Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Margo 15
Kathrinb, kurde niefajnie :( X Tak Aggie chciałabym jak najszybciej podjąć kolejna próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.Mam pytanie czy powiedziałybyście mi jak załatwia się dofinansowanie do in vitro, bo dzwoniłam do polmedu ale tak za bardzo pani nie była chętna żeby udzielić informacji. jakie są warunki i która klinika ma refundację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Ministerstwo zdrowia ogłosiło konkurs dla klinik a termin składania ofert to 15 maj, wiec nikt jeszcze nic nie wie które kliniki zostaną wybrane, to sie pewnie okaże dopiero w połowie czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Aggie, szukamy jakiś oszczędności :) zastanawiamy się na drugim podejściem do in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Myszka to witam w klubie ;) u nas to samo, całego drugiego podejścia nie uda nam sie sfinansować :( tez leczyłaś sie w polmedisie? Margo i Kathrinb co u was? Jak sie czujecie? U mnie cały czas okres to już 10 dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Aggie u mnie ok ;) dziś byłam na becie i wynik 9,65, ale to na bank załamany przez ovitrelle. Jutro pójdę jeszcze raz dla świętego spokoju i będę mogła odłożyć leki. Poczekam na @, ciekawe czy tez będę miała tak dluuugo. Masakra jakaś - już 10 dzień masz @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Margo a to nie ciaza????? Przecież masz prawidłowy przyrost bety! A od 7 maja nie brałas już ovitrelle, koniecznie badają hcg dalej może jednak Ci sie udało ;) Daj znać jak będziesz mieć kolejny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
No właśnie brałam prawie 3 doby temu, czyli na bank to jego wpływ ;) Nie łudze sie nawet. Oczywiście, ze byłoby fajnie gdyby jednak sie udało, No ale nawet lekarz powiedziała, zebym za bardzo sie nie nastawiala ;) Oczywiście, ze dam znać jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pod koniec maja zaczynam drugie podejście do IVF martwię sie tym że ostatnio nie ma pozytywnych wiadomości na forum tak bardzo bym chciała aby nam wszystkim się udało ,żeby nie było tych porażek są bardzo bolesne . Cieszę się że znów zaczynam walkę o swoje największe marzenie ,ale ogarnia mnie stres co dalej jeśli znów nie wyjdzie ,tyle lat już się staramy liczę na to że wszystko będzie w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pod koniec maja zaczynam drugie podejście do IVF martwię sie tym że ostatnio nie ma pozytywnych wiadomości na forum tak bardzo bym chciała aby nam wszystkim się udało ,żeby nie było tych porażek są bardzo bolesne . Cieszę się że znów zaczynam walkę o swoje największe marzenie ,ale ogarnia mnie stres co dalej jeśli znów nie wyjdzie ,tyle lat już się staramy liczę na to że wszystko będzie w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:)Aggie leczyłam się w Polmedzie, i mam trochę mieszane uczucia.Będziemy drugi raz podchodzić ale nie wiem gdzie .Aggie tez leczysz się w Polmedzie, też tam podchodziłaś do in vitro. M84 witaj znowu sie spotykamy na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Margo kurcze a już myślałam ze beta rośnie ci przez ciążę :( ale poczekajmy do jutra, choc ja po 2 zastrzykach z ovitrelle miałam wzrost hcg tylko do 3,13 Myszka ja tez lecze sie w polmedisie podchodzilam 2 razy do inseminacji i raz do ivf i raczej jestem zadowolona z kliniki choć w ciaze nie zaszlam Liczę wiec na to ze zakwalifikuja sie do programu dofinansowania in vitro bo na kolejne podejście nas już ńie stać Witaj M84 , to fakt ze dawno już nie czytałam na forach o ciązach polmedisowych ale trzeba wierzyć ze sie udaje u nich, a u kogo sie leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie79 leczę się u dr Elias jestem zadowolona tylko czekam na efekty :) myszka79-34 dokładnie znów się spotykamy na forum :)czekacie teraz na dofinansowanie czy dalej ze swojego budżetu ?my dajemy sobie ostatnią szanse w polmedisie ja nie wyjdzie to chcielibyśmy skorzystać z dofinansowania i innej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka 2013
cześć dziewczyny! W grudniu napisałam tu pod nikiem niska beta. BYłam wtedy po trzecim in vitro. Udało mi sie wreszcie zajść w ciążę, jednak moje szczęscie nie trwało długo. Ciąża obumarła w okolicach 6,7 tygodnia. Postanowiliśmy z mężem spróbować czwarty raz. Jestem trochę przybita, bo faktycznie ostatnio same porażki. Mam nadzieje, że zła passa sie skonczy. Dziewczyny, którym sie nie udało współczuję. m84 - kiedy wypadnie ci stymulacja? jaki bedziesz miała protokół? Bo mi w połowie czerwca. Pod koniec maja zacynam brać tabletki. Może będziemy próbować w podobnym czasie :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
