tak wierzyłam ze choć Tobie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Jeden cykl nie wystarczy. Wszędzie mówią ze minimum 3 cykle przerwy są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Margo kochana bardzo mi przykro,tule Cię mocno :-( ech jakie to niesprawiedliwe Kathrinb a jak u Ciebie? Daj znać koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Beta < 1,2 zatem nic się nie zdarzyło. Nic się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Dziewczyny bardzo mi przykro, wiem co czujecie bo też przez to przechodzę. Kurcze jestem też na innych forach i tam też same negatywny. Co się dzieje? .? U mnie dziś 8 dzień okresu! To jakaś masakra, nigdy tak nie miałam , to jakaśpewnie organizm dochodzi do siebie i się oczyszcza :-( jakie macie plany teraz? Macie plan B ? Ściskam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Kochane bardzo mi przykro, wiem co czujecie bo też przez to przechodzę, u mnie dziś 8 dzień okresu, jakaś masakra - nigdy nie miałam, widać organizm się oczyszcza, ech nie jest łatwo. Co teraz zamierzacie? Macie plan B? Margo czy dobrze rozumiem że chcesz od razu podchodzić raz jeszcze? Ściskam was mocno , naprawdę mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Plany? Zacząć od nowa. Najpierw w pierwszym możliwym cyklu wziąć mrozaczka a jak się nie uda to we wrzesniu podejść od nowa... Upilam się właśnie kieliszkiem wina (wiem wiem, mam słaba głowę) i mam dla Was dobra wiadomość... Jak się nie uda to przynajmniej można wrócić do tego cudownego zwyczaju jakim jest uprawianie seksu z własnym mężem :) Trzeba szukać pozytywow, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinb
Aggie ja po ostatnim nieudanym ivf miała 10 dni mega okres... Zuzylam chyba ze 4 paczki podpasek. Także spokojnie, to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×