Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Izabelka oni mają wszystko w komputerze zapisane, także spokojnie nie musisz przynosisz tamtych wyników tylko nowe nasienia czy twoje hormonalne, ale nie musisz, jesteście zdecydowani na ivf to tylko dadzą rozpiskę co zrobić przed procedurą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc jestem,po pierwszej wizycie pierwsze wrażenie super,tak jak mówiłyście lekarz nie owija w bawełnę mówi prosto z mostu i tyle, jestem zadowolona, a więc tak zapisaliśmy się na to in vitro tanio. Psioszko zmienili to teraz i płaci się za wizyty i badania niestety, no ale cóż dochodzi ok 1000-1500 zł no trudno.Od następnego cyklu mam zacząć brać regulon , kurcze tylko czegoś nie rozumiem , wiem że mam zacząć go brać od pierwszego dnia miesiączki ale do którego dnia? Lekarz powiedział że non stop ale nie rozumiem tego. Wytłumaczcie mi bo ja już sama zgłupialam :) No powiedział że transwer będzie w maju zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, to szkoda,że tak teraz zrobili. A mają jakieś inne promocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie pytałam o nic innego a On sam też nic nie wspomniał o innych promocjach.Mogła byś mi odpowiedzieć w sprawie tego regulon-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ICSI. A mówił Ci o innych promocjach? Czemu takie zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mówił o in vitro tanio ale to małe szanse a in vitro promocja kosztuje 9000 tys także kiepsko.A ile miałaś zarodków podanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieli podać mi 3 zarodki 8B, ale nie zgodziliśmy się na 3 tylko na 2, niestety ten jeden nie przetrwał, więc nie mamy mrożaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja czegoś nie rozumiem jak normalne in vitro promocja 9000 tys to jaka promocja jak za pierwsze płaciłam prawie 7000tys. chyba, że powiedział Ci w przybliżeniu. Ja podchodziłam jak nie byłe tego i było normalnie to wychodzi na to, że mają jeszcze drożej niż mieli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Hej Psioszka, u mnie @ w koncu nadszedl w zeszly piatek I trwa do dzisiaj, masakra jakas ale w koncu sie doczekalam.Apropos IVF w promocji to oni podaja maxymalna cene bo nie wiadomo jak bedzie wygladala reakcja organizmu na stymulacje.Kazda ma inaczej.Apropos Regulonu to ile masz opakowan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Sorki, Izabelka to do ciebie pytanko z tym regulonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka, to dobrze,że wreszcie @ przyszła, i co teraz? Podchodzicie w tym cyklu czy jak to u Was wygląda? Ja jak zwykle 35dc @ brak, więc biorę już luteinę, wcz miałam mega atak bólu prawego jajnika, nie wiem co to było,ale bez nospy się nie dało. Taki ból miałam pól roku temu, jak torbiel się pojawiła i się skręcała,że na izbie wylądowałam.Mam nadzieję,że za kilka dni @ przyjdzie i będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Psioszka my nadal nie mamy dawczyni.Czekamy.Ja jestem gotowa i mam nadzieje ze do nastepnego cyklu sie odezwa :( Nie bedziemy juz robic normalnego Ivf bo to nie ma sensu.Juz sie z tym pogodzilam.Musimy czekac.Z tym bolem w jajniku to idz do lekarza bo to nie wyglada dobrze.Moze cos sie tam dzieje niepokojacego.Tak dla swietego spokoju.A wy kiedy zaczynacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę porobić badania najpierw, ale to na kwiecień i wtedy pójdziemy do Polaka zobaczyć jak sprawy się mają. Ból był tylko wczoraj, przeszło po nospie, teraz jest już ok, więc na razie odpuszczę wizytę. Poczekam do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Od 1 dnia cyklu bez przerwy, tam jest 21 tabl jak dobrze pamietam.Potem okres I pewnie zacznie stymulacje.Tabletki wspomagaja wyciszanie owulacji I kontrole owulacji.To standardowy poczatek wiec sie nie martw.Ja tez tak zaczynalam za kazdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Izabela2007 widzę prawie jedziemy na tym samym wózku. Ja też mecze się u dr Polaka i mam brać regułom non stop - a biorę juz drugi blistr czyli 36 sztuk bez przerwy i dopóki nie będę miała wyników wszystkich badan to mam brać i jechać na wizytę . Czyli jeszcze z 10 dni (3 blistr zacznę). Co do inv wybrałam opcje "in vitro promocja plus" czyli wplacam najpierw 5000zl na stymulacje , punkcje oto a potem transfer i jeżeli wyjdzie 10 000zl (wiadomo kazda inaczej na leki stymulujące reaguje) to odejmują od tej kwoty 2000zl. Dr powiedział, ze w 8000 powinno się zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za błędy literówki ale pisze z kom. Oczywiście nie mecze się tylko lecze i biorę Regulon. A pozatym witam Was wszystkie!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madziara , to dziwne bo mi lekarz przepisał tylko jedno opakowanie.tylko że ja zaczynam od następnego miesiąca , nie wiem czemu nie od tego no ale zacznę już robić badania , ja zaczynam od kwietnia brać ten regulon i mam do niego przyjść w 14 dniu cyklu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Madziara! Mam pytanko to na samym początku wpłacamy 10tys całe i odejmują na koniec 2 tys. bo nie rozumiem. Kiedyś było 5tys, a później koszt leków i wizyt dodawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Izabela, robia na nfz.Ja robilam w Dolmedzie I czekalam 4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość Wplaca się 5000zl a różnice na sam koniec pomniejszona o kwotę 2000zl Cytologia na NFZ i czeka się miesiąc na wynik dlatego ja biorę cały czas regulon bo nie mam tylko tego wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki dawno tu nie zagladalam? Co tam slychowac. Widze ze troche nowych osob przybylo wszystkim zycze powodzonka:) A u mnie -40kg pochwale sie , a do startu z leczeniem jeszcze 30 musze zgubic mam nadzieje ze do konca roku mi sie uda i wtedy zaczne leczenie od nowa. Nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kassiia a mogę zapytać jak udaje ci się zgubić tyle kilo, ja próbuje i nic, jestem po 2 in vitro i będę sie przygotowywać się do trzeciego, a chciałabym schudnąć bo te hormony na mnie nie za bardzo działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Kasiaa lol jestem pod wrazeniem! Dobrze ci idzie.Ja po tych hormonach tez walcze z brzuchem moim na silowni w dodatku zalozylam sobie aparat staly na zeby I szczerze mowiac z gryzieniem kiepsko tzn przekasek typu chipsy, orzeszki itp wiec tez ppomaga w zrzucaniu sadelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×