Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Magiska
Dziewczyny czy ktoras z was jak brala Decapeptyl miala plamienie w dniu w ktorym mial byc @? wpadlam w panike dzis rano.Biore 10 dzien a tu nagle niespodzianka.Czy to oznacza ze usypiacze nie podzialaly? Niech ktoras odpowie? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiska nie wiem czy to to samo bo ja miałam wyciszacz długo działający ale też miałam taką skąpą @ po ponad tygodniu od zastrzyku. I to było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
dzieki wielkie nie bylam przygotowana na ta okolicznosc.Jak mialam rok temu dlugi protokol to byl polaczony z regulonem anty.Jutro ide na wizyte ale przynajmniej sie uspokoilam troche.Zrobilam Lh i estradiol i wynik po 10 dniach dalej wysoki i napewno nie zaczne stymulacji jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2649
amaaka teraz musi się udać :) w środę idziemy z wynikami mi dowiem się kiedy zaczynamy :) zapraszam na bociana do wątku o invimedzie refundacji :) trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2649
magiska to normalne luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kika co trzeba mieć chodzi mi o dokumentację by przystąpić do ivf w invimed? chodzi mi o to czy trzeba brać z byłej kliniki jakieś zaświadczenia czy coś, że się podchodziło do ivf bo oni pewnie pytają o szczegóły protokołów, które się miało itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2649
trzeba wziąć wszystko co potwierdzi leczenie lub coś co bezpośrednio kwalifikuje do refundacji ja mam IV stopień ednometriozy i 2 operacje więc od razu ale wzięłam z polmedu tą taką kartkę, co było przeprowadzane - miałam icsi, wyniki wszystkie, nic z polmedu nie brałam. do tego zlecono nam: badanie amh, badanie nasienia, lh, fsh, wymazy 3, usg piersi, cytologia i z tym teraz idziemy, choć data nam się liczy kolejki od pierwszej wizyty 9 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2649
czyli tą kartkę dostałaś na pewno z polmedu, tak gdzie zdjęcia zarodków są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Kika:) Kurcze dużo tych wyników karzą robić nawet usg piersi, a to po co, a na miejscu robią badania z krwi i usg piersi? Tak mam to wszystko kartki, wyniki nasienia i swoje stare hormonalne. a kiedy podchodzicie do ivf jak z tymi kolejkami straszne są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dowiem się w środę:) ale kolejkę mam od 09 lipca czyli myślę sierpień / wrzesień krew robię na wegile w szpitalu - najtaniej, amh, nasienie, wymazy tam robiłam usg piersi najtaniej znalazłam za 60 zł we wrocławskim centrum zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amh, nasienie, wymazy tam robiłam - znaczy się te w Invimedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2649
to byłam ja kika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika my z wszystkimi wynikami idziemy 22-go. Pocieszające jest to, że moje AMH przez 3 lata się nie zmniejszyło i nadal mam 1,4 ;) I zgadzam się z Tobą - teraz musi się udać! :) spróbuję jutro, jak wrócę z pracy, poszukać wątku na bocianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiska
2 zastrzyki festimolu i 3 menopury dziennie i tylko 4 pecherzyki i jak tu wierzyc ze sie uda? punkcja w srode.Polak rece zalamal bo juz nic nie da sie dla mnie zrobic.Moge miec nadzieje ze z tych 4 jedna bedzie ta upragniona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magiska trzymam mocno kciuki :) :) ja też mam taki organizm że biorę duże dawki leków,a i tak nie ma rewelacji:( niedługo zaczynam antki ,pod koniec września będzie trzecie podejście strasznie się boję że znów nie wyjdzie :( wczoraj dowiedziałam się że znajoma w ciąży,oczywiście płacz, wy też dziewczyny tak reagujecie od razu czuje taki smutek złość na siebie że jestem inna,5 lat się staramy,ciągłe leczenia a i tak nie wychodzi,czasem myślę że nigdy nie zostanę mamą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiska
Dzieki wielkie,dzis o 24tej final z ovitrellu a we srode juz punkcja.estradiol nie szedl do gory i nie moge do czwartku juz czekac bo Polak sie bal.Wiec moj wynik na finale to bagatela 1 20mm,2 18tki i 1 10mm.Jak na 35 lat to wynik do D.Ale musze wierzyc.Rodzinka zaciska piachy a ja chyba oszaleje.Ta niepewnosc mnie dobija.Apropos kobiet w c to mam moja przyjaciolke w 9tym z Karolkiem i tez mam dola jak ja widze aczkolwiek ciesze sie ze ona sie cieszy.Tylko dlaczego ja? Polak dzisiaj przetarl oczy i zapytal jak ja sobie tak jajniki zalatwilam? oczywiscie pol zartem pol serio bo takiej pacjentki to jeszcze nie mial.No nic to do dwunastej otrivellek i spac.Wielki dzien we srode.Zycze wszystkim starajacym sie i tobie m84 powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magiska będzie dobrze :)trzymam cały czas kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiska
dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiska
4 potencjalne dzieciaczki,jedna komoreczka dojrzala juz po punkcji a na reszte czekam do 13 jutro.Oszalec mozna.Pozdrawiam pare ktora spotkalam rano w klinice i trzymam kciuki za 2 fasolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiska
ani jedna komorka sie nie zaplodnila.Ostatnia proba i porazka.Zycze wszystkim starajacym sie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiska ,przykro mi bardzo,ale te życie nie sprawiedliwe,trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiska
dziewczyny mam do oddania 7opak Luteiny,1i pol op Prygonowej,1opak Acardu, listek Doxycyliny.Jestem w Pl do konca przyszlego tyg.Moge sie spotkac w centrum.Szkoda wyrzucic a klinika nie przyjmie.Moze ktoras z was potrzebuje.Nic za nie nie chce.Bede sprawdzac forum do konca tyg.Dajcie znac.Powodzenia.Ja zaczynam sprawdzac osrodki adopcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magiska ja jak cos moge wziasc przyda sie na wrzesien,tylko ze ja nie jestem z wrocka,wiec zostaje tylko poczta:)no chyba ze ktoras z dziewczyn z wrocka bedzie chetna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiska, podchodzimy do ivf w połowie września, nie wiem czy leki, które wymieniłaś mi się przydadzą ( czy to są takie same dla wszystkich?!), ale wezmę jeśli nie masz co z nimi zrobić, jestem z Wrocka. Mój mail: psioszka@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizuzizu
Witajcie na nowo , nie było mnie tu od 2009 r . Wtedy się nie udało . Teraz jestem już 6 dpt jednego maluszka i odchodzę od zmysłów . Więc zaglądam do was i już ie wytrzymałam więc piszę . Wariuje, szukam objawów wymyślam , nasłuc***e i powiem tyle , nic nie wiem. Wiem tylko ,że bolą mnie piersi , kuje w podbrzuszu , czasem ciągnie jak się szybciej ruszę , ale nie wiem czy to dobrze czy źle . Poprzednim razem w 2dpt przestało mnie boleć wszystko , teraz jest inaczej , ale kto wie czy lepiej, może macie jakieś porównanie to proszę poratujcie dobrym słowem . a no i sikańca zrobiłam oczywiście ujemny , może za wcześnie , oby. Pozdrawiam was cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, jestem nowa na wątku :) dziś dowiedziałam się że po podwójnej dawce clo i pregnylu nie doszło do pęknięcia a zapadnięcia się pęcherzyka... moja dr powiedziała, że już nic więcej dla mnie zrobić nie może i poleciła Polmedis, oczywiście mam czekać na @ lub za 14dni zrobić test ale straciłam nadzieję, jestem po jednym udanym invitro z Białymstoku, mam syncia 2 latka, teraz miałam kilka cyklów z clo... powiedzcie mi proszę, czy długo się czeka na wizytę? w którym dc najlepiej umówić się? jakies badania już porobić? do jakiegoś konkternego dr się umawiać? mi wypadnie @ na początek września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*zizuzizu* za wcześnie na test, możliwe, że jeszcze się zarodek nie zagnieździł, poczekaj cierpliwie, ja w 8dpt miałam betę aż 2 :) ale się udało, trzymam kcuiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×