Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Julcia- poprzesni opis gosc
Sprawdze w domu adres i podesle wam:) Badanie bylo na kase horych, tylko trzeba bylo wziac skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu , ale z tym nie bylo problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia-gosc
Dawno juz nie bylo tu na forum:) Powodzenia wam zycze, dziewczyny.Ja bede podchodzic do crio w pazdzierniku. na razie normalizuje hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MajaS jutro pierwsza weryfikacja dopada mnie stres,oby beta była wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TolkaM bardzo mi przykro znam te rozczarowanie, dziś robiłam pierwszą weryfikacje beta 8,5:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolka - bardzo mi przykro ... M84 - dlaczego sie smucisz ? po ilu dnaich robilas pierwsza weryfikacje? co Ci powiedzieli ? co dalej masz robic ??? Moja beta w piatek miala 30,56 ... rosnie, niesmialo ale rosnie !! test w sobote wyszedl pozytywny... i caly czasm mam czekac.. jutro po raz kolejny beta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice40+
czesc dziewczyny niestety mam przedwczesna menopauze, wiec 0 szans na dzidzie z wlasnego jajeczka, natomiast z nasieniem meza wszystko ok. Nie zaczelam jeszcze niczego, wiec ...... gdzie we Wrocku najlepiej? Jakie ceny na KD caly proces ? czas przygotowania? Czy ktoras z was miala KD ? Marze od tak dawna o dzidzi, a niestety los .... Jak dlugo czeka sie na swoja szanse we Wroclawiu ? Co wiecie o skutecznosci InviMedu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice - ile ludzi tyle opinii bedzie ;-) ... My jestesmy po wizycie w Invimedzie i Polmedisie ... dla mnie nie ma zasadniczej roznicy miedzy tymi klinikami. Porownywalismy koszty - bardzo podobne, leki - dosc podobne ale to sprawa indywidualna, w kazdej proponowali nam krotki protokol z antagonista ... cena podoba, a zalezy ona w duzym stopniu od ilosci lekow jakie musisz przyjac....i wiele innych rzeczy badzo podobnych ... Tak naprawde dla nas Polmedis jest bardziej intymny... w Invimedzie czulam sie jak na dworcu kolejowym.. to ktos wchodzi, tu wychodzi, tu placi pan za badanie nasienia, tam jeszcze cos .. Ale oczywiscie to sprawa indywiduana ... Najlepiej umowcie sie oboje do jednej i drugiej kliniki, porozmawiajcie z lekarzami i podejmijcie wtedy decyzje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiejszy wynik bety - 88,19 ... czyli rosnie. Czekam na telefon z kliniki od lekarza - CO DALEJ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
Maja gratulacje! Dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
Alice 40 +, na jakiej podstawie stwierdzono wczesna menopauze? Ja probuje 3 raz bo z moimi jajeczkami cienko jest>Z tego co Dr Polak w polmedisie mowil to calkowity koszt jesli komorka bedzie od dawczyni wynosi 14tys.informacja swieza bo z przed miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MajaS gratulacje!! ja betę robiłam w 8 dniu po transferze,czuję że nic z tego nie będzie:(przy pierwszym podejściu miałam taki sam wynik i się nie udało:( kazali zrobić zastrzyk i druga weryfikacja w środę ,ale nie liczę na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22344
Witam. razem z mężem leczymy się juz 3 lata. Jakoś mija. od lekarza do lekarza. mnóstwo badań, zabiegi. Niepłodność idiopidyczna (przyczyna nieznana) Jesteśmy po dwóch inseminacjach. Zdecydowaliśmy się na in vitro w polmedis u dr Polaka. Na pierwszej wizycie byliśmy prawie 2 godziny. Wywiad tak długi i dociekliwy, że aż bolało. Ale o to chyba chodzi, żeby lekarz chciał wszystkiego sie dowiedzieć, zrozumiec, pomóc. W inwimedzie mieliśmy iseminacje, niechciałabym tam wrócic. działaja jak maszyny. I słusznie ktos zauważył, niczym sie nieróżni ta klinika od dworca kolejowego. zero prywatnosci. Niepłodnosc cholernie BOLI, ibuprom niepomaga, alkohol rozdrapuje rany. zostają kliniki, lekarze, tułaczka i wieczny stres. Dużo dużo zrozumienia, cierpliwosci i upragnionego bicia małego serduszka pod własnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
Kate,wiem cos o tym.Walcze juz 5 lat.Wspominalam juz dziewczynom ze zaczynam od tego cyklu pic ziola Sroki.Jestem w 14dc i mam niesamowity bol jajnikow jak nigdy.nie wiem czy to moja psychika czy cos sie dzieje inaczej w tym cyklu.My mimo to ze czeka nas 3 ivf sie nie poddajemy i probujemy naturalnie>Jeszcze sie nie poddalam wiec Ty tez walcz! Mam 35 lat i malo mi juz sily zostalo ale jeszcze plomyk nadziei gdzies pozostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MajaS mysle, że jest dobrze betka rośnie tak jak trzeba,ale jak wiadomo ważna wizyta serduszkowa, M84 były dwie dziewczyny na forum, które miały pierwsze bety jak Ty a dziś są mamami :)także nic nie przesądzone, ważne żeby rosła:) Pozdrawiam Kamila i córcia Anetka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie Polmedzianki! Poszukuje lekow,ktore beda mi potrzebne. ktoras moze bedzie mogla mi odsprzedac.Progynova,luteina,clexane.Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chyba progynowę 2 opakowania muszę sprawdzić. Jestem w pracy odezwę się wieczorem. oddam z przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Monch120 bardzo bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Monch120 bardzo bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
Cześć Dziewczyny wiecie moze czy jak pierwsze podejście do ivf nie wyjdzie to przy drugim, rozpoczynając od nowa stymulacje płaci sie mniej w polmedisie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc! Ja tez jestem ciekawa,bo z tego co ja wiem nigdzie nie praktykuje sie znizek.Leki kupujesz sama gdzie chcesz,placisz za wizytyi zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
??? Odpowiadajac na twoje pytanie to znizek nie ma niestety.I koszt zalezy tak jak wczesniej dziewczyny pisaly od dlugosci protokolu i lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
.Mam do oddania 300 jedn Gonalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
Kurde to szkoda :( Ale dziękuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mam progynovę 2 opakowania. napisz adres na : monch12@wp.pl Miłego dnia :) M84 ja nadal trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch120 dziękuje kochana:) później będę miała wynik dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 - czekam na wyniki Twoje ... boszzzzz ... ja dopiero w piatek ... a juz mnie nosi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co już w Polmedisie nie dają leków przy stymulacji tylko trzeba kupować w aptece, jak miałam ivf to dostałam w długopisie, a to co zostało oddawałam, a potem podliczali na koniec ilość leków i ile trzeba zapłacić. Pozostałe jak luteina, progynowa itd. to w aptece, ale gonal? jeśli chodzi o hormony do stymulacji to ja bym w taki sposób nie kupowała na własną ręke. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie "daja" ... placi sie 1 transze za calosc procedury i tak jak GOSC napisala - po zabiegu rozliczaja szczegolowo z calosci ... Wszystkie zastrzyki dostawalam w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×