Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

O jej ... bardzo mi przykro ... nie ma juz żadnej szansy ze cos jeszcze sie zmieni ?? Duzo sił i ciepłych mysli Wam przesyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MajaS dziękuje za ciepłe słowa:)łzy lecą serce boli,walczyć będę dalej:) monch120 czy mogę się odezwać na twojego e-maila chciałabym zadać Ci parę pytań :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
m84 strasznie mi przykro.Nie poddawaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 przepraszam, że nic nie pisałam wczoraj ale brakuje mi słów, które mogłyby wyrazić mój smutek. Czekam na wiadomość od Ciebie. Tulę mocno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 bardzo mi przykro , wiem co czujesz , trzymaj się i nie poddawaj się.Mam dziewczynki do was pytanie, muszę zrobić wyniki między 2-4 dniem cyklu-wiem że to może zabrzmieć głupio, ale to jest między 2-4 dniem okresu?ja już się gubię w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
pierwszy dzien cyklu to pierwszy dzien okresu.Nie przejmuj sie,tez nie wiedzialam takich rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralam wyniki hcg ....................... 256,1 ... :) Na srode umowiona jestm do dr. Elias .... Narazie mam brac leki jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
Gratulacje Maja! piekna beta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MajaS daj znac jak po wizycie . Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kurcze... no boje sie ... ale coz ... trzeba wiedziec bedziemy w ciazy czy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maju jak tam jesteś już po wizycie? Mam nadzieje, że ciąża na 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziękuję Wam za słowa wsparcia, zawsze są ważne :* Niestety za pierwszym razem się nie udało. Ten cykl postawiliśmy na naturalis i następny też, bo akurat w płodne będziemy na wakacjach. Prawdopodobnie w połowie sierpnia spróbujemy drugi raz, chyba, że coą się do tego czasu wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wizycie w srode wyszlam skolowana ... Niby cos jest ale nie mozna w 100% jeszcze potwierdzic ... w srode wieczorem powtorzylam bete - byla 515,7... czyli dalej rosnie - swoim tempem .... widac pecherzyck 4 mm, no ale jeszcze nie moge sie za bardzo cieszyc .... Zalelcenia od lekarza brac leki bez zmian, w poniedzialek beta w czwartek ponownie wizta ... Ale aby sprawdzic jak przyrasta beta - dzisiaj zrobie badania po poludniu i w poniedzialek rano - jeszcze raz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MajuS trzymam kciuki, aby serduszko się pokazało na następnej wizycie może jest za wcześnie jeszcze. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monch120 Bardzo,ale to bardzo dziekuje za progynove.Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka 5544
witam, dziewczyny gdzie we wrocławiu zrobię badanie: -AMH - posiew z szyjki macicy na ureaplasma, mycoplazma? najtaniej oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka a wiesz w którym dniu cyklu robi ie AMH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na AMH dostałam skierowanie w invimedzie, w Polmedzie nie kazano mi robić.Dostałam skierowanie pomiedzy drugim a czwartym dniem cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie łatwo zrobić AMH...jest problem z jakimś odczynnikiem, w Diagnostyce jest na razie wstrzymane wykonywanie tego badania. Wiem, że można zrobić w ALAB-ie na Sienkiewicza i w Invimedzie czas oczekiwania 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka 5544
ok juz wiem, w invimedzie wszystko, nie wiem czy oni nie wysyłają gdzieś, ale tam zrobię jutro. tak problem z odczynnikami właśnie AMH obojętnie w jakim dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka 5544
na AMH nie kazano w takich dniach, tylko inne badania w 1-3 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wiem, ze znaczna roznica w cenie byla w badaniu AMH w Invimedzie - chyba ok 250 zl, w Diagnostyce placilam 180 a jak mas u nich karte - to nie dosc ze wyniki masz na ich stronie w interniecie, to jeszcze jest rabat na badania. Na amh - chyba nie ma wplywu dzien cylku, ja robila miedzy 1-3 ale rowniez z innymi badaniami dla ktorych to bylo istotne... ___________ Jutro mam kolejna wizyte .... mam stresa ...beta w poniedzialek wzrosla do 887... no nie wiem co myslec ... jutro wsio zobacze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
No i przyszedl@.Ziolka nie podzialaly na mnie wiec ruszam z usypiaczami i cala machina po raz trzeci. Moja kolezanka urodzila po ivf w 5 mies,dziecko zmarlo.Bylo zarazone paciorkowcem typu b.Moze wiecie czy w Pl wykonuje sie to badanie obowiazkowo? W UK maja wszystko gdzies a tym bardziej ciaze z ivf albo zagrozone.Nawet przez mysl mi nie przeszlo ze cos takiego moze umknac lekarzom.Czy ktoras z was miala takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magistka ja miałam badanie na paciorkowca jakoś w 30 tygodniu, albo dalej, ale wcześniej też robiłam wymazy z szyjki w ciąży chyba po 20 tygodniu, ale były dziewczyny na forum ciężarówek, które miały paciorkowca i dzieci urodziły się zdrowe, także nie zawsze oznacza to coś złego, tylko przy porodzie jest to ważne. Wiem,że zdarzają się takie przypadki, że powoduję wczesny poród, ale wcześniej wykryty daje się wyleczyć w czasie ciąży, ale lubi powracać, chyba kobietom, które mają paciorkowca robią cesarkę najczęściej, żeby dziecko się nie zaraziło. W Polsce raczej lekarze dbają o to i karzą robić badania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki wielkie Gosc,Szukalam informacji jak sie zaraza paciorkowcem ale znalazlam tylko info ze kazdy z nas ma bakterie tylko u niektorych sie uaktywnia.Moje pytania biora sie z tad ze podchodzac do 3 icsi chce zminimalizowac ryzyko podlapania czegokolwiek a z kolezanka mam ciagly kontakt typu buziak i przytulanki.Czlowiek niedoinformowany i w desperacji boi sie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się raczej nie zarazisz spokojnie, ktoś ma te bakterie, albo nie ma, jak masz obawy powiedz o tym lekarzowi, najczęściej wymaz w ciązy robi się po 20 tygodniu i wtedy możesz zrobić, też na to nikt ci nie zabroni. Jak będziesz w ciąży nie stresuj się tak bardzo tymi szczegółami, ja wiem,że jak się słucha takich przykrych historii to człowiek myśli, ze go to samo spotka, niestety takie sytuację się zdarzają co jest bardzo przykre:( ale mam nadzieję, że koleżanka poradziła sobie z tym co jest na prawdę trudne dla kobiety nosić pod serduchem maleństwo tyle czasu i je stracić:( życzę zdrówka i udanego podejścia ostatniego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
dzieki wielkie,zbieram sily.A kolezanka byla w 22 tyg.Nie chcieli dziecka ratowac bo tu dopiero "ratuja" po 24 tyg.Licze na Polaka teraz.Miejmy nadzieje ze sie nie pomylil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×