M84 to daj znać kiedy zaczniesz stymulacje dokładnie i trzymamy kciuki X Agnieszka Ty rownież informuj nas na bieżąco :) X Ja muszę zrobić przerwę i ruszymy koło sierpnia. Mam nadzieje, ze tak w pierwszej połowie :) X Odnośnie niepowodzeń to na innym forum na 5 starających sie 2 sie udało, czyli nie jest zle. Akurat u nas tak wyszło. Ale głowa do góry, bo w końcu sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) myszka i m 84 pamiętacie mnie? Dziewczyny nie poddawajcie się,my podchodziliśmy z mężem 2 razy do IUI i później do ivf i nam się udało i powiem Wam,że jak podchodziliśmy do ivf to wierzyłam z całych sił,że na pewno się uda,nawet przez chwilkę nie pomyślałam,że może się nam nie udać...nie traćcie wiary,bądźcie dobrej myśli,jestem tego żywym przykładem,że marzenia się spełniają,8 lat staraliśmy się o dziecko a teraz za 3 tyg na świat przyjdą nasze bliźnięta :-) Ja wierzę,że Wam się uda...Trzymam kciuki za każdą z Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
MałaG dzięki za słowa otuchy:) Rownież wiem, ze marzenia sie spełniają, bo mam ponad roczna córeczkę z pierwszego podejścia do ivf. Teraz sie staramy o rodzeństwo :) niestety pierwsza próba sie nie powiodła, ale wiem ze nic nie dzieje sie bez przyczyny i tak musiało być. Wierze, ze sie uda. Oby przy drugim podejściu :) A Ty masz parke czy 2 chłopców czy 2 dziewczynki ? Gdzie będziesz rodzic ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo 15 my spodziewamy się parki więc jesteśmy przeszczęśliwi jednak najważniejsze by dzieci urodziły się zdrowe :-) Ja nie mieszkam w Pl więc i rodzić tu nie będę ale za to na cały urlop macierzyński jedziemy do Pl. Trzymam kciuki dziewczyny za Wasze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
MałaG to rewelacja !!! Córcia i synus za jednym zamachem. Będzie cieżko na początku, ale jak sie domyślam przyjezdzasz do Pl, bo tu będziesz miała pomoc ze strony rodziny ? To bardzo ważne w pierwszych miesiącach :) długo zamierzacie zostać w Pl? Gratulacje tak w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaG17 ale fajnie że się odezwałaś, razem podchodziłyśmy.Jej jak to zleciało, cieszę że u Ciebie wszystko ok.Daj znać jak urodzisz, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaG17 ale fajnie że się odezwałaś, razem podchodziłyśmy.Jej jak to zleciało, cieszę że u Ciebie wszystko ok.Daj znać jak urodzisz, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka 2013 pamietam Cie z nicku niska beta ,ja również podchodziłam w grudniu do pierwszego ivf ,głowa do góry wszystko musi się ułożyć . W środę zastrzyk wyciszający , 27.05 wizyta i początek stymulacji :)oby ładnie rosły pęcherzyki :) malaG17 ale ten czas leci , wasze maluchy zaraz będą na świecie, pewnie nie możecie się doczekać :) Trzymam Kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Czy dziewczyny, które leczą się obecnie w klinice orientują się czy klinika zgłosiła się do konkursu związanego z refundacją Ivf czy tylko Invimed? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie... Przyłączam się do pytania, bo też się nad tym zastanawiałam. Jednym z warunków jest funkcjonowanie kliniki 7 dni w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i przyłączam się do pytania, bo też się nad tym zastanawiałam. Jednym z warunków jakie kliniki muszą spełniać jest funkcjonowanie kliniki 7 dni w tygodniu... Napewno przystąpił Invimed - mają na stronie odpowiedni komunikat w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 124
Jest informacja na stronie Polmedisu,że się zgłosiła do konkursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedź bo wczoraj jeszcze nie było tej informacji na stronie. Zastanawiam się też czy osoby, które mają dziecko po ivf w tej klinice mogą skorzystać z refundacji czy tylko osoby, które nie mają. Mam nadzieje, że Polmedis zostanie wybrany bo uważam, że jest to bardzo dobra klinika bo stawiają na jakość, a nie ilość komórek i dzięki Nim mam swoją córeczkę, a też nie było łatwo i trochę musiałam poczekać na swoje szczęście, a jak wiadomo leczenie jest drogie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